Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

bambi7
19. apr 2009

zuzka moj vcera varil spravil pecene kura a zem.kasu tak mame este len urobi sa kasa lebo sa spapala alebo ryza a je 😉

bambi7
19. apr 2009

a dezert je puding cokoladovo-jahodovo-vanilkovy s piskotkami a ovocim 😉

zuzkaprofant
19. apr 2009

tak je naj varit na 2 dni....ixixi...ja tiez mam aj na dnes a asi saj do pondelka budeme mat ,i dve sme tu dako skoro na nedelu spat sa neda co....xiixi

bambi7
19. apr 2009

nechce sa 😀 moj este spinka lebo vcera projektoval do 2h v noci a telka sa mi kuki nechce

bambi7
19. apr 2009

tak kukam na nete co noveee

saskarisko
19. apr 2009

Ja idem robit toto
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11975
ale so zemiakovou kasou, lebo Risko zacal bojkotovat ryzu. a zeleninovy salat. polievka je kalerabova. a zo vcera mame este tvarohovo - malinovu strudlu ako dezert

zuzkaprofant
19. apr 2009

aj moj spi chudak sledoval ma do rana ci zijem.........xixixi
u nas je dnes suepr teplo aj vcera bolo ale az mi zle prislo lebo som bola si kupit take drevakove papucky do porodnice aby som mala lebo mi tak nozky napuchli ze nic neobujem uz tak sme zbehlitak mam uz zbalene vsetko

saskarisko
19. apr 2009

moj drahy je v robote, som zvedava kedy sa mu podari prist domov. a v noci bol hore do 00.30, lebo cakal na jedno auto, mal ho ich vylozit (povodne malo prist o 23.00), a prislo az o 1.00

kackabrcka
19. apr 2009

mne navari dnes muzik ide robit lasagne 🙂 s rajc. omackou a maskom a este creme freshe - mnami 🙂

lasenka
19. apr 2009

dobre ranko 😉
mame novu mamicku? 😉

kackabrcka
19. apr 2009

lasenka vcera
sedembodka o 14-14 narodil syncek Davidko,s mieramy 3200g a 50-cm.

zuzkad
19. apr 2009

dobre ranko 🙂 🙂

bambi na teba som myslela...ako sa mas, ked si sa neozvla dva dni...ci nahodou nerodis 😉 😉 nie zeby som stresovala, ale vidis, ako to tu ide rychlo...ale asi ako pises...budeme posledne 😀 😀 to by bolo 😅 😅 😅 na zajtra ti drzim paste ako dopadnete....mna caka v stredu krv a vo stvrtok poradna...tak som zvedava co nove budem vediet...teraz v utorok ide kamaratova frajerka rodit cisarakom...sa moj Petko smila, ze sa stretneme, tak som mu zahlasila, ze nie lebo ja musim pockat na bambi 😀 😀 😉 ...a bambi robiiiiiiiiiiiis mi chute s pudingom 😝 😝 😝 mnaaaaaaaaaaaaam

saskarisko ten recept mnaaaaaaam to musi byt supeer...to asi spravim cez tyzden, lebo to faakt dobre vyzera a urcite aj chuti 😝 😝 😝 super tip 😉 😉 😉 😉

zuzkaprofant uz len kuuuuusok a budes na tom lepsie...skus si len tak lahnut ...snazit sa nepozorovat bolesti...uputat sa na nieco ine...strikovanie, citanie, dobry film...daj si nejaky cajik..ako kackabrcka odporuca malinikovy napr.. ja ho milujeeem s citronikom 😝 😝 a mozno aj ten stres prejde...ja ked mam bolesti tak toto robim a este si aj do vane lahnem a aj tam relaxujem...a pomaha to...drzim paste

idem si dat ranajky co mi tu pod nosom vonaju uz....chleba s pastekou, cibulka mlada, paradajka, caj a potom jogurt mnaaaam...

lasenka
19. apr 2009

kackabrcka - hmm, ako si ju nepamätam 😒 ale blahozelaaaaaaaaaaaaaam 😵 a miery ma uzasne 😉 v akom tt bola?

dualcore
19. apr 2009

Ahojte tehulky 🙂 tak mame krasne rano -zasa raz! ja dnes nevarim ale rozhodla som sa ist do Bojnic so sestrou a dam si tam veeela varenej kukurice.mam na nu velku chut 😀

dannynka
19. apr 2009

ahojte 🙂

lasenka-sedembodka sem chodila pomenej,ale ja som si s nou viac skvor ip pretoze to bola trencanka tak ako som aj ja 😉 termin mala tusim 7-maja,takze mohla rodit asi 38-tt mohla byt 😉

lasenka
19. apr 2009

danny - ahojky 🙂 ahaa, dakujem 😉 moja zlata, tebe uz svieti 40 tt 🙂 ako sa citis? budem na teba teraz stale mysliet 😵

dual - mnaaam, kukuricu milujem aj ja, ale mna z nej poriadne nafukuje 😅 tak si daj aj za mna 😉

dannynka
19. apr 2009

las-neni zac 😉 no citim sa uz ako velryba uz by to veru mohlo prist ale ruzovo to nevydim..... 😒 urcite zas budem prenasat,na mna neplati ani tepla vana,ani praca a ani keksikovanie s manzelom....a ja by som uz taaak moc chcela mat mimi na svete 😒 ale este ma 7-dni cas do terminuu 😅

a ty ako?

dual-veru taku kukuricu by som si aj ja dala 😉

dualcore
19. apr 2009

danny treba obehnut aspon obchody a aspon si dat varit.ja som vcera sa snazila zohnat a beznadejne ale aspon som si kupila slivky-to bola zachranna varianta.ach tie moje chute 😝

dannynka
19. apr 2009

dual-no veru,alebo ze by som poslala manzela nech pozhana 😀 😀 😀 😀

no nic babulky idem sa obliect a idem aj s Gabikou k nasim,mala sa aspon pohra s babinou a dedom a krsnym,a ja si oddychnem 😉

prajem pekny slnieckovy dnik 😉 🙂

zuzkaprofant
19. apr 2009

co porabate ja som sa najedla martinko mi urobil fajne ranajocky a idem si lazkat a cakame maminu nasu 😀 😀 dnes davaju v telke moje serialiky tak sa tesim kamoska mi vcera doniesla aj osemsmerofky moje oblubene slovenske tak mam co dnes robit 😀

lasenka
19. apr 2009

danny - s gabikou si kolko prenasala? ja sa mam fajn, len tiez uz tazko, hlavne v noci pri otacani sa z boka na bok, ale pocas dna v pohode... dokonca mi menej tvrdne brucho ako pri Matkovi 😉 teraz v stredu idem na vyter, takze este nemam vsetko za sebou... potom pravidelne kazdy tyzden a cakame 🙂 tiez by som to chcela mat za sebou 🤐 😵

dual - ja uz chute nemam ziadne, ba povedala by som, ze jem akosi menej 😕 no snazim sa dodrziavat pitny rezim 😉

dualcore
19. apr 2009

jej zuzka prave som kukala tvoj albumik a ake tam mas krasne fotky z velkej noci.pekna maminka si tam!!!! 🙂

dualcore
19. apr 2009

lasenka...mna zas chute chytaju najviac tento posledny mesiac.uz nech to mam za sebou inak za tych par dni skoncim ako hroch-ale tu kukuricu si neodpustim 😝 inak ma bude matat aj v noci 🙂

sssimi
19. apr 2009

Ahojte Babulkyyyy!!!

Normálne makačka Vás dočítať a nakoniec všetko čo som vám chcela napísať, tak som zabudla 😅

Dual aj ja mám chute len posledný mesiac. A malá bude asi v papaní po tatovi, lebo mi chutí čo on jedáva a ja nie...
Minulý tt som frčala na zemiakových plackách, ktoré inak nedám do úst a taktiež aj zemiakový šalát som jedla a bola v ňom cibula.... normálne neznášam a ja som si ho dávala na raňajky, na obed aj na večeru 😅

lasenka
19. apr 2009

dual - tak tebe uz vobec nehrozi, zeby si vyzerala ako hroch, mas super postavicku aj na to, ze si uz v 37tt 😉

zuzka - aj ja som kukla tvoje fotecky a suhlasim s dual 😉 a nepripadas mi az taka hrosica ako si to pisala uz davnejsie 😉

dualcore
19. apr 2009

las no clovek nikdy nevie 🙂 ale nevadi aspon bude drobcek priberat lebo svokra ma strach aby nebol drobcek moc chuducky 😒 nejak maju z toho obavu. som ale zvedava aky bude 🙂

dualcore
19. apr 2009

sisi no tak to nam robia ale radost hladosi malicky 😀 aspon ze sa mozeme na nich vyhovorit 😀

scandya
19. apr 2009

kolada- Ty si 15tt plus nejaky den to znamena ze si v 16tom tt

mystery7
19. apr 2009

ahojky je tu est eniekto?

bambi7
19. apr 2009

zuzkad dakujeme ze na nas myslis 😉 a jasne ze sa pockame 😀 aj ja cakam a cakam 😉

a co babulky dnes robkate?vonku je tak 🙂 krasneeeee,moj akurat siel so svokrom do kiky ...kupit to lehatko teda svokor ze ho chce kupit tak sli spoluuu tak uz aj lehatko je 😉 je to chicco relax maju ho tam za 69euro tusim a na nete je drahsie tak este aj cena je ok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre