• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

danny - :dizzy_face: tak my ano, ja by som aj celu skolku, len kto to vynosi a vychova, nie? Matko je teraz nachladeny, tak vstavame po nociach, aby sme vyprazdnili nostek.. a MM mi povedal, ze co by som robila pri viacerych :wink:
20. apr 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka: preco nie je vhodny datum?? :fearful:
20. apr 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka - ty stale nevies pohlavie? doky sa neprekecol? :sweat_smile:
20. apr 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
las: mm vie, ze to bude dievcatko :sweat_smile: tak naco doky? :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka - :sweat_smile: uz som ti napisala :slight_smile:
20. apr 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
las vy viete pohlavie na 100%??
20. apr 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka - nie :sweat_smile: doky mi to povedal este v 20tt, tak dufam, ze sa nezmylil :wink:
20. apr 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tuuu dala som si ranajky parky :wink:
20. apr 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
las: a viac-krat ste sa nepytali??? ja som sa pri patkovi pytala skoro na kazdom sone ... a dr. mi povedal, ze je to na 120% chlapec, ze ak mi daju dievca, tak nam babo vymenili a nie je nase :grinning: :grinning: tak potom som sa uz nepytala ...
20. apr 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bambi, drz sa dnes ... ja idem zajtra na premeranie a prietoky ...
20. apr 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa mi zda ze sa narodil Hitler :grinning: :grinning:
ja uz mam tu maminu tak mi vsetko preraba vytrepuje a ide varit a piect :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon budem na vas mysliet zajtra .....ja sa uz tesim na to sono :dizzy_face:

mne zacal zasa rast zub mudrosti a boli ma cela strana sanky :cry: ten zub sa len prediera
20. apr 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka - nie, viac som sa nepytala.... len raz, ked som povedala dokymu, ze: ved to bude chlapcek... mi povedal, ze to hovorim ja a nie on... tak neviem, ale zasmial sa a hoci to nepotvrdil, ani to nevyvratil :wink:

bambi - kedy dnes ides?
20. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi dik ....
20. apr 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekar je tam od 13 h ale mm pride po mna uz o 12 lebo lekar povedal ze je tam dnes objedn vela bab tak nech dlho necakame
20. apr 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkaprofant - :grinning: :grinning: :grinning: super dovod

bambi - zub mudrosti? a ako to riesis? myslim tu bolest... uff, no vybral si naozaj hrozny cas, kedy sa predrat na svet :confounded:
20. apr 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
las nijako vydrzim mne to robi uz dlhsie raz je ticho 2mesiace a potom zase rastie teda chce sa predrat.....boli to fajne ale vydrzkam :wink:
20. apr 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala sa v brusku prevaluje a prevaluje .....dnes som zzle spala bola som hore kazdu hodinu bolelo ma aj brusko ale teraz sa da
20. apr 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - ach jaj, vsetko musime len vydrzkat... viac ako polovicu zivota na nieco cakame :slight_smile:
20. apr 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - aj moje male sa len prevaluje, niekedy mam pocit, ze vsetky vnutornosti sa prevaluju s nim :grinning:
20. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru :grinning:

a co budes dnes robkat?
20. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem, nemam nic na plane :wink: obedik mam zo vcerajska, tak naozaj neviem co budem robkat :wink: a ty?
20. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem na to sono a potom nic :grinning: vsetko je spravene ,.....tak nic
20. apr 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.

Mňa bolia všetky kĺby, ale kompletne! Mám pocit, že bedrá mi ide vykĺbiť. V lonovej kosti ma až pichá. Keď si predstavím, že ešte mesiac sa budem takto terigať ako 80-ročná babka, tak mi nie je do smiechu.

A musím ísť so psom von, povysávať a postupne už aj vecičky periem, takže žehliť budem musieť. A nechce sa mi nič!!!
20. apr 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkarprofant - tebe je dobre mat mamcu pri sebe, pomoze ti postara sa ti a keby ta to chyti tak je pri tebe.. :wink:
ja sa sice tiez nemam na co stazovat navarene na dnes mam co varil muzik este vcera takze az na zajtra mozem nieco vymyslat..
20. apr 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jamat

ja som rada ze som tie veci poprala a pozehlila uz davnejsie ...neviem si predstavit ze teraz ved ani nemozem .....aspon ze mame vsetko spraveneeee som fakt rada...
20. apr 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ake plienky mate mne svokra kupila ale dake lacne ze hruza tie nevpiju ani vodu na nervu :rolling_eyes:
20. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko zienky, ako sa dnes mavate? Ja som v noci akosi zle spala, nad ranom som sa prebrala a nie zaspat. Vtaciky cvirikali ako blaznivi.No a potom by som aj spala, ale musela som vstat a Petka vychystat do skoly.
20. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka mame pampers a casom sa uvidi
20. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ako dnes lepsie ci rovnako?
20. apr 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok