• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

dobreee ranko bambulky,
dufam, ze ste dobre spinkali. Ja uz mam rannu prechadzku za sebou ale akosi som ju uz nezvladla, take krce ma chytaju pri chodzi, ze sme hned sli domov :frowning2:
19. apr 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanulik juj to mi je luto s krcmi to poznam mne zasa v noci ale ked beriem to magne B6 je to uz ok :wink:
19. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi: tak mas dalsiu vecicku do vybavy

tanulik: ja som v piatok rano dostala taky krc do lytka, ze este dnes ho citim. A to beriem magnezium :rolling_eyes:
19. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambi a do kedy sa môže užívať magnezium?
19. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys no tesim sa uz by to malo byt vsetko :wink:
19. apr 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssimi to zalezi od toho ako tvrdne brusko alebo krce ......a od lekara ako zvazi ja ho beriem od 20t
19. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ani nie do noh(to mi uz nevadi), ale drobec mi tak tlaci na...?asi krcok? az tiskam nozky spolu :sweat_smile:
19. apr 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi ja sa musim pri buducej poradni opytat, dokedy ho mozem brat

dnes v noci som sa otacala, a zobudila som sa na to, ze mam akoby strpnuty vrch brucha (pod prsiami). Az som sa zlakla. A ked sa chcem na posteli otocit, tak ma normalne boli brucho, kao sa otacate vy?
19. apr 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zabudla pochvalit vcera som mala prvy krat v tomto roku meloooooooooon cerveny a bol supeeeeeer mnaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magnezium je dolezity ak chyba pocas tehu mozu vzniknut bud predcas.porod,stahy maternice,krce v lytkach....denna davka je tak doporucena tych 450 mg ale ak tvrdne brucho a tak tak podla lekara
19. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka kde uz maju melony?????? ... mnaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne este povedal ze ho mam brat a vo stvrtok povie co dalej
19. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf zuzkad ako moja drzite sa?
19. apr 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf idem nieco papkat, zatial papa
19. apr 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som najedena este z ranajok, mala som palacinky a kakao :grinning:
19. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys dobre ranajky :grinning: mnammmm posli
19. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
est e4 ostali, nevladali sme uz zjest :wink: dojdi si po nich :wink:
19. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som mohla som tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no sice neviem ci by mi 4 stacili ale uskromnim sa :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovorim, ze to je uz len zvysok :wink:
ale zaha ma z nich tak pali, ze si nevies predstavit :frowning2:
19. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys mna tiez palila az som ani spat nemohla ale treaz to preslo klop klop jedine ked si dam cokoladu alebo kecup inac sa da
19. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz ani nesledujem od coho vsetkeho ma pali, lebo by osm asi nic nejedla :rolling_eyes:
19. apr 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neodolala som a isla som na mini prechadzku s hafkacom...tak sa tesila, ze je vonku...az do chvile ked sa neprirutil skaredy bojovy psisko.... :angry: :angry: :angry: nemam rada tychto psov, kedze netusim co mozu spravit a zautocit :angry: :angry: ..teda aspon kos keby mal ale naco :angry: :angry: :angry:

tanulik ja som melon kupila vcera v tescu ...mali rozkrojene a boli pekne cervene...sice stvrtka stala skoro 4€ ale som si povedala, ze som tehu a doprajem si :angry: :angry: a bol fakt sladucky mnaaam

bambi : dnes mam odpocinok ...len tak sa valam postielke, pozeram chirurgov na nete a tesim sa z pocasia...potom idem von so psikom troska sa poprechadzam a zase domov...dnes som uuuplne sama doma, lebo moj Petko musel ist do firmy, svokra je tiez prec...ale nevadi aspon mam troska klud. Brusko pobolieva kazdy den, ale v pohode uz to beriem v norme...ved raz to prejde :slight_smile: :slight_smile:

zaha palila mna len dve noci a teraz nic mam klud :sweat_smile: :sweat_smile: moj Nico asi bude plesaty ale nevadi vlasky narastu neskor :wink: :wink:

idem si asi troska zdriemnut nejako mi oci klipkaju :pensive: :rolling_eyes: :dizzy_face:
19. apr 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad len si oddychuj aj ja idem :wink: moj siel do tej kiki a este isiel zamerat nejak dom a bude nieco zasa projektovat ma toho dost a ja budem kuki tv no tak sa majte krasne :slight_smile:
19. apr 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes vstala o 7:00 a som totalne cerstva
19. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa ku gratulacii k dalsiemu majovcatku!!! Fakt to ide pekne na striedacku. Vypada to ze tu nikto nie je vsetky asi papkate..
19. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu
19. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

gratulujem dalsej maminke!!!! Nech su aj s drobcekom obaja zdravi....

Sssimi, mne doky povedal, ze magnezium mam vysadit cca 2 tt pred terminom, aby sa zacal krckok postupne uvolnovat a pripravovat na spontanny porod.

Ale uz ho neberiem od pondelka, kedze mi doslo balenie Magne. A to som este bola v 36tt. Na poradni mi bolo povedane, ze krcok drzi stale na tom 1cm a neskracuje sa. Tak nech nerodim na vianoce :grinning: A na pocudovanie, necitim sa vobec zle, podbrusko ma boli iba vecer ak dlho chodim resp. neoddychujem.
19. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: pomaly sa zaciname rozpadavat :grinning:
19. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
No tešim sa že mame dalšiu mamuľku, pekne to ide každý den sa narodi nejake miminko :slight_smile:
19. apr 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa doki pytala naposledy ci mam stale brat magne a povedala ze ano tak neviem. A to som uz v 38 tt. Teraz sa jej na poradni 21.4 musim na to opytat... nerada by som prenasala.
19. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok