Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

lasenka
11. máj 2009

bambi - jasnee 😉 kojenia sa nevzdavaj... kamoske sa mliecko spustilo az po 3 mesiacoch 😕 dovtedy kojila aj prikrmovala... 😉

zuzka - ako casto kojis v noci? som rada, ze mas svoje mliecko, nech vam to vydrzi 😉 a ako pises - dajak bude 🙂

atima - no mna asi porazi, ked porodim v juni 😔 😉

leahl
11. máj 2009

bambi, už to bude len lepšie uvidíš...hlavne oddychuj aj ty a nestresuj koli mliečku..uvidiš časom, ked nie, tak nie..svet sa nezrúti a dominika nebude ani prvá ani posledná ktorá bude dokrmovaná. Do poradovníka pôrodov sa hlásim niekde do stredu..budúci týžden nastupujem do nemocnice a v stredu - ak dovtedy vydržíme ideme ,,rodiť,,

atima
11. máj 2009

leahl - pozeram, že aj ty si skoro rovnako s nami, čo sa týka datumu porodu, tak je nas dosť po 20tom 😵 , už by sme to mohli zobraž do vlastných ruk aj my, nie? už by to niektora z nas mohla aj začať 🙂
Ja už by som to chcela mať za sebou, dnes idem k dokimu tak uvidim čo povie.

leahl
11. máj 2009

ja idem 20teho na plánovanú sekciu takže budúcu stredu už prehupnem do druhej skupiny - mamičiek :o) a ja sa na to veeelmi teším

atima
11. máj 2009

wow to je super že vieš že kedy aspon sa na to možeš pripraviť, to ja ani netušim a každy den vstavam s tým, že možno azda dnes 😨 a zatiaľ ani mililinky náznak tak neviem či tu napokon nebudem sama čakateľka koncom mája.

leahl
11. máj 2009

malý sa vypýta ked on bude chcieť, neboj, dočkáme sa všetky 🙂 takže ani ja nemusím budúcu stredu o 8:00 nabehnúť na pôrodnú sálu..ale nemuselo by to byť skôr ako v sobotu, lebo ešte musím stihnúť jednu skúšku z dejín.

lasenka
11. máj 2009

atima - neboj moja, urcite vylezu aj nase deturence 😉 ved vonku je tak kraaaaaasne 😉

leahl - tak klobuk dole, ked este studujes... ja som studium zazila pri Matkovi, ked sa narodil 😉 skusky, statnice... v noci, ked som kojila, tak som sa aj ucila 😉

zuzik1407
11. máj 2009

ahojte majovky,tak ako tu pozeram,už sa vam to bližiiii.....tak vam zavidim.... 🙂 🙂 🙂

atima
11. máj 2009

lasenka - to viem že vylezú ale ked čitam čo píše kosska alebo sssimi tak neviem, že kedy to bude 😝

lasenka
11. máj 2009

zuzik - 🙂 byvam tam kde ty 😉
a mimochodom - aj my sebe zavidime, ze coskoro to mame za sebou a pri sebe 😉

lasenka
11. máj 2009

atima - tak dufam, ze nam to nehrozi... citaj radsej babule, ktore porodili uz v aprili 🙂

leahl
11. máj 2009

lasenka: už mám len tri skúšky a mooožno budem druháčka, ale prioritu má teraz bábo, skúšky sa dajú odložiť, malý nie, takže budem fungovať asi tak ako ty..neva, zvládneme...zrejme sa psychicky nastavujem na den D, ale posledný týžden sa mi každý den sníva o nemocnici a pôrode

zuzik1407
11. máj 2009

ano,ja ťa z videnia poznám.chodim tam k bratovi do obchodu....takže opäť to bude chlapček?aj moj by chcel Matúša,tak uvidime.. 🙂 🙂 🙂

atima
11. máj 2009

pozeram že majove mamulky maju novu temičku 😵

lasenka
11. máj 2009

leahl - samozrejme ze to zvladnes 😉 budes musiet... ja som sa toho velmi bala, ze mesacne dietatko, statnice a podobne... no akosi to islo... llen zapoj vsetkych po ruke, aby si mala aj cas na oddych 😉

lasenka
11. máj 2009

zuzik - jaaaaaaaaaaj, poznam ta aj ja z videnia 😉 a matuska ti prajeeeeeem z celeho srdca 😉 a este takeho dobreho ako je ten moj 😅

atima - neboj, o chvilku sme v nej 😉

zuzik1407
11. máj 2009

dakujem krásne...ale to uvidim až koncom novembra,,,,,lebo zas mi lekár povedal iny termin...a možno to nevydržim a spytam sa lekÁra čo to bude,,,, 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

lasenka
11. máj 2009

zuzik - 🙂

kosska3003
11. máj 2009

ahojte tehule a maminy ako mate ja uz som doma z monitoru tak bol ok kontrakcie ziadne doparoma takze porod sa nekona
inac aj ja som celu noc nespala uz som myslela ze aj pojdem a prd toto je nekonecny pribeh a v stredu do nemocky juj ja chcem rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit

lasenka
11. máj 2009

och boze kosska, ty si este tu? kedy mas vlastne ten normalny termin?

zuzkaprofant
11. máj 2009

lasenka ja v noci davam flasku asi tak kazde 3 hodky dnes to bolo kazde 2 hodky lebo keby cicik som mu dala tak kojim celu noc on nevie dobre sat s cicika tak sa len natrapy a je nervny potom tak cez den davam cicik a v noci flasku aby som sa aj ja vyspala troska aj ked hodku ale apson nieco lebo inac som uz par krat mu zaspala pri kojeni 😀 😀

inac viete odhadom kolko vypiju vase babatka za jedno kojenie moj tak uz 60ml a aj viac si pyta

kosska3003
11. máj 2009

lasenka tu tu no teraz mam termin v stredu tak ja dufam ze porodim do konca tt v stredu idem uz lezat ak neporodim

lasenka
11. máj 2009

kosska - ach moja zlata, no cim skor tym lepsie... sa cudujem, ze tvojmu dievcatku sa tak dlho nechce vonku 😕 😉

zuzka - jasne, musis aj ty mysliet na seba, aby si nebola nervna, lebo malicky to vyciti a prides o mliecko uplne... a 60ml je slusna davka 😉

atima
11. máj 2009

kosska takže dobra sprava v stredu to už maš za sebou, neboj už v stredu ta nenechaju len tak v nemocke ležať, už ti daju vyvolavačku.

zuzkaprofant
11. máj 2009

vazne ja ze je to malo bo on si niekedy pyta tak mi dam moj cicik, iinac nevadi ze ked ho niekedy prebalujem tak mu ide mliecko cez pusinky tak akoby slintal mliecko to sa mistalo asi 2 krat ale pi jedle si odgrgol
ako davate spinkat babtka ja len na bok na chrbatik ho dava len ked sa snim hram troska a ked ho prebalujem

kvetinkaaa
11. máj 2009

zuzkaprof kde si sa to preorientovala 😉
inak čafte tehule! no podme na to, rodit je čas 😉 😀

zuzi ja vobec neviem kolko spapa. v nemocke ju vazili a tiez ten prvy tyzden viem ze aj 70ml vypila. teraz netušim ale asi malo ked som kojila 10min + asi 2-3min a teraz som zarobila 60ml nutrilonu a spapala ho. tak ja uz neviem čo robit. mam v chladnicke aj moje, len keby ho zohrejem musim vyliat, tak som zarobila ze skusim kolko spapa a vsetko.

kvetinkaaa
11. máj 2009

myslela som to tak ze keby moje mliečkok z chladničky zohrejem a nechce ho musim ho vyliat. tak som teraz len skusila.

sssimi
11. máj 2009

Ahojte!

Kosska a čo ti povedali? Otváraš sa aspoň? Mňa čaká poradňa zajtra, tak snáď niečo poriešime, ale ležať ísť nechcem aj keď asi by ma už ležať na dlho nenechali...

sssimi
11. máj 2009

Božeeeeeeeeeee, že 42tt !!!!!!!!!!!!

mimi21
11. máj 2009

no čaute
som práve prišla na to, že ja ešte teda vôbec nemám právo pišťať, že chcem rodiť, lebo ja som ešte "v termíne"
tiež mám zajtra dr. tak uvidíme, čo povie, ale myslím, že ma zase ničím nepoteší 😖

zuzkaprofant mne kamoška dával malú tiež len na bok ležkať a potom jej doktorka na kontrole s kĺbikmi povedala, že to nesmie, že kým ich nemá úplne v poriadku, tak len na chrbátik
ale to bolo asi tým, že ona nemala kĺbiky na 100%

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre