Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kackabrcka
23. apr 2009

avojte, no ja idem obalit syr tiez na vecer.. inak nuda.. slniecko neni ani v nemecku dnes takze aj vonku je chladnejsie 😒

sirinka
23. apr 2009

ja na veceru upeciem take male zemiaciky...rozkrojim na polovicu, potriem olejom a posypem vegetou, k tomu nastruhana uhorka v jogurte s cesnakom...mnam, mnammm

mystery7
23. apr 2009

asi cestoviny so spenatom 😉

kosska3003
23. apr 2009

no ja to co bolo na obed nejdem spekulovat nic

sirinka
23. apr 2009

mys tak k tebe by som dnes na veceru nechcela ist 😀
kosska my sme na obed dojedli vcerajsi obed... 😠 😝

mystery7
23. apr 2009

kocky, ved spenat ma kopec zeleza a kyseliny listovej 😉 u nas je to oblubene jedlo

scandya
23. apr 2009

baby , dnes doki povedal, ze sa mi ani krcok neskracuje, a to som uz zbalena do porodky 2tyzdne 😀

Chcem sa spytat- co si myslite o prenasani dietata, lebo kamaratka mi hovorila ze je najlepsie rodit v 38tt.

sirinka
23. apr 2009

scandya na zaklade coho je to najlepsie? najlepsie je rodit, ked je babo pripravene a pyta sa samo von...teda aj tyzden po vypocitanom termine moze byt najlepsie... 😉

sirinka
23. apr 2009

ja nechapem naco sa v dnesnej dobe vsetci tak ponahlaju a nechavaju vyvolavat porody uz den pred terminom...

kosska3003
23. apr 2009

scandia ja som v 39 tt a neotvaram sa tiez a ty mas cas ved si len v 37 este mas casu kopec
siri no ja som uz dneska varila to by aj stacilo na dnes

sirinka
23. apr 2009

mys ja viem, ze je zdravy...aj nasa klarka ho lubi...ale ja iba v syrovo spenatovom zavine...inac nie...

mystery7
23. apr 2009

no co uz, ja zase nemam rada fazulu 🙂 😉

sirinka
23. apr 2009

mys klasicku fazulu ani ja nejako zvlast...ale zato zelenu fazulku, tu zboznujem 🙂

zuzkad
23. apr 2009

tak som tu z poradne, nic nove sa nekona....krv aj moc mam v poriadku, tlak tiez...kontrolu krcka mi dnes doky nerobila, povedala, ze ak sa otvaram ..porod sa ozve aj sam...aj sa ma pytala ci chcem ja vediet, ci sa otvaram, ale po pravde ani nie...pretoze mi bez tak bolo dost zle ☹ ☹ cize skontrolovala len ozvy srdiecka...keby nieco mam jej volat...ak nic...tak zase o tt na kontrolu a aj na sono...sa tesim..kolko maly bude vazit 😉 😉 😉

idem si asi na chvilku lahnut, lebo sa necitim dobre...nakuknem sem este neskor, som velmi zvedava na bambi ako dopadla...ci pocka este na mna, alebo uz nie 😉 😉 😉

sirinka
23. apr 2009

zuzkad no veru, lepsie je asi uz nechat krcok na pokoji...mna tie posledne vys. dost boleli uz...tak si pekne oddychni

bambi7
23. apr 2009

cafteeeee

sirinka
23. apr 2009

bambi ahoj.,..tak ako?

mystery7
23. apr 2009

cafte kocky,
bambi ako?

martinaxyz
23. apr 2009

ja si myslím, že kedy je najlepšie rodiť je individuálne, ale pre bábo je bezpečné rodiť od 38tt a pred tým to termínom sa väčšinou rodí v USA a to cisárskym rezom aby sa koža na bruchu veľmi nepokazila....no blázniví američania 😠

baby ja sa idem zažrať za fazulkou a aj špenátom... 😵 ale momentálne ma to veľmi nafukuje 🙄 tak sa miernim..

bambi7
23. apr 2009

no babulky ja idem v pondelok do nemocnice ,to ze co ma boli stale brucho su kontrakcie a nema zmysel cakat lebo tam dlho nevydrzi a nepresla by.....tak ideme nato ....uz sa tesim ze ju uvidim este kusokkkk
a mam lezat a dalej brat este magne B6 aby nesla cez vikend ale ze keby nieco mam mu hned volat a pride do nemocnice 😉 tak uz len fakt kusocekkkk

bambi7
23. apr 2009

zuzkad kukala som ci si tam este si nebola ale neva pojdeme kocikovat 😉 a co zubok mozes nieco na neho brat?

mystery7
23. apr 2009

no tak to ti budeme drzat palce, hlavne potom napis dade ako si dopadla 😉

kosska3003
23. apr 2009

zuzkad tak super ked ste ok
bambi no takze vravis ze v pondelok uz mozno budes mamina no super dufam ze aj ja

martinaxyz
23. apr 2009

bambi aj ty budeš aprílova 😉 držím Ti palčeky 😎

bambi7
23. apr 2009

moj pride sem napisat uz som mu dala instrukcie 😀 jaj babulky tak sa tesim ze sme to tak zvladli a sme tak daleko moj sa nevie dockat 😉 aj ked mam trochu strach z toho cievkovania ale zvladnem len nech je mala ok

bambi7
23. apr 2009

ja mam 29.4 narodky a mala sa narodi 27 😀 a aj 29 mame vyrocie svadby

martinaxyz
23. apr 2009

to by bolo fantastické keby vydržalo do 29 🙂

kosska3003
23. apr 2009

bambi to zvladnes ved si uz zvladla cele tehu a nemala si to boh vie co tak teraz uz maas finale ja mam termin 29 tak som zvedava a moj svokor ma narodky 26 no uvidime

kackabrcka
23. apr 2009

tu robia cisaraky v 38-39tt a prenasanie maximalne do 10dni - co sa tyka nemecka..

sirinka
23. apr 2009

bambi takze v pon ides na cisarsky? a aku anestezu ti daju? a ake cievkovanie? to musi byt?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre