Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
24. apr 2009

inac ten hokej, to je hruza...snd je to len tazky rozbeh...ale neviem, neviem 🤐

mystery7
24. apr 2009

ja ked som koncila strednu skolu mala som pri vyske 162 cm vahu 45 kg
na VS som postupila na 52 kg cez skolu (stres zo skusok) a pocas prazdnin aj 55
v praci som potom dosla na 59 kg a teraz v lete som na dovolenke pojedla velmi vela chleba a mala som 62 kg, z tej vahy som aj startovala pri otehotneni 😅

sirinka
24. apr 2009

sssimi kukni fotky nasej klarky...ta sa nevedela dojest a vypila vzdy tolko mlieka, ze polovicu vygrcala, lebo mala nad ciarkou 😅
skatulkovanie chlapci su taki a dievcata take je podla mna blbost...kazde dieta ma nejake geny a to je jedine, co zohrava ulohu.

a 13 sek pred koncom goooooooooooooooool

emode
24. apr 2009

kokso tak nasi dali gol 13 sekund pred koncom chuda moje male v brusku mam adrenalin niekde vo vysinach ... 😀

sirinka
24. apr 2009

mys ja zas naopak...na strednu som sla z vahou 47 a koncila s vahou 74 🙂 a potom po nastupe do prace uz to islo iba dole...

emode
24. apr 2009

siri trochu s tebou nesuhlasim chalani su upnutejsi na mamy potvrdia to aj psychologovia co celu starostlivost robi narocnejsiu i ked vsade su aj vynimky a vela zavisi od rodinnej situacie ... ak mas brata tak si zazila ze ten vztah matka - syn je o niecom inom 😅

mystery7
24. apr 2009

tak nasi hokejisti ma opat sklamali 🙄 flakaci, milionari a ani s madarskom neved 🙄 ia poriadne vyhrat. malo to byt 10:0

sirinka
24. apr 2009

emode my sme 4 sestry 😅

sssimi
24. apr 2009

Teda ako to tak sledujem ďaleko sa tento rok nedostaneme keď už pri maďaroch sme skoro zlihali.... A to som dnes od všadiaľ počuvala aký to bude debakel, že 7:0 😀 😀 😀 😀

Siri ja tiež nie som na to škatulkovanie, ale v tomto je to vo väčšine pravda... Samozrejme česť výnimkam... Ja by som chcela aby malinka moja ťahala ako taký riadny valibuk... ale aj s doktorkami som sa o tom bavila a každá mi povedala, že vo väčšine prípadov je to tak, že dievčatká sa pomalyyy rozbiehajú... a chlapci sú hladnejší...

mystery7
24. apr 2009

no tak po porode si to budeme moct vyskusat a vymenime si skusenosti 😉

emode
24. apr 2009

tak ja som s vahou nikdy nekolisala max nejake 2-3 kila a to som bola au-pair v Anglicku a to viete, ako sa tam clovek stravuje 😒

sirinka
24. apr 2009

baby ja v toto proste neverim...kazde dieta sa narodi s instiktom prezit...a je jedno, ci pipika ma alebo nie 😉
neviem ake skusenosti maju dr., ale certifikovane laktacne poradkyne nevidia rozdiel medzi chlapcom a dievcatom...volaju ich rovnako na pomoc k obom pohlaviam 😉

sssimi
24. apr 2009

Emode presne ako píšeš... Aj ja mám brata a 5tich bratrancov a oni boli vždy tie chúďatká čo za nič nemohli a ja som bola tá zlá čo mala všetkému zabrániť.... Dokonca aj keď som pri tom nebola, keď sa niečo stalo, tak aj tak som bola najhoršia, že prečo som tam nebola a chlapci ešte aj útechu dostali a ja som len čumela, že čo sa vlastne stalo.... Ale zvykla som si-musela som...

emode
24. apr 2009

siri ja mam brata ... len o rok mladsieho a citila som to 😖 ale vztahy sa spravili ako sme sa osamostatnili 😅
ale mamine to nevycitam je to asi prirodzene ...

sssimi
24. apr 2009

Siri ono sa toho naozaj porozpráva veľa... Každá žena čo má veľké prsia tvrdí. že kvôli tomu nemá mlieko a že ženy ktoré majú len také lentilky, tak koja aj 2 roky.... atď... Proste každý si povie čo komu vyhovuje, ale ja si skôr myslím, že všetko je o snahe...
A klarka bola papkáčka od narodenia? Alebo sa to rozbiehalo? Dúfam, že mne bude malá pekne papať...

emode
24. apr 2009

siri teraz nemyslim to papanie ale pristup a vychovu dievcatka su samostatnejsie od malicka ale zavisi to aj od poradia narodenia surodencov ... ale to uz je o psychologii a rodinnych konstelaciach a to tu fakt nemusime riesit 😉

sirinka
24. apr 2009

aj u nas je najmladsia najvacsi milacik...ono to je fakt prirodzene 😉

idem sa trochu natiahnut, nejako mi nerobi dobre to kukanie na monitor...zatial sa majte mamicky... 😎

emode
24. apr 2009

inak siri, normalne by si mala mat teraz chlapceka, a testovali by sme to na tebe 😀 😀 😀

sirinka
24. apr 2009

emode...ved uvidime...tak zatial pa...

mystery7
24. apr 2009

ok dobru nocku

ja som sa zacitala do toho clanku o zbytocnych veciach

ja som u nas starsia a brat je mladsi. je to -a aj vzdy bol- mamin milacik. ja som sa mohla vzdy snazit ako som chcela ale pozornost ako on som nikdy nedosiahla 😅 co uz 😅 chlapi su mamickini maznacikovia
ja sa tesim ze budem mat chlapceka 😉 dufam, ze ma bude pocuvat 😀

sssimi
24. apr 2009

Emode ja keď teraz mame poviem aké mal brat po celý život výhody, tak si to ešte len teraz začala uvedomovať 🙂 .... Keď sme sa sťahovali do druhej dediny, tak bracho dostal počítač, že veď chúda nikoho v tej dedine nepozná a pri tom ani ja som nikoho nepoznala a mala som to horšie keďže on chodil stále do tej istej školy, ale ja som začínala 1.na strednej a tak.... Ono by sa toho dalo veľa popísať.... O upratovaní ani nehovorím... Môj brácho ma 19rokov a do teraz neumýval riad a keď mu mama nakáže povysávať si izbu (ešte mu aj vysávač donesie), tak bude ten vysávač do vtedy obchádzať až mu mama nakoniec izbu povysáva.... A bratovi to vyhovuje... Už som mu povedala, že by som ho v živote za muža nechcela.... A už teraz ľutujem jeho ženu....

bambi7
24. apr 2009

cafte ale vas tu je ale hokej sme vyhrali aj ked o chlp ale dalo sa

sssimi
24. apr 2009

Mys tak sme tu minimálene 3 😉 ... Ale samozrejme, že mám brata rada a určite mi to niečo aj do života dalo... A zase bratovi ubralo... 😅

sssimi
24. apr 2009

Bambi už sme sa tu nad tým rozčulovali 😀 😀 😀 😀 Mys chcela minimálne 10:0....

emode
24. apr 2009

sssimi u nas nieco podobne i ked nie v takej miere povinnosti sme mali rovnake ale jednoducho na mna vzdy kladli vyssie naroky ... ja som bola ta zodpovednejsia a braska ten lahostajny ku vsetkemu
inak aj moja mamina to prizna, ze je to tak, ma nas rada, ale kazdeho inak, tak to akceptujem, no co mam robit 😨

preto som chcela chlapca najprv pretoze tak jedine sa to da trosku eliminovat ked sa druhe narodi dievcatko ... aspon si myslim 😕

bambi7
24. apr 2009

no budme radi ze neprehrali 😀

emode
24. apr 2009

ahoj Bambi 🙂
my tu mame psychologicke okienko 😀

bambi7
24. apr 2009

a k tym vztahom ja mam sestru a velmi dobre si rozumieme je ako kamoska mam ju hrozne rada ,teraz je v skotsku ale v septembri pride domov uz na stalo a vzdy ked spolu volame povie ze m,a lubi a ja ju 😉 som rada ze ju mam

bambi7
24. apr 2009

pozeram teda citam uz sa zapajam 😀

mystery7
24. apr 2009

no hokej ... malo to byt rozhodnejsie vitazstvo

simi: moj brat umyva riad a aj vysavat vie (nechapem kde sa to naucil) ale vzdy ked ma on nejaky problem, tak mama vola mne, nech to ja vyriesim 😅

emode: ano je mozne ze je lepsie ked je chlapec starsi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre