Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkaprofant
15. apr 2009

ved im telefon uz nedviham 😀 😀 😀 bo su jak tepse zavidia bo oni 3 roky popporode maju stale tehu brucha 😀 😀 ja sa tesim ked porodim nahodim si salatiky a ovocie a budem behat s kocarom tak hne dpochudnem si myslim

akurat tu chrumem jablka a maly uz kope inac tie geny sa asi nezapru uz v brusku ja len zasustim jedlom a on je hore a toci sa alebo pokopka 😀

bambi7
15. apr 2009

zuzka ved je chlap treba papat 😉

rybca
15. apr 2009

ja osm tize zacala puchnut na nohach teraz cez sviatky, ale strije nemam ziadne, a to sa ani nekremujem, ale to mozno bude aj tym, ze som mala pred tehu sadielko na bruchu a tak pokozka bola dost volna..🙂

zuzkaprofant
15. apr 2009

no hej treba ale mame dietku teraz 😀

iinuska
15. apr 2009

jasne, prebdene noci, kojenie, prechadzky, potom pojdu kilecka dolu. Hovorim z vlastnej skusenosti. 🙂

mystery7
15. apr 2009

caute

debata sa rozprudi vzdy ked sa odpojim 🙂 natierka sa podarila, a ked som uz bola vo svungu navarila som obed na zajtra 😉

bambi7
15. apr 2009

babulky idem kuki panelak tak pa zatialllll

a zajtra ideme na kontrolu drztee palce

iinuska
15. apr 2009

Aj ja sa lucim, idem tiez pozerat panelak, pa

bambi, drzim palce 😉

mystery7
15. apr 2009

super, teraz idete vsetky prec??? 🙄

kackabrcka
15. apr 2009

ahojte, vsimli ste si ze tu neni: kosska3003 od vcera ??
pisala mi este pond. vecer ze utorok ide na poradnu a ozvy tak mozno 🙂

mystery7
15. apr 2009

no ved ona uz mala aj celkom vysoky tt tak sa nie je co cudovat 😉 snad sa dozvieme

mystery7
15. apr 2009

kde ste vsetky zmizli?
co ste dnes robili?

monkap
15. apr 2009

kacka: ja som si vsimla, ze tu nie je 😨

mystery7
15. apr 2009

takze s majovciatkami sa nam to rozbehlo uz v zaciatkom aprila 😉

zuzkaprofant
15. apr 2009

ja som zvedava kto bude dalsi a hlavne kedy moj maly si zmysli ze chce ist vonku 😀 😀

monkap
15. apr 2009

snad je kosska v poriadku ... 😔

mystery7
15. apr 2009

ty si uz 38tt tak to moze byt kazdu chvilu 😉
vyber si pekny termin a den predtym pobehaj po schodoch a daj si horuci kupel 😉

mystery7
15. apr 2009

urcite je v poriadku, mozno je uz aj mamina 🙂 musime mysliet optimisticky

monkap
15. apr 2009

ja uz mam pred kazdou navstevou dr. strach ci zase neostanem v nemocnici - vcera som bola na prietoky a biometriu, dnes na poradni, zajtra monitor ... kazdy den nieco 😒 ale aj keby som musela ist zase do nemocnice, hlavne, nech je babatko v poriadku .... 🙂

mystery7
15. apr 2009

monka ked ta pustili domov, tak to snad nebude az take zle. urcite to obaja zvladnete a vsetko bude ok 😉

kackabrcka
15. apr 2009

ved to som aj myslela ze uz je mozno mamina.. alebo ako pisala ma muzika doma tak sa mu venuje aj ked verim ze keby je doma tak sa ozve.. no uz len tabulku budeme doplnat 😵

zuzkaprofant
15. apr 2009

monka neboj bude dobre , inac preco tak casto chodi ku dokymu nerobi to vsetky vysestrenia jeden doktor alebo ako to je na sk ja len raz za 2 tt idem ku dokymu a on tam pokuka co ma a viacej ja nikam nechodim jedine ked mi bola zle tak sme isli na porodnicu a tam ma pokukali tiez

monkap
15. apr 2009

mys: pred sviatkami pustali skoro kazdeho (zazrakom sme vsetky zrazu boli OK 😨 ) ... ostali tam iba ozaj vazne pripady ....

mystery7
15. apr 2009

zuzka tu je to rozne
mna dokina doteraz objednavala po mesiaci, teraz mam prist po 2tt ale uz len na krv a vyter a potom uz mam chodit len do porodnice. sa ma lahko zbavila a to mi vzdy urobila len rychle vysetrenie za par minutiek ☹
ale som rada, ze ju uz mam z krku 😅

mystery7
15. apr 2009

monka: to vazne??? ja som myslela ze ta pustili, lebo babo pribralo 😒 doktori.... nepochopim ich nikdy

mystery7
15. apr 2009

idem si lahnut kocky, dufam, ze nas tu bude zajtra viacej 😉
pa pa

monkap
15. apr 2009

mys: pustili ma vo stvrtok s tym, ze v utorok mam prist na premeranie babatka ... vobec ho nemerali a napriek tomu ma pustili - jednoducho sviatky tak sa nas pustili domov .... ja to tiez nechapem ... ked je dovod na to, aby som tam lezala tak nech tam lezim sviatky-nesviatky ... a ked nie je dovod tak nech tam nelezim ... ale co narobime

monkap
15. apr 2009

ja chodim do poradne uz kazdy tyzden ....

dobru noc mys

kackabrcka
15. apr 2009

mystery7 tu je to ine presne ako pise zuzkaprofant.. ja som teda lietala do 28tt do sr lekarovi a od 32tt som v nemecku u dokyho.. vsetko maju v ordinacii.. prides - akoze recepcia tak odovzdas knizku, krasna cakaren das si cajik ci mincu ci kafe.. potom laborka odoberu krv, vaha, urobia v laborke u lekara priamo test na zelezo, potom CTGcko a doktor vysetrenie.. za kazdym sono od 27tt aj ctg a vzdy fotecka miminka.. ja som bola milo prekvapena..
a dnes som videla porodne saly na viacero moznosti a bola som v nemocke kvoli porodnemu planu tak to som bola milo prekvapena pristupom a zase sono, ctg.. par veci by nasmu zdravotnictvu v SR bodlo priucit sa..

monkap
15. apr 2009

kacka: to je super, ze to tam mate tak fajn 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre