Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkad
20. apr 2009

mys casom som si zvykla....naucila som sa, ze nechodim do prace...dlhsie som zacala spavat...casto pozeram serialy oblubene, periem, zehlim, varim a chodim k mamine na navstevu..no teraz uz nie ale pred tym ano..ani mi to neprislo, ze uz som doma tak dlho...rano sa zobudim a uz je vecer..len teraz posledne tyzdne je to horsie, pretoze mam strach chodit niekde, aby ma to nechytilo vonku...tak som doma a to cakanie na den D je strasne...preto tie puzzle 😀 😀

idem si dat rizoto, lebo mi doslo, ze od ranajok som este nic nejedla 😝 😝

bambi7
20. apr 2009

babulky to zvladnete ved este kusoooook

rybca
20. apr 2009

Ahojte, my pojdeme z nemocky tiez vo vajicku, aj inokedy ho budeme bezne vyuzivat. Pokial chcete dat vajicko na miesto spolujazdca a mate tam i airbag, tak ho musite vypnut, naboku, od dveri by sa to malo dat vypnut, ak sa airbag vypnut neda, tak tam ani vajicko nedavajte

atima
20. apr 2009

ahojte tak mame nejake nove miminko?

mystery7
20. apr 2009

ahojky, zatial asi nie

mystery7
20. apr 2009

na predchazdajucej strane sa ohlasla veronika ze je uz doma, tak sa neviem dockat jej zazitkov z porodu 😅

atima
20. apr 2009

zuzkad s tým puzzle je to dobry napad aj ja skladam o 106 teraz mam take že už týždne skladam a ešte stale nieje uplne dufam, že do porodu to stihnem a potom už nezačnem, budem mať roboty až až 😀

atima
20. apr 2009

hej čitala som že veronika už babatkuje doma, rychlo to zbehlo aspon mne sa zda že ešte len akoby včera sme sa dozvedeli že je na svete malý a už su aj doma, veľa zdravia im želám a tešim sa že napiše ako to cele vlastne začalo

emode
20. apr 2009

ahojte babule gulate 😀
dnes sme mali zas poradnu ... no to by nebola BB aby zas nieco tentokrat nebolo doktora, prisiel zastupovat o desiatej a my tam od rana od pol osmej ... ctg ok, sono nerobil ked mi ho robili v piatok ale uz som rozhodnuta na tie posledne poradne (kolko ich este bude???) budem uz chodit do Zvolena, idem sa dohodnut s jednou doktorkou ...

aj my pojdeme vo vajicku, o inom ani neuvazujem, i ked moja mama - stara skola ta skoro zosokovala ze preco nie v zavinovacke ... no preto ... lebo to predpisuje zakon 😠

este som citala, ze sa novorodenec nesmie nechavat vo vajicku spinkat bez dohladu, lebo mu hlavka moze spadnut dopredu na hrudny kos a moze sa zadusit ...

a co sa tyka airbagu, mne sa da nastastie vypnut lebo vzadu ju vozit bez isofixu nemozem, neda sa mi vajicko priputat, lebo je kratky pas (mam len C2)

emode
20. apr 2009

inak babenky, ked ma dnes zospodu vysetroval, tak ma dost postlacal, hlavicka je uz pekne zostupena ale som zatvorena ... no prisla som domov a asi mi odisla hlienova zatka, take bielo hnedaste huste, no pomohol tomu, asi ten doky ...

mystery7
20. apr 2009

no moja mama je v soku uz len z toho ze mi staci len jedna zavinovacka a ze vobec nechcem ziadnu klasicku perinku 😝 dufam, ze mi ako "darcek" nebkupi nejaku obrovsku super paradnu perinku pre maleho 🙄 lebo skolabujem

a co sa tyka vajicka tak k tomu sa zatial nevyjdrila, mozno preto ze o tom este ani nevie 😅

mystery7
20. apr 2009

emode, vraj je normalne ze ku koncu tehu po vysetreni zospodu zena spini, nemusi to byt hned zatka, vraj ide o prekrvenie
neviem co je na tom pravdy, mne sa to minule nestalo

sssimi
20. apr 2009

Ja už som sa informovala ohladne airbegu, tak nám sa dá vypnúť, ale aj tak budem asi stále chodievať s mm...

Dnes by som ešte chcela ísť nakúpiť posledné veci... červenú stuhu a podprdu a malinkej by som chcela takú tu čelenku kúpiť 😀 nech je hééérečka...

mystery7
20. apr 2009

jeeej mala paradnica 🙂 kupijes stuhu na rucku? ja som uvazovala len o snurke

kackabrcka
20. apr 2009

mystery7 na okna pojdem asi ja aby som uz isla rodit nehorazne ma taha pupok
monkap ja by som aj keksikovala ale ten MM nechce ☹
veronika tak vam je dobre ked ste uz doma 😉

monkap
20. apr 2009

sssimi: naco cervenu stuhu???

mystery7
20. apr 2009

kackabrcka: ja uvazujem potom o tych schodoch, byvame na 3. poschodi, tak trochu pochodim 😉 len by ma zaujimalo aky to ma spustaci mechanizmus, teda ze kolko dni mi to pomoze 😉

emode
20. apr 2009

mys lebo doteraz som nespinila po vysetreni ale toto bol zas iny doktor a riadne sa tam sprtal 😖
inak nasa mala nema rada to CTG stale do toho kope tak su tam take skoky 😀 ale doky povedal ze uplne fyziologicke aj dnes je ok

mys ja mam dve zavinovacky, je to naozaj lepsie pre manipulaciu na zaciatku ale ved uvidime ... a vobec netusim, ako ju budem obliekat, ved to nebudem vediet odhadnut

lasenka mas nejake rady???

inak to vajicko si pred cestou skuste vzadu upevnit lebo ze to nejde vo vsetkych autach kvoli kratkym pasom ...

mystery7
20. apr 2009

emode dobre ze si povedala, skusime 😉 ale snad to pojde

emode
20. apr 2009

mys my mame schody v dome, absolvujem ich dennodenne milionkrat takze mne to urcite nepomoze ☹
a sexik? ten sme stopli od takeho 35 tyzdna lebo sa pritom viac rehoceme ako sexujeme no je to normalne riadna fuska cokolvek dosiahnut teraz ... ale slubila som mu, ze tak o tyzden sa pustime do toho znovu ... to bude honba na spermie 😀 😀 😀

kackabrcka
20. apr 2009

mystery no potom mi daj vediet ked to zaberie.. ja som pocula aj o horucej sprche tak asi ju dnes dam..
JA mam pocite ze mi uz nema kde brusko rast..

mystery7
20. apr 2009

ja sa horucej sprchy a kupela bojim, vraj to moze mat aj nejake negativne dopady. asi uz vela citam 😖
schody sa mi zdaju celkom ok 😅

kackabrcka
20. apr 2009

mystery no tak idem studovat ci skor hladat aj nieco ine na nete ... u nas je to bieda so schodmi.. asi skusim okna utorok.. 😉

mystery7
20. apr 2009

hlavne sa natahuj pomalicky, nech si nieco nenatiahnes a budes hotova a porod nikde 😉

kosska3003
20. apr 2009

ahojte babenky
tak konecne som vas docitala uz vas citam od 12 ako som dosla s poradne len som si zdriemla akosi sa mi dalo spat lebo v noci to nieje boh vie co s mojim spankom na poradn je vsetko ok ale zajtra idem na monitor a prietoky tak sa bojim po mynulom tt co si ma tam nechali az do piatku tak drste palce nech je vsetko ok 🙂

iinuska
20. apr 2009

ahojteeeeeeeee 🙂

iinuska
20. apr 2009

kosska, aj ja idem zajtra na monitor, tak dufam, ze vsetko bude OK. Akosi viac mi zacina tvrdnut brusko

sssimi
20. apr 2009

Monkap červenú stuhu na mašličku, aby mala neskapala z očí... 😀 ... U nás sa to tak dáva...

Mys ja si spravým zo stuhy mašlu a pripevním na perinku a potom aj na kočík... Ja som z dediny a tu mi budú všetky nakúkať do kočiara 😖 Už teraz mám z toho zimnicu.... Hlavne z mojej nafajčenej ožratej susedy, ktorá sedí nonstop pred domom, tak nemám ako prejsť okolo bez povšimnutia 😖 .... Tá bude furt strčená v kočíku.... 😠

iinuska
20. apr 2009

Simi, aj ja uz mam pripravene stuzky. Dam aj na autosedacku a kocik.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre