Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
23. apr 2009

kackabrcka: sa nejako ponahlaju, to je nejaka moda?

bambi7
23. apr 2009

siri ten kateter do mocoveho.....pri spinali....davajiu

bambi7
23. apr 2009

a kamoske dali aj pri celkovej

sirinka
23. apr 2009

bambi ajaj...ono vlastne pri spinali mocak neovladas...ale tym padom ak ti ho zavedu az po podani spinalu, nebudes nic citit... 😉

bambi7
23. apr 2009

a kamoske dali aj pri celkovej lebo musis 24h lezat

kackabrcka
23. apr 2009

mystery7 neviem ci moda no v nemecku je to ine.. ako pisem cisarka 38-39tt a normalny max. 10dni po termine lebo ze potom jeto pre dieta velmi namahave.. som tu ako cierna ovca s latkovkami ked som ich minule doniesla na kurz a ze chcem kojit tak to jedina zo 4bab.. a varit od pol roka a davat domace mixovane - co Hipp a idu slecny.. a balenie na siroko tu nehrozi tiez.. no ja si budem po svojom robit ako som bola naucena ci skor co mam poobzerane od kamosiek..

sirinka
23. apr 2009

bambi pri celkovej netreba lezat 24hod...praveze je dobre cim skor vstat...iba po spinaly treba lezat...ale to uz zase budes vsetko citit a mozes si pytat misu...

sirinka
23. apr 2009

kackabrcka to prenasanie je aj u nas tak a myslim, ze aj planovane cisarske, ked su planovane kvoli takym diagnozam ako ma napr. bambi, aby sa predislo zbytocnemu zacatiu prirodzeneho porodu a naslednych komplikacii to je normalne...

sirinka
23. apr 2009

inac je zvlastne, ze nemky moc latkovky nepoznaju a pri tom tusim prave z nemecka sa rozsirila bezplienkova komunikacna metoda...

bambi7
23. apr 2009

siri to mi dnes povedala sestricka ze treba a ze kateter zavadzaju tak uvidim ze aj pri celkovej ved potom dam vediet

martinaxyz
23. apr 2009

kackabrcka oni asi nevedia čo je dobré...ja idem tiež používať latkovky, mám už od BL clasic

sssimi
23. apr 2009

Jeeej Bambi Nika bude v pondelok na svete? To sa teším 😀

bambi7
23. apr 2009

siri este nevedia ci mi daju celkovu ale asi ano lebo v tej oblasti kam sa picha spinal som mala zlom stavec a ze to bude problem podla anesteziologa tak uvidime

bambi7
23. apr 2009

ssimi aj ja takkk moc konecne to vyslo ako malooooo zt sa nevieme dockat,zatial este lezkam aby mala nesla este skor 😀

sirinka
23. apr 2009

bambi jasne, ze kateter treba, ked neovladas mocak, ale po celkovej anesteze nie je dovod lezat 24hod...u spinalu je to preto, ze sa napichava miesny vak, tak aby tam nedoslo k opuchu alebo krvacaniu a v pohode sa to zhojilo....

sirinka
23. apr 2009

martina skus od BL radsej organic alebo bambusky...ja dnes objednavam z altkoviek konopku a little lamb vrchne nohavicky...tie su oproti BL super a este jedny vlniaciky... 😉

sirinka
23. apr 2009

bambi skus pozriet temu epiduralna analgezia, teraz tam jedna buduca maminka anesteziologicka o tom dost vela pise...

bambi7
23. apr 2009

siri tak mi to povedala sestricka ved uvidime bodaj by si mala pravdu ale co zvladdnem 😉

martinaxyz
23. apr 2009

dik za radu sirinka a ak máš ešte nejakú dobrú tak napíš...ja som ešte len začiatočníčka 😀

zatial pa pa pa

bambi7
23. apr 2009

len mne asi spinal nedaju ....ale necham sa prekbvapit hlavne ze bude mala ok

bambi7
23. apr 2009

a ten ricinus ci ako sa volaju tie homeopatika na laktaciu mi odporucila aj detska lekarka ze pred porodom tak dnes zacnem moj mi to ma kupit poznate to?

sssimi
23. apr 2009

Bambi už máš toho veľa za sebou tak toto už zvládneš... Budem na teba silnooo myslieť 😉

bambi7
23. apr 2009

babulky dakujemmmmm tak sa tesimmmmm 😵

sirinka
23. apr 2009

bambi ja som to uzivala...ale nech presne povie, ze to potrebuje na kojenie a nie na zastavenie laktacie, lebo ricinus communis je v dvoch davkovaniach...jedno na podporu tvorby mlieck a druhe zase na zastavenie...

martina aj ja som zaciatocnik... 😉

sirinka
23. apr 2009

no klarka je uz hore, pozreli sme bambulku a ideme asi von, je trosku teplejsie, ako bolo doobedu, tak sa zatial majte...

kackabrcka
23. apr 2009

sirinka no ved viem ze sa predchazda tomu aby nezacal norm. porod..
a latkovky viem ze sa robili do nemecka este davno len asi novodobe mamicky zrovna v nasom kraji nie su s tym nadsene a v tomto kraji nieje ani program ako v inych nemeckych castiach ze ti daju este dotaciu a beru ti ich pravat.. INak mam pleny po mojom muzovi maju 30rokov ina kvalita - myslim klasicke stvorcove latkove - su z flanelu a fakt su super..
martinaxyz ja mam latkovky BL classic aj organix ale organix sa mi uz po prvom prani zdaju lepsie lebo classic je z flanelu a su zmolkove..
bambi zelene balenie homoopatik je na podporu mliecka

atima
23. apr 2009

ahojte popisali ste tu toho strašne veľa, my mame po poradni nič nove zatial podla dokiho všetko tak ako ma byť.

kosska3003
23. apr 2009

no som si pospala trosku az tak dobre ale dneska je vonku riadne hnusno a zima brrrrrr

mystery7
23. apr 2009

tu je tmava obloha a slnko svieti paradne 🙂

zuzkad
23. apr 2009

ja som si troska pospala...ale hned mi je lepsie 🙂 🙂

Bambi...no uvidime...ja uz som povedala Nicolaskovi, ze mala Nika uz asi v pondelok pride na svet..tak sa mozno ako chlap rozhodne popytat sa na svet skor, aby sme sa stretli 😉 😉 ale ak nie ...nevadi, kocikovanie to isti 😉 😉 budem na vas moooooc mysliet a tesit sa s tebou, ze ste do dokazali a po tom vsetko tazkom co ste si prezili, ze mate krasne dievcatko 🙂 🙂 ...urcite daj vediet o vsetko..teda manzel 😉 😉
Na tu ranu mi doktorka povedala, ze si mam davat cely paralen aj 3xdenne ze ten stahuje aj teplotu, zatial nechce nasadit antibiotika..pretoze zuby mudrosti su najhorsie a po ich odstraneni rana dlho boli...cize sa nemam bat..ze to je tak ubolene, ale nejde o silny zapal 🙂 aj moc aj krv je ok..cize dufam, ze je to v poriadku 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre