Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

monkap
17. apr 2009

mi.mi: ked som bola v nemocnici, pytala som sa dr. ze ake caste tvrdnutie bruska je v norme - povedala, ze to budem citit, ked ma to uz vyslovene bude obtazovat ... asi by si ozaj mala ist k dr. ked to mas take velmi boelstive

monkap
17. apr 2009

emode: tesim sa s tebou, ze vsetko dopadlo OK .... niektori dr. a sestricky su fakt velmi ochotni, ale co uz narobime .... snad to budes mat vo zvolene lepsie 😉

kodada
17. apr 2009

emode a kde rodis? u nas v ZV?

mi.mimi2
17. apr 2009

zuzkad ďakujem...nie nenamáham...ja od začiatku len ležím...mala som to na začiatku tak že som krvacala tak mi dali injekcie a duphaston na udržanie tehu..bola som aj v nemocnici...dali mi pn na ktorej som vlastne od môjho začiatku..teda ta mi už skončila a teraz som už na materskej..a celé tehu mám nohy v lufte a ležím....ale tak čo neurobím pre svoje malé však?? 😉 no dnes som volala dokymu a povedl, že keby sa to nejak zhoršuje mám ísť na pohotovosť....ale tak pevne verím že to bude dobré....a dakujem za tie päste 😉

rybca
17. apr 2009

emode - tak toto by nastvalo aj kona, mne tiez doktorka kazala doniest moc a vahu, ze budem mat vynimocne poradnu v iny den, a nezapisala to do karty a aj sama na to zabudla, tak som bola zase za blbu, ze som si nieco vymyslela, tiez mam doktorov plne zuby, dufam, ze na antolskej to bude uz prijemnejsie,

aby si sa im doprosovala, aby urobili to co je ich povinnostou a co si este k tomu sami vymyslia

mi.mimi2
17. apr 2009

monkap uvidím ako to bude do večera a keď sa to nebude zlepšovať tak sa behne dokymu

emode
17. apr 2009

dadi v ZV este v pondelok pojdem sem na kontrolu a potom uz idem do Zv mam tam zavolat, proste dost ... som si povedala a este Vam sem jeden link prekopirujem, dala som pripomienku do poradne MUDr. Zahumenskemu co je v Brne porodnikom:

http://www.mamaaja.sk/Activeweb/Poradne/Otazka/...

No comment !!!
Ano Monkap aspon cez vikend som doma, som vdacna aj za to. Je to presne aj tvoj pripad, potom ich to uz nezaujima, ci cez sviatky mas nejake problemy. Ved aj lekari chcu mat volno, nie?

Ono to suvisi aj s tym, aku odpoved mi dal Zahumensky.
Tak citajte 😖

rybca citila som sa ako hypochonder a pritom ide o nenarodene babo !!!

dupinka
17. apr 2009

emode: tak toto snad ani nie je pravda, pekne by ma to teda nastvalo..... 😠
diky za rady ohladne krstenia, presne tak sme to nakoniec zhodnotili, ako pisala Jamaat 🙂 pockame, ake bude babatko a podla toho uvidime.

Dnes som si na vystave kupila orchideu a muskaty, tak zajtra sa budem realizovat...

jamaat
17. apr 2009

emode - no to si bystrická nemocnica spravila zase raz meno ☹

emode
17. apr 2009

jamaat doteraz ked som chodila na kontroly sa mi zdali ok, ale je to bordel 😠
neva, snad je a bude mala v poriadku 😕

dupi ja som si kvietky posadila minuly tyzden ale stale mam nejake kvetinace prazdne na teraske ... prides pomoct?

dannynka
17. apr 2009

ahojte,
prave mi pisala kvetinka sms ze uz je v porodnici,ze uz jej aj klistir dali a ze sestricky to tipuju ze dnes vecer porodi,tak drzte palceky 😵 ked budem vediet nejake nove spravy tak dam urcite hned vediet 😵 😵 😵 😵 😵

dupinka
17. apr 2009

emode: ja takuto robotku mozem, velmi rada.... len sa prestahuj blizsie 😀

kodada
17. apr 2009

takze dalsie majovcatko na ceste??? super

dannynka
17. apr 2009

kodada vyzera to tak 🙂

dannynka
17. apr 2009

toto dnes pisala do inej temy 😉

kvetinkaaa • 38tt • Dnes o 16:32

ahojte, od rana od 7h mam kontrakcie tak neviem neviem či dnes nepojdeme na to...
uz som mala tristvrte hodinu 3minutove tak som volala muzovi a potom 10min nič tak som volala nech este nejde. a teraz zase trojminutovky. tukam a sem tam fučim
takze mozno o chvilu pojdem....dam potom vediet nechcem robit plany poplach lebo som uz o 13h bola dnes u mojho lekara nech ma kukne. a vraj som sa viac neotvorila od stredy a ze ak do rana neporodim ze mam rano prist, ma slulzbu v IL ze ma pozrie...

jamaat
17. apr 2009

Kvetinka? ....A kedy mala termín?

emode
17. apr 2009

danny kvetinka sa dako poponahlala, nie?
dupinka u nas je vystava Kvetena koncom aprila, ale neviem, ci dovtedy budem este 2v1 a uz toho aj menej zvladnem za den 😉 Minuly rok som bola v Nitre na Gardenii 😀 pekne bolo 😀

k tomu tvrdnutiu bruska, aj mne tvrdne tak 7-8krat za den ale doky sa vyjadril, ze je to dobre pre dozrievanie porodnych ciest ...

dm1
17. apr 2009

danny tak to je teda dobra sprava ze uz sa to tak rozbieha... a ja mozem kvetinke vypisovat do IP 😀 😀 😀

skoda lebo som si myslela ze sa v porodnici s nou stretnem mali sme termin presne rovnaky den... Budem jej drzat palce a cakat na info.

jamaat
17. apr 2009

emode - Kvetena v posledných rokoch nestojí za nič.

dannynka
17. apr 2009

dm- 😀 😀 😀 😀 😀

no nic idem ja zehlit ked budem mat info hned dam vediet 😉

dm1
17. apr 2009

jamaat kvetinka mala termin 5.5.09 ako ja...

dm1
17. apr 2009

vypada to tak ze sa potvrdzuje to pravidlo ze rodia skor majovky ako tie rizikove co sme tipovali ako prve.... Nakoniec este bambi bude aj posledna a to sme ju tipovali medzi prvymi 😉

dannynka
17. apr 2009

a ja medzi poslednymy a to som aprilovka hi hi,no nic idem rychlo zehlit 😉

dm1
17. apr 2009

len zacinam mat obavy lebo zajtra cestujeme na moravu a zatial rodia vsetky okolo mojho terminu tak dufam ze ma to tam nechyti... ale ved nemam este tak silnych poslickov tak dufam ze nie...

jamaat
17. apr 2009

No ponáhľate sa nejako. Som zvedavá, ktorá bude nakoniec posledná. 🙂

monkap
17. apr 2009

juj, tak uz aj kvetinka je na sale .... ale sa to tu ozaj rozbieha ...

emode
17. apr 2009

dm ja sa nechystam este rodit 😀

dm1
17. apr 2009

emode sak ani ja ale ked som citala o veronike ze aj ona uz porodila a mala az 6.5 tak som vcera dopripravovala aj tasku do porodnice aj veci pre mimi co mi manzel donesie aby som bola pokojnejsia. A teraz ked uz aj kvetinka isla tak neviem... ale datum 5.5 je pekny tak si nan pockam 😉 .

My na tu moravu ideme strazit sestre malu lebo idu na pohreb a pre istotu ide aj manzel keby nahodou.

andrea09
17. apr 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dupinka
17. apr 2009

Ejha, tak sa to tu rozbieha.....

Kvetinka: myslime na teba a drzime palce, nech to prebehne v poriadku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre