Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

monkap
12. apr 2009

ahojte,
vo stvrtok ma pustili domov ... pred sviatkami pustali skoro kazdeho, ostali tam iba ozaj vazne pripady ... vsetky vysledky som mala OK, v utorok idem na sono, tak uvidime kolko bude vazit babatko - naposledy ho merali ked som nastupila do nemocnice .... a podla toho, kolko bude vazit uvidime co dalej ... snad uz tam nebudem musiet lezat ...

zuzkad
12. apr 2009

monka mame jedno majovcatko na svete 😉 😉 didi ma babatko...prve majovcatko uz mame 😉 😉 ako sa mas a co v nemocke a miminko ??????????? pis sme zvedave

cukruska ahoj 😉 😉 nerodime este ..teda uz sme to rozbehli...ja uvidim buduci tyzden 😉 😉

dannynka
12. apr 2009

moni ty si od stvrtka doma a ozves sa az teraz 😠 😅 😀 ale nie,hlavne ze si si oddychla a vsetko je oki,a drzim palceky aby to tak uz aj ostalo 😉

dannynka
12. apr 2009

zuzukad vidis,na prve majovcatko od didi som skoro zabudla,este ze ta tu mame 😉

cukruska1920
12. apr 2009

dany....ja stale rovnako... som po ovu tak cakam..... 😉 som zvedava ktora to rozbehnete prva

monkap
12. apr 2009

danny: vo stvrtok som len dosla domov, pobalila veci a sli sme na chalupu ... takze doma som bola asi hodinu ... a z chalupy sme sa vratili teraz vecer ... takze preto som sa neozvala skor, na chalupe internet nemame 😝 ako sa citis, uz to mas "za par" ...

zuzkad: uz sa chystas buduci tyzden rodit?? 😨

dannynka
12. apr 2009

cukru-drzime palceky 😵 😵 😵

monka-citim sa tak vselijako,veru uz by som sa mohla aj rozdojit ale neviem neviem,v utorok ma caka poradna tak snad budfem mudrejsia 😅

monkap
12. apr 2009

danny ja idem na poradnu v stredu, ale vo stvrtok ma pozerali a vraj na predcasny porod to nevyzera ... ale berem magneziu 3krat denne, tak to ma drzi pohromade ... ked ho vysadim tak uvidime ... jednej kocke v nemocke ho vysadili v 38tt a do 2 dni porodila

monkap
12. apr 2009

jej danny, az teraz som si vsimla , ze cakate chlapceka ... gratulujem 🙂 .. tak uz sa vam babo ukazalo 😵

dannynka
12. apr 2009

moni-na prietokoch som sa dr spytala a ten tam videl "miesok"tak snad sa nemylil 😅

monkap
12. apr 2009

vy ste toho ale riadne popisali, co som tu nebola ... som myslela, ze uz bude viac babatiek na svete ....
gratulujem didi 😵

bambi7
12. apr 2009

cafte babulkyyy co robkate?

mon super ze si uz domka 🙂

bambi7
12. apr 2009

no haloooo ste tu 😕

monkap
12. apr 2009

ahoj bambi ...
ja vybalujem veci z chalupy ... vyzera to tu ako po bombardovani ... plna chodba spinavych veci cakajucich na pranie 😝 ale hlavne, ze som doma ...

ty sa ako citis??

zuzkad
12. apr 2009

aj ja som uz tu 😉 😉 😉

zuzkad
12. apr 2009

monkap si sa pytala ci na buduci tyzden sa chystam rodit...ja ani nie, ale moja doky ano 😀 😀 budem asi tak nejak ako ta kocka u vas v nemocke...tiez mam prikaz od pondelka prestat brat magnezium ...a zevraj sa mi porod sam rozbehne...doky ma este v plane so mnou spravit poradnu vo stvrtok...tak dufam, ze to potiahnem este do stvrtka...kedze som si citala, ze kocka od vas z nemocky porodila do dvoch dni 😕 😕

monkap
12. apr 2009

zuzkad: oni jej vysadili magnezium, potom odtiekla plodova voda a uz to islo ... ale to nemusi tak byt u kazdeho, neboj ... ja si uz nepamatam, kedy mi ho pri patkovi vysadili, ale vydrzal takmer do terminu - narodil sa den pred terminom .. takze pohoda ....

kvetinkaaa
12. apr 2009

ahote
sirinka dakujem za upokojenie ale aj tak som nejaka taka...

ale niečo mi uniklo, kto je didi? ake babo mame na svete?????

zuzkad
12. apr 2009

monkap doky mala strach nechat ma vysadit magnezium teraz pred sviatkami, lebo mala pocit, ze prave teraz by som tam rodila, ze je to u mna tak na spadnutie uz...tak ma nechala este cez sviatky v klude a po pondelku to ideme rozbehnut...aj sa jej zdalo, ze maly ma malo plodovej vody...ale vahu mal peknu podla nej 2770g tak dufam, ze vsetko je ako ma byt 😉 😉 ja osobne sa citim na poroden kazdym dnom...mavam bolesti...ktore su v poslednej dobe castejsie...uvidime 😉 😉

kvetinkaaa kodada nam pisala par stran spat , ze mame prve majovcatko a maminka je didi---skusim pohladat tu stranu a skopcim ju sem 😉 😉 😉

kvetinkaaa
12. apr 2009

ahoj zuzkad, tak prosim kuk pozriem to, ale netusim kto to je, teda nepamatam.

a zuzkad ty mavas uz aj origoš posličkov? ja som este nikdy nemala...
ale...dnes mi asi odisla ta hlienova zatka....mala som tam aj trosku krv... 😒

zuzkad
12. apr 2009

kodada • 15tt • 8. apr 2009 o 18:34
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ahojte babulky ... mam ohromnu radost .... uz sa to rozbehlo a mame na svete prve majovciatko 2009, teda sa trosku poponahlala, ale je tu

Stastnou mamickou je Didi83
Volam sa Terezka, vazim 2950 g, 49 cm. Popytala som sa na svet skor, ale som ok. Maminu som dlho netrapila, len teraz je unavena. Plakala som po 1x o 15.50. Didi83

toto je ten prispevok 😉 😉

monkap
12. apr 2009

zuzkad: takze ta to magnezium drzi pohromade?? mne ho predpisali v nemocnici ... ale tam ho davali asi kazdemu a v 38tt ho vysadzovali ... takze ty budes mat mozno aprilovcatko 😵 bola som v nemocnici pozriet tu kocku, co spominam .. teda aj babatko, krasnucke bolo, uplne nadherne ... malilinke ani den nemalo, ale kedze vazilo iba 2400g, tak nebolo pri nej ... ale naaaadherne bolo

zuzkad
12. apr 2009

kvetinkaaa ja mam poslickov uz dlhsie, ale pred tym to bolo skor len o takom tlaku...teraz o bolesti...do krizov a do maternice ako pri menzese 😝 😝 doky ma prezrela a povedala, ze tie bolesti su v pohode, to sa mi uz telo pripravuje na porod...lebo maly je uz dole a cesty sa otvaraju ci co 😖 😖 ...nooo tak asi naozaj ten magnezium ma drzi pokope 😉 😉

kvetinkaaa
12. apr 2009

jeej zuzi dakujem.
zlate, didi blahozelam zo srdca! az mi zimomriavky nabehli...idem kuk kodade do albumu kedy mala didi termin.
ale miery mala velmi pkene, take by som brala. ani mala ani velka 😉 taka super kočka na mieru 😉

monkap
12. apr 2009

moje babo malo naposledy 1970g .. tak uvidime, kolko bude mat v utorok ... snad dost pribralo

kvetinkaaa
12. apr 2009

zuzkad ja som myslela ze tí poslickovia su taky ze zena začne fučat ako nas učili na tehu cvičeni 😉 vies ze brutal bolest a proste ze ma to prinuti tak moc dychat. ja som mavala bolesti tak do 30tt, potom ma dali PN a bolesti uz take nemavam,lebo oddychujem. ale bolesti ako na MS mam uuz dlhsie, cca dva tyzdne. ale nedycham pri tom tak 🙂

dannynka
12. apr 2009

kvetinka 🙂
tu je to prve babo uz aj v tabulke 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

kvetinkaaa
12. apr 2009

monkap a kolko mal patko ked sa narodil? ja ani neviem kolko ma mala, vazili mi ju v 30tt....na prietokoch na to nemali pristroj a obavam sa ze v stredu na poradni zase bude mat dr naladičku ze sa nič nedozviem..

zuzkad
12. apr 2009

didi mala termin tusim 6.5. ...miminko sa poponahlalo 😉 😉 ale hlavne, ze su v poriadku...stafeta je odstartovana, cize mozeme zacat rodit 😉 😉

monka....urcite pribralo.. 😉 😉 urcite nam daj vediet co a ako. Ozaj a co syncek maly...ako to zvlladal bez teba ? Urcite sa velmi tesil, ked si prisla domov vsak ?

zuzkad
12. apr 2009

kvetinkaaa ta bolest je neprijemna ale da sa zvladnut...ja sa vzdy snazim si sadnut, alebo lahnut a po chvilke to prejde...je pravda, ze raz som uz aj dychala pomaly pri tom, lebo som mala fest bolest do krizou a do brucha naraz...ale potom preslo tak som si dala hned aj magnezium 😉 😉 😉 uvidime, ake budu kontrakcie 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre