• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

baby, ja sa z vas tolko narehocem, ked pisete o keksikovani :grinning:

ked som bola s matkom uz v 40tt a v jedno rano som bola na poradni, tak mi doky povedal, ze este jedno pekne keksikovanie a vecer pridem do nemocky odrodit si :wink: a tak aj bolooooo :sweat_smile:
20. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My s mm sexujeme dosť často a ja nie som ani na milimeter otvorená... :confused: , takže ja tomu až tak neverím...

Zuzkad o tom nejedení som počula. V podstate škvŕkanie v bruchu ti spôsobuje sťahy maternice a môže to vyvolať pôrod, ale aj to si myslím, že až v termíne....

Zuzkaprofant moc sa nevysiluj, lebo keď ťa to ozaj chytí, tak už nebudeš mať silu na pôrod... Ja som včera toľko lietala, že som sa nemohla večer ani z gauča postaviť a neviem si predstaviť čo by som robila, keby začnem rodiť...
20. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
segre takto odporucil doky v den terminu keksikovanie, tak sa na to tesila, cakala, kedy dojde jej MM z prace, no a nakoniec musela muza stiahnut z prace skor, lebo mala sa pytala na svet. A to je porod trval dokopy 4 hodky.
20. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupi: dakto ma stastie :wink: ja to vidim na taku 10-12 hodinovu fusku. mama tak rodila, tak som zvedava :sweat_smile:
20. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dupi to z toho, že sa tek tešila na sex :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys ty sa sama otocis mna uz martin otaca chudak uz na neho vreskam v noci bo nemam nervu na nic :grinning: sa neviem prekotulat na bok a ze chrapem uz aj ja
20. apr 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys - prvy porod som mala takmer 8 hodinovy, no poriadne kontrakcie trvali 2 hodiny... aj po keksikovani
moja mama nikdy nerodila viac ako 4 hodiny, takze v mojom pripade to neplati :unamused:
20. apr 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzkaprof: aj ja chrapem. No a co? To mozu len chlapi???
20. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi tak Martin bude aj rád, keď už porodíš :grinning: ... Ja sa smejem na mm keď ho chcem zobudiť stačí, že ho pohladkám po ruke. Vtedy sa zobudí skôr akoby som na neho kričala 10cm od ucha...
las: ja som v tomto realistka, nikdy som nemala v zivote nic lahsie alebo nejako ulahcene, takze ratam s tym ze si to "vychutnam" , ale hlavne nech je to bez komplikacii :wink:
Babulky veď počkajte... keď budeme ležať 7 hodín na vzdychárni, tak budeme sexovať aj tam :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys - presne tak... muzi sa stazuju na to, ze nas musia otacat alebo posluzit... ale nas to najhorsie este len caka... my zeny mame hrozny udel :zipper_mouth: no deti nam-matkam to potom vratia stonasobne :wink:
20. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi - :grinning: ja na vzdycharni svojho uz nebudem chciet ani vidiet :grinning:
20. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm sa praveze nestazuje. on na mna uz krici, ked chcem nieco robit sama a ked ma vidi, ze sa idem po nieco zohnut tak je na nervy. Tak ja mu uz len hovorim co chcem a on mi nosi a podava :slight_smile: aj ho lutujem, ze sa v noci vzdy budi, ked idem na wc-ko a stale sa pyta ci som ok :wink:
20. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem mrknut telku a vratim sa :wink:
20. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si hned davam pichnut epidural uz na vratnici som sa smiala :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,

mys, u nas je to podobne, vcera som manzelika trosku vystrasila, akosi mi zacalo tvrdnut brusko, tak potom sa ma kazdu chvilku pytal ako mi je.Ale je to prijemne, ked vies, ze je niekto pri tebe... :wink:
20. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, no to nie je zly napad :grinning:
20. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked v ZA je s epi problem :stuck_out_tongue_closed_eyes: budem to musiet zvladnu opat bez nej ...
20. apr 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte možem sa pridat?

monkap máme rovnaky termin my čakame dievčatko.už by som najradšej šla rodit ako ste na tom vy?
20. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka - aj ja pojdem opat bez epi :unamused:
20. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, odbocim od temy: budete brat babatko z porodnice vo vajicku ci vo vanicke? Niekolko dnove babatko este nevie udrzat hlavicku a vraj policajti su v tomto celkom ustretovi, ze moze byt aj vanicka (aj ked by som neriskovala nejakeho "aktivneho")
Kde je najlepsia poloha na umiestnenie vajicka v aute? Vraj vhodne je predne sedadlo spolujazdca, v protismere, len musi byt vypnuty airbag. A to sa v nasom aute neda :unamused: tak premyslam, ako budem maleho vozit sama....
20. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mausy ahoj... To sa nemusíš ani pýtať :wink:
20. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mausy ahoj
ja by som niekedy uz tiez najradsej sla rodit, ale babo je este malinke, tak nech tam radsej este rastie ...
20. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupi: my vo vajicku .. nejde o policajtov ale o bezpecnost babatka .... patka sme brali v taske od kocika, vtedy neboli povinne autosedacky , ale teraz by som sa uz bala len tak v tej taske ....
20. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap malé?ja som bola v piatok na poradni a ta moja baba ma už 3kg.takže ja sa už nechcem dlho bavit aby som ju vobec vytlačila.
20. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dupi ja som chcela malú niesť vo vajíčku, ale mm je proti, tak si ju dám do vaničky a upevním pásom.... Na rukách ju držať určite nebudem.... od kedy som videla tú reklamu na prime :cry: ... to som aj plakala 3 dni...

A keď ideš s drobcom sama tak by to malo byť ako píšeš..na prednom sedadle, ale neviem ako je to s tým airbegom...
20. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi tak ty to maš skutočne už za par....inak pekne meno ste vybrali
20. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka, my pouzijeme tiez vajicko kvoli bezpecnosti.
20. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pocula, ze autosedacky na prednom sedadle chcu zakazat, pretoze je to najnebezpecnejsie miesto v aute. Neviem co je na tom pravda.
20. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok