Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kvetinkaaa
5. apr 2009

jeeeej no parada, ale piseme ako o dušu 😉

tak v tejto teme uz budu asi aj prve miery nasich miminiek, tak nech su krasne a zdrave !!!!

dannynka
5. apr 2009

jeeeej uz mame novu temicku 🙂

dannynka
5. apr 2009

jeeej kvetinka aj Teba som tu stihla 🙂 ako sa mas?

lenand
autor
5. apr 2009

už sa nam to kráti zachvílku mame svoje srdiečka pri sebe 🙂

kvetinkaaa
5. apr 2009

ahoj danny mam sa ok akurat dnesna noc bola nadmerne cikavá takze som toho moc nenaspala a som opleštena. asi 4x som bola ale vzdy tak ze uz uz by mi praskol snad aj mechur. veeela ssom cikala a neviem z čoho ved som tak vela nepila. a drahy rano si robil srandu ze mozno mi plodova voda odisla, haha : )

a ty ako? čo muzik na chaloša hovori? 🙂

dannynka
5. apr 2009

lenand-veru ani sa nenazdame a bude to tu 😵

kvetinka-to ja chodim pravidelne 3-4-krat za noc... 😉 uz som si na to zvykla kedze male je hlavou dole a uz asi tlaci 😉 .Co sa tyka pohlavia muzik bol rad,nam to bolo jedno hlavne aby bolo zdravuckeeee 😵 😵 😵

kvetinkaaa
5. apr 2009

ja chodievam teiz,ale ako kedy. minule som bola iba raz .mne sa mala otočila este asi pred 30tt, vtedy ma nechali PN čo som mala tie bolesti.
myslela som ze bude chciet chlapca, chalani su takí 😉 pá

dannynka
5. apr 2009

kvetinka-on keby si mohol vybrat tak radsej babu,ale ako pisem hlavne ze mame zive zdrave babenko 😵

pekny dnik aj Tebe 🙂 😉 ideme sa vyvencit aj s dcerkou von 🙂 😵 je tam krasne slnioeckovo 😵 😵

lasenka
5. apr 2009

tak som vas nasla 😅

danny - blahozelaaaaam k chlapcekovi 😉

babule, my sa uz naozaj blizime do finale? 😅 bude mi ten pocit prazdnoty v brusku aj chybat 😢 ale pride tretie, nie? 😀

dupinka
5. apr 2009

Ahojteee!

jeeej, my sme aktivni ludkovia, ked uz mame 4-ku. Za chvilku tu zacnu pribudat udaje o babatkach, porodoch....

Prajem vam vsetkym krasny dnik 😵

ladywitch26
5. apr 2009

tak to uz mame 4ku? no ale sme aktivne...potom uz budeme asi menej, popri malinkych nam tak vela casu na net nezostane 😀 ale uz sa fakt neviem dockat...

dm1
5. apr 2009

zdravim aj ja v novej teme a tiez sa tesim ako tu budeme vypisovat uz o porodoch a nasich pokladikoch. Inak lasenka mne bude tiez strasne chybat to hmírenie v brusku...

zuzkad
5. apr 2009

ahojte kocky 🙂 🙂

skoooda...novu temu ste mohli pomenovat uz nejako podla nasej konecnej fazy...nieco ako "Maj ....coskoro sa dockame 😉 😉 ☹ ☹ ☹ " alebo "MAJ ...a budeme maminky" 😉 😉

ja som tesne po obediku...dala som si rybku smazenu a zemiakovy salat..bolo to fajnove 😝 😝 veeelmi mi chutilo...aj ked po vcerajsich volbach mi do chuti moc nie je 😠 😠 😠 😠

dnes v BA slniecko troska strajkuje...tak som viac doma ako vcera, ale ani moc ma to nikam netaha kedze ma strasne bolia krize a brucho dnes..
sssimi ked som mala caste tvrdnutie brucha...v poradni som to hned hlasila doky a ona mi povedala, ze ak tvrdne 10x za den..je to v poriadku..ak viac to uz nie je dobre...skus si to sledovat...dnes len lez, relaxuj...a snaz sa len vegetiti aby si bola v poriadku 😉 😉

tanulik21
5. apr 2009

Ahojte bambulky, ako sa dnes maaame?
ja len tak kuk troska, musim upratovat, taaaky neporiadok mame, co som vcera vegetila cely den na slniecku az ma opalilo.

zuzkad - mnam, mna caka na veceru masko s kapustickou - klasika ale bez knedla 😔

slnecnica11
5. apr 2009

ahojte kocky,ja som bola 5 tyž.mimo netu,hruza,uplne jak odrezana od sveta.Uz som bola na vas zvedava.Rekonstruovali sme byt,byvali sme u nasich a teraz este tie poriadky 😲 ale nech to je ready kym sa Daniel narodi.Vsetky pozdravujem a drzim palce vo finale!!!!!!

sssimi
5. apr 2009

Ahojte!
Zuzkad tak dnes už je OK... Boli sme sa fotiť, tak možno už večer budú prvé foto... A máme výročie rok od svadby 😀 ... Vytiahla som kúsok torty čo som mala odložiť, ale neviem či to riskneme... Aby sme potom neboli celý tt pokakaný....

Ja som strááášne hladná a chladnička je prázdna a nechce sa nám ísť na nákupy 😖

kvetinkaaa
5. apr 2009

ahojte!

dnes ste moc nepopisali. ja ze ake romany budu... vsetky na slniečku čo?

zuzkad nebud smutna ze sa nezmenil nazov, treba sa teda tieto 2tyzdne hlaaasit kazda povinne pravidelne a mozno do prveho babatka otvorime este novu temu 😉 😉 😉

čo kto nove?

inak baby, do porodnice si nemusim brat flasku ze? som ju dnes strerilizovavala aj s cumlikom a napadlo ma, ze čo ak prave pred odchodom z nemocnice si budem odsavat mliečko,by som ho tam rovno dala. takze by to nebola zbytočnost ze?

a este sa spytam, aky olejček treba maličkej kupit? ten olivovy z lekarne? lebo som zistila ze na umyvanie mam milion veci (zbytočnych) a nemam nič na natieranie a tie telove mliečka neodporučaju, tak asi iba ten olejček??

a este rukavičku na umyvanie babatka a mydielko treba do nemocnice? asi nie ze 😅

dakujem páá pekny dnik

a slnečnička vitaj, veru dlho si tu nebola 😉

kosska3003
5. apr 2009

ahojte babulky este vegetite ja som dosla od maminy ta mi posila avesy tak som si ich hned aj zavesit musela to by som nebola ja 🙂 😉 ale mam aspon taku zmenu v obyvacke uvidim co na to povie mm 🙂
ssssimi tak si pizzu objednaj alebo potom neviem ako ti mam poradit 🙂

kvetinkaaa
5. apr 2009

kosska 😀 sssimi pise o torte nie o pizze ?? 😀

kosska3003
5. apr 2009

kvetinka ale potom pisala ze je hladna a ma prazdnu chladnicku ako ja ja tam mam len vajicka maslo a klobasu nic viac 🙂 joj treba mi zehlit asi sa idem do toho pustit

zuzkaprofant
5. apr 2009

cafte co porabate ja som si dnes robila velkonocnu vyzdobu a uz sedim bo dako ma maly dole tlaci tak sa zase neviem vycikat a napuchla som tym padom zase ale envadi dako do konca mesaica vydrzime a maly si rozmysli ist vonku skor
vcera sme boli po kociarik tak vsetko uz mame prichystane uz len cakat 😀

kvetinkaaa
5. apr 2009

kosska aha tak prepač 🙂 ja som dnes este dala prat jednu mimi varku tak zajtra budem zehlit.

zuzkaprofant ja uz mam tiez vyzdobu, ale len taku light, neprehanala som teda.

papa

kosska3003
5. apr 2009

kvetinka nic ved to sa stava
zuzka pekny kociarik kukala som albummuk ja uz mam velku noc 2 tyzdne tak super ale zehlim este obliecky a super hotovo 🙂

sssimi
5. apr 2009

U nás veľká noc spošíva z konarika baburiatka a postavičke zajačika... Toť vše-aj tak je pre mňa veľká noc len pekné voľno... Našťastie to už nikoho nebavý chdiť oblievať tak som z toho vytešená.... 😀

Kosska predsa ideme do obchodu-už je aj mm hladný... Zase spravíme veľký nákup, lebo nám bude všetko chutiť 😝 .

kosska3003
5. apr 2009

ssssimi tak nakupte nieco dobre ja idem papat pomaranc a potom uvidim 🙂

dupinka
5. apr 2009

jeeej Zuzka, zaujimavy kocik... Len by som volila veselsiu farbu, mne to pride na leto dost tmave. Ale samozrejme, je to vec vkusu 😉

Mna dnes trochu nahnevala segra ohladne velkonocnej vyzdoby: najprv sa podujala, ze mi ju kupi, lebo v jednom fajn obchode u nich mali vypredaj za super ceny. No a ked mi to mala poslat, tak sa to vraj neoplati, preplatim... A to som chcela poslat autobusom, tak by sa dalo ujovi soferovi to jedno euro. 😠 A tak som bez vyzdoby 😖 Hneva ma princip. Najprv sa niekto nuka a potom okasle.

Kosska: ja uz som konecne cez vikend pozehlila vsetko pradelko pre babatko, ani sa nezda, kolko je toho. 😉

cukruska1920
5. apr 2009

Ahojte babule..ako sa mate..? sa vam to uz krati.. jujha.. a konecne je uz teplucko lebo ta zima uz bola na depku.... 😉

zuzka pozerala som kocik...je pekny.... takze uz mozes ist rodit 😀

kosska3003
5. apr 2009

dupinka ja uz mam pozehlene ale svagor mi doniesol jedno plne vreco veciciek tak mam co zajtra prat a potom zehlit no ja budem mat veciciek tiez dost ale mala toho bude aj potrebovat ved sa ogrcka spoti a aspon nebudem stale prat ale raz za tyzden 😀 😀 😀 ved uvidime ako to bude

wiola
5. apr 2009

🙂 zdravim vas zienky,

straaasne dlhoooo som sem nenapisala (co ma uprimne mrzi 😒 ),...mala som svoje radosti/starosti, ktore ma hlavne psychicky dost vycerpavali a zakonite sa to odrazilo aj na zdravi,...dnes ma desne moc zacalo boliet hrdlo,uf,....sem tam som len maaalicko popismenkovala do temy ,,antolska,, ,kde sa chystam rodit,...- Tymto posielam slnecne pozdravy ZUZKAD 😉 Ozaj som velmi rada, ze si to Zuzicka takto pekne potiahla,tesim sa s tebou prevelice 😵 !

veru terminik sa nam neuprosne priblizuje a ja zacinam mat ten povestny ,,hniezdiaci pocit,, 😀 😀 - vsetko zacinam intenzivne upratovat,prichystavat ,....je to take skor podvedome ale velmi intenzivne 😝 😀

kosska3003
5. apr 2009

ahojte ste tu niektora este ja kukam ako som prezil aj dneska je to dobre ale je reklama tak som sem nakukla a tu nikoho 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre