Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkad
15. apr 2009

no nic, idem nieco navarit, lebo je uz mooc hodin a nic..fuuj az sa hambim, ze som sa este do varenia nepustila, ale ked mne sa nechceeeeeeeeeeeeee 🤐 🤐 🤐 🤐

bambi7
15. apr 2009

zuzkad neboj to neutecie 😉 ja nerobim tiez nic

zuzkad
15. apr 2009

bambi ja som chodila pred tehu do solarka a vzdy som bola pekne hneda aj cez zimu...teraz samozrejme, ze nechodim tak som strasnaaaa bledula...az svietim 😕 😕 ..tak sa tesim hned ked budem moct ist na slniecko, mozno pri kocikovani ma opali troska 😉 😉

akurat mi volala mamina moja...bola si zaplatit dovolenku do Tuniska ..tak jej zaaaaavidiiiiiiiiiiiim 🙄 🙄 🙄 naozaj by som slaaaaaaaaaaa k moru, ale netrufam si s babtkom...to nie 😖 😖

no nic naozaj utekam varit 😀 😀 😝 😝

bambi7
15. apr 2009

zuzkad jaj do tunisu to by som sla aj ja hned tam sa mi velmi paci 😉 ani ja by som si netrufla o rok hej 😉

dm1
15. apr 2009

zdravim tehulky! Baby Vam ostatnym uz prislo rozhodnutie o materskej? Lebo mne stale nic a to som na MD uz od 24.3.09... Ale vcera som sa pozerala na ucet a matersku za marec mi uz poslali bez vyjadrenia na ucet tak v tom maju asi pekny bordel...

zuzkad
15. apr 2009

ahoj dm 🙂 🙂 ja to mam naopak...mne poslali papier za MD ale peniaze mi neposlali este 😖 😖 ja som na MD od 10.3. tak dufam, ze je vsetko v poriadku ako ma byt 😝 😝

dm1
15. apr 2009

zuzkad tak to som na tom lepsie radsej peniazky ako vyjadrenie 😉

tanulik21
15. apr 2009

Ahojte bambulky, aka bola Velka noc?
Cestu BA-KE a spat sme zvladli v pohodke, sviatky boli krasne a hlavne s rodinkou a ani porod na dialnici sa nekonal 😀 , akurat uz od pondelka mam niekedy problem vystriet sa, ked sa postavim (poloha seknutia v krizoch, ale to preto, ze ma brusko boli, ale este staaaale je velmi vysoko).

K materskej- mam teraz tiez zmatok, prave mi dosli dokonca dva vklady od zamestnavatela a od SP(to uz ma byt materska?, fajn vediet, ze dojde aj vyjadrenie 😝 ) a to mi este ma dojst PN co som bola do 16.3 (na MD som od 17.3.) -- tak mam normalne halusky z toho, no nic, asi zavolam do robotky, sak tam musia vediet, za co mi este platia

ozaj mate nejake novinky? Nechce sa mi citat tych 30 stran dozadu, uz je nejake majovcatko na svete?

dannynka
15. apr 2009

ahojte 🙂
aj mne prislo vcera vyjadrenie zo socialky ze mi odoberaju rodicovsky prispevok 😅 lebo od 14,3 mam matersku 😉 ale tiez tusim este korunky nemam na ucte teda vlastne neviem musim ist kuknut 😉

sirinka
15. apr 2009

tanulik didi83 uz porodila... 🙂

mystery7
15. apr 2009

ahojte

tanulik: tak to ti velka noc dobre dopadla 😉

ja som po velkej noci hlavne unavena, same navstevy a jedenie 😀

ja som sa prave vratila z prechadzky, bolo super, vonku je nadherne

monkap
15. apr 2009

ahojte,
dnes som bola na poradni ... tak zatial vsetko ok ... neotvaram sa ani nic podobne ... len nech si tam drobcek pekne este rastie 🙂

monkap
15. apr 2009

no nic ... idem este povysavat a dorobit posledne veci, patrik ma dnes 2 roky, tak budeme oslavovat 😵 😵 😅

dannynka
15. apr 2009

moni-tak gratulko k dobrym vysledkom 🙂 😵 😉

mne dr povedal ze to na porod nevyzera ale povedal aj to ze moze kedykovek nastat 😅 😅

dannynka
15. apr 2009

moni jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej a gratulko Patkovi k dvom rockom vela zdravicka stasticka a hlavne darcekov 😵 😵 😵 😵 😵

monkap
15. apr 2009

danny: diky, ani ja sa rodit este nechystam 😅

dannynka
15. apr 2009

moni ale ja uz by som mohla...... 😅
vcera ako ma pozeral som mala do vecera take divne pocity v podbrusku ale do rana presli,a teraz mam zase divne pocity v krizoch,malinky sa tam natahuje teda poriadne az ma vystiera tak uz by si mohol odstuplovat a ist von 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nebola by som proti 😀

dupinka
15. apr 2009

Monka: tak to su dobre spravy. A Patkovi vsetko najlepsie!!! Uz je z neho veeelky chlap 😵 😵

monkap
15. apr 2009

danny: ja mam stale nejake divne pocity 😀 ... ale potrebujem, aby babo este rastlo ale niekedy uz chcem zase rodit ... 😀

dannynka
15. apr 2009

moni-no ty mas este chvilku cas,nech babenko este podrastie 😉 ....ale ja uz by som mohla termin mam za 10-dni 😅 ,a dr vravel ze vacsinou druhorodicky idu skvor a zevraj maju lahsi porod na co sa moc nespolieham 😅
ahoj dupi 😉

dupinka
15. apr 2009

baby, a keby sa to teraz rozbehlo, v 36tt, tak uz je maly v poriadku?? Lebo ja stale premyslam, ze mesiac nie je vela, ale neviem, niekedy mam pocit, ci nie je skoro este a inokedy, ze uz by som to aj brala, mat drobceka pri sebe.

dannynka
15. apr 2009

dupi myslim ale neni som si ista ze do 36-tt by malo byt uz babo vyvynute a schopne zivota...neviem teraz mi nenapada ziadna stranka kde je o tom pisane... 😅

monkap
15. apr 2009

danny: moja mama mala druhy porod podstatne horsi ako prvy 😝

mystery7
15. apr 2009

ahojte
monka: gratulujem, prajem peknu oslavu

dupinka: este sa neponahlaj 😉 2tt vydrzis 😉

dannynka
15. apr 2009

moni-ved to ze je to strasne individualne 😝

sirinka
15. apr 2009

dupi neboj nic...uz od 35tt je to v podstate ok 😉

dupinka
15. apr 2009

mys, dufam, ze vydrzime dlhsie.... A akurat o 2 tt budeme bez tatika, tak dufam, ze nezauraduje Murphy. 😀

mystery7
15. apr 2009

tak nohy k sebe a silno drzat 😀 my obe 😉

dupinka
15. apr 2009

mys, to vysvetluj drobcovi 😀 😀

kvetinkaaa
15. apr 2009

ahojte, ja len na skok

nejake nove babatka??? 😉 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre