Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

tanulik21
19. apr 2009

dobreee ranko bambulky,
dufam, ze ste dobre spinkali. Ja uz mam rannu prechadzku za sebou ale akosi som ju uz nezvladla, take krce ma chytaju pri chodzi, ze sme hned sli domov ☹

bambi7
19. apr 2009

tanulik juj to mi je luto s krcmi to poznam mne zasa v noci ale ked beriem to magne B6 je to uz ok 😉

mystery7
19. apr 2009

bambi: tak mas dalsiu vecicku do vybavy

tanulik: ja som v piatok rano dostala taky krc do lytka, ze este dnes ho citim. A to beriem magnezium 🙄

sssimi
19. apr 2009

Bambi a do kedy sa môže užívať magnezium?

bambi7
19. apr 2009

mys no tesim sa uz by to malo byt vsetko 😉

bambi7
19. apr 2009

ssimi to zalezi od toho ako tvrdne brusko alebo krce ......a od lekara ako zvazi ja ho beriem od 20t

tanulik21
19. apr 2009

mne ani nie do noh(to mi uz nevadi), ale drobec mi tak tlaci na...?asi krcok? az tiskam nozky spolu 😅

mystery7
19. apr 2009

simi ja sa musim pri buducej poradni opytat, dokedy ho mozem brat

dnes v noci som sa otacala, a zobudila som sa na to, ze mam akoby strpnuty vrch brucha (pod prsiami). Az som sa zlakla. A ked sa chcem na posteli otocit, tak ma normalne boli brucho, kao sa otacate vy?

zuzkad
19. apr 2009

som sa zabudla pochvalit vcera som mala prvy krat v tomto roku meloooooooooon cerveny a bol supeeeeeer mnaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝

bambi7
19. apr 2009

magnezium je dolezity ak chyba pocas tehu mozu vzniknut bud predcas.porod,stahy maternice,krce v lytkach....denna davka je tak doporucena tych 450 mg ale ak tvrdne brucho a tak tak podla lekara

tanulik21
19. apr 2009

zuzka kde uz maju melony?????? ... mnaaaaam 😝

bambi7
19. apr 2009

mne este povedal ze ho mam brat a vo stvrtok povie co dalej

bambi7
19. apr 2009

caf zuzkad ako moja drzite sa?

tanulik21
19. apr 2009

uf idem nieco papkat, zatial papa

mystery7
19. apr 2009

ja som najedena este z ranajok, mala som palacinky a kakao 😀

bambi7
19. apr 2009

mys dobre ranajky 😀 mnammmm posli

mystery7
19. apr 2009

est e4 ostali, nevladali sme uz zjest 😉 dojdi si po nich 😉

bambi7
19. apr 2009

keby som mohla som tam 😀 😀 😀 😀 😀 no sice neviem ci by mi 4 stacili ale uskromnim sa 😀 😀 😀

mystery7
19. apr 2009

hovorim, ze to je uz len zvysok 😉
ale zaha ma z nich tak pali, ze si nevies predstavit ☹

bambi7
19. apr 2009

mys mna tiez palila az som ani spat nemohla ale treaz to preslo klop klop jedine ked si dam cokoladu alebo kecup inac sa da

mystery7
19. apr 2009

ja uz ani nesledujem od coho vsetkeho ma pali, lebo by osm asi nic nejedla 🙄

zuzkad
19. apr 2009

neodolala som a isla som na mini prechadzku s hafkacom...tak sa tesila, ze je vonku...az do chvile ked sa neprirutil skaredy bojovy psisko.... 😠 😠 😠 nemam rada tychto psov, kedze netusim co mozu spravit a zautocit 😠 😠 ..teda aspon kos keby mal ale naco 😠 😠 😠

tanulik ja som melon kupila vcera v tescu ...mali rozkrojene a boli pekne cervene...sice stvrtka stala skoro 4€ ale som si povedala, ze som tehu a doprajem si 😠 😠 a bol fakt sladucky mnaaam

bambi : dnes mam odpocinok ...len tak sa valam postielke, pozeram chirurgov na nete a tesim sa z pocasia...potom idem von so psikom troska sa poprechadzam a zase domov...dnes som uuuplne sama doma, lebo moj Petko musel ist do firmy, svokra je tiez prec...ale nevadi aspon mam troska klud. Brusko pobolieva kazdy den, ale v pohode uz to beriem v norme...ved raz to prejde 🙂 🙂

zaha palila mna len dve noci a teraz nic mam klud 😅 😅 moj Nico asi bude plesaty ale nevadi vlasky narastu neskor 😉 😉

idem si asi troska zdriemnut nejako mi oci klipkaju 😔 🙄 😵

bambi7
19. apr 2009

zuzkad len si oddychuj aj ja idem 😉 moj siel do tej kiki a este isiel zamerat nejak dom a bude nieco zasa projektovat ma toho dost a ja budem kuki tv no tak sa majte krasne 🙂

mystery7
19. apr 2009

ja som dnes vstala o 7:00 a som totalne cerstva

dm1
19. apr 2009

pripajam sa ku gratulacii k dalsiemu majovcatku!!! Fakt to ide pekne na striedacku. Vypada to ze tu nikto nie je vsetky asi papkate..

mystery7
19. apr 2009

ja som tu

dupinka
19. apr 2009

Ahojte!

gratulujem dalsej maminke!!!! Nech su aj s drobcekom obaja zdravi....

Sssimi, mne doky povedal, ze magnezium mam vysadit cca 2 tt pred terminom, aby sa zacal krckok postupne uvolnovat a pripravovat na spontanny porod.

Ale uz ho neberiem od pondelka, kedze mi doslo balenie Magne. A to som este bola v 36tt. Na poradni mi bolo povedane, ze krcok drzi stale na tom 1cm a neskracuje sa. Tak nech nerodim na vianoce 😀 A na pocudovanie, necitim sa vobec zle, podbrusko ma boli iba vecer ak dlho chodim resp. neoddychujem.

mystery7
19. apr 2009

😉 pomaly sa zaciname rozpadavat 😀

atima
19. apr 2009

ahojte
No tešim sa že mame dalšiu mamuľku, pekne to ide každý den sa narodi nejake miminko 🙂

dm1
19. apr 2009

ja som sa doki pytala naposledy ci mam stale brat magne a povedala ze ano tak neviem. A to som uz v 38 tt. Teraz sa jej na poradni 21.4 musim na to opytat... nerada by som prenasala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre