Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

lasenka
20. apr 2009

danny - 😵 tak my ano, ja by som aj celu skolku, len kto to vynosi a vychova, nie? Matko je teraz nachladeny, tak vstavame po nociach, aby sme vyprazdnili nostek.. a MM mi povedal, ze co by som robila pri viacerych 😉

monkap
20. apr 2009

zuzka: preco nie je vhodny datum?? 😨

lasenka
20. apr 2009

monka - ty stale nevies pohlavie? doky sa neprekecol? 😅

monkap
20. apr 2009

las: mm vie, ze to bude dievcatko 😅 tak naco doky? 😀 😀

lasenka
20. apr 2009

monka - 😅 uz som ti napisala 🙂

monkap
20. apr 2009

las vy viete pohlavie na 100%??

lasenka
20. apr 2009

monka - nie 😅 doky mi to povedal este v 20tt, tak dufam, ze sa nezmylil 😉

bambi7
20. apr 2009

no uz som tuuu dala som si ranajky parky 😉

monkap
20. apr 2009

las: a viac-krat ste sa nepytali??? ja som sa pri patkovi pytala skoro na kazdom sone ... a dr. mi povedal, ze je to na 120% chlapec, ze ak mi daju dievca, tak nam babo vymenili a nie je nase 😀 😀 tak potom som sa uz nepytala ...

monkap
20. apr 2009

ahoj bambi, drz sa dnes ... ja idem zajtra na premeranie a prietoky ...

zuzkaprofant
20. apr 2009

dnes sa mi zda ze sa narodil Hitler 😀 😀
ja uz mam tu maminu tak mi vsetko preraba vytrepuje a ide varit a piect 😀 😀 😀

bambi7
20. apr 2009

mon budem na vas mysliet zajtra .....ja sa uz tesim na to sono 😵

mne zacal zasa rast zub mudrosti a boli ma cela strana sanky 😢 ten zub sa len prediera

lasenka
20. apr 2009

monka - nie, viac som sa nepytala.... len raz, ked som povedala dokymu, ze: ved to bude chlapcek... mi povedal, ze to hovorim ja a nie on... tak neviem, ale zasmial sa a hoci to nepotvrdil, ani to nevyvratil 😉

bambi - kedy dnes ides?

monkap
20. apr 2009

bambi dik ....

bambi7
20. apr 2009

lekar je tam od 13 h ale mm pride po mna uz o 12 lebo lekar povedal ze je tam dnes objedn vela bab tak nech dlho necakame

lasenka
20. apr 2009

zuzkaprofant - 😀 😀 😀 super dovod

bambi - zub mudrosti? a ako to riesis? myslim tu bolest... uff, no vybral si naozaj hrozny cas, kedy sa predrat na svet 😖

bambi7
20. apr 2009

las nijako vydrzim mne to robi uz dlhsie raz je ticho 2mesiace a potom zase rastie teda chce sa predrat.....boli to fajne ale vydrzkam 😉

bambi7
20. apr 2009

mala sa v brusku prevaluje a prevaluje .....dnes som zzle spala bola som hore kazdu hodinu bolelo ma aj brusko ale teraz sa da

lasenka
20. apr 2009

bambi - ach jaj, vsetko musime len vydrzkat... viac ako polovicu zivota na nieco cakame 🙂

lasenka
20. apr 2009

bambi - aj moje male sa len prevaluje, niekedy mam pocit, ze vsetky vnutornosti sa prevaluju s nim 😀

bambi7
20. apr 2009

no veru 😀

a co budes dnes robkat?

lasenka
20. apr 2009

ani neviem, nemam nic na plane 😉 obedik mam zo vcerajska, tak naozaj neviem co budem robkat 😉 a ty?

bambi7
20. apr 2009

no ja idem na to sono a potom nic 😀 vsetko je spravene ,.....tak nic

jamaat
20. apr 2009

Dobré ránko.

Mňa bolia všetky kĺby, ale kompletne! Mám pocit, že bedrá mi ide vykĺbiť. V lonovej kosti ma až pichá. Keď si predstavím, že ešte mesiac sa budem takto terigať ako 80-ročná babka, tak mi nie je do smiechu.

A musím ísť so psom von, povysávať a postupne už aj vecičky periem, takže žehliť budem musieť. A nechce sa mi nič!!!

kackabrcka
20. apr 2009

zuzkarprofant - tebe je dobre mat mamcu pri sebe, pomoze ti postara sa ti a keby ta to chyti tak je pri tebe.. 😉
ja sa sice tiez nemam na co stazovat navarene na dnes mam co varil muzik este vcera takze az na zajtra mozem nieco vymyslat..

bambi7
20. apr 2009

ahoj jamat

ja som rada ze som tie veci poprala a pozehlila uz davnejsie ...neviem si predstavit ze teraz ved ani nemozem .....aspon ze mame vsetko spraveneeee som fakt rada...

zuzkaprofant
20. apr 2009

dievcata ake plienky mate mne svokra kupila ale dake lacne ze hruza tie nevpiju ani vodu na nervu 🙄

iinuska
20. apr 2009

Dobre ranko zienky, ako sa dnes mavate? Ja som v noci akosi zle spala, nad ranom som sa prebrala a nie zaspat. Vtaciky cvirikali ako blaznivi.No a potom by som aj spala, ale musela som vstat a Petka vychystat do skoly.

bambi7
20. apr 2009

zuzka mame pampers a casom sa uvidi

bambi7
20. apr 2009

zuzka ako dnes lepsie ci rovnako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre