Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
7. apr 2009

kvetinkaaa no nas pri prvom tehu zastavili polisi...akurat na velky pondelok, mm prekrocil rychlost...veru ani moj pupok nezabral...pekne sme zaplatili pokutu... 🙂

kvetinkaaa
7. apr 2009

cimika ja este nie ale su tu niektore ktore ano, ale asi teraz tu nie su ☹
drzim ti palce a oddychuj..

kvetinkaaa
7. apr 2009

siri mozno keby ste povedali ze asi idete rodit... 😉
ale viem to sa uz neklame v takych pripadoch, ja by som sa bala ze sa mi to vrati v zlom..
myslim klamstvo.

kosska3003
7. apr 2009

ja vyuzivam brusko v buse vtedy ma pustia sadnut a na sone ma vzdy pustia prvu aj ked som 9 🙂 lebo ja mam stastie ze som tam vzdy jedina tehu v tej partii co zavola 🙂 😉
cimi ani ja niesom no uvidim zajtra na poradni co mi povie dr

atima
7. apr 2009

kedže som tu ostaa sama tak idem off aj ja dobru nocku

kosska3003
7. apr 2009

idem aj ja uz do hajan rano vstavam o 6 ked idem na krv 😔

sssimi
7. apr 2009

Kočky ja som práve dožehlila úplne posledné kúsky oblečka a pekne som si podelila veľkosti... Zajtra budem asi vysávať alebo si to nechám na štvrtok keď máme v sobotu tú oslavu a povysávam si aj kočík-teda spodnú časť...
Babuľky, ktoré pôjdete domov autom s drobcom ako ho budete prevážať? Vo vajíčku alebo vo vaničke?

dm1
7. apr 2009

ssimi ja tiez nad tym uvazujem ako prevazat lebo sa mi zda strasne divne to malilinke babatko dat do vajicka. Ved hlavicka mu musi urcite padat... neviem. Pytala som sa sestry aj znamych a ti povedali ze viezli v perinke a vo vanicke. tak neviem.

zuzkaprofant
7. apr 2009

dievcata ked pojdete autom tak do vajicka musite dat veed tak sa nosia deti ci nie bo vo vanicke keby bolo babo a pri havarii tak neviem neviem
vajicko pekne na zadne sedadlo dat a pasom pripnut a tak chodit na aute inac si ani neviem predstavit ako sa da vozit male babo a hlavicka mu nebude kynkat ved na halvicku je taky vankusik aspon by mal byt 😉

sirinka
7. apr 2009

samozrejme ze do vajicka...ani neuvazujte nad inym...je to najbezpecnejsi sposob prepravy...a je to aj zo zakona povinne.

dm1
7. apr 2009

zuzkaprofant - samozrejme ze neskor ked pojdeme autom tak len vo vajicku to je jasne len ta cesta z porodnice s tym mrnikom mi nejako nesedi...

sirinka
7. apr 2009

cimike a ty sa neboj, v 36tt uz je babo vyvinute, mozno bude trosku menej vazit, ale inac uz je pripravene na zivot mimo mamternice 😉
uz som to pisala, pri klare som sa zacala otvarat uz v 32tt a porodila som az na zaciatku 37tt...takze ak sa budes setrit, kludne to mozes dotiahnut az na termin.

dm1
7. apr 2009

siri aj si hlavicku niecim podlozila alebo ako ste to riesili?

zuzkad
7. apr 2009

ahojte kocky ...je tu este niekto ???

citam citam ...ste stihli popisat toho dooost---

sssimi moc neprehanaj to tvoje pripravovanie, nezabudaj, ze ti dost tvrdlo brusko, aby si bola aj s malou v poriadku..odpocivaj viac 😉 😉

ja maleho dam do vajicka samozrejme, nad vanickou som ani neuvazovala...je to kratka cesta autom, ale riskovat nebudem urcite...z Antolskej skoro kazdy odchadza s babom vo vajicku, ale hlavicka nepada ziadnemu..ono to je tak formovane, ze miminko je tam pekne ulozene aj hlavku ma opretu 😅 😅

ja sa taaaaaaaak nudiiiiiiiiiiiiiim...dnes ma panelak normalne nastval...teda ta Svehlova, ze sa vychrapala s Bajzom...viem, ze je to serial...ale vobec sa mi to nepacilo 😠 😠 😠

zuzkaprofant
7. apr 2009

neboj nic sa malemu nestane ved to bvajicko je pre baby inac by sa nedalo nosit ich v aute a pod, to je tak upevnene pekne hlavicka mu nebude vobec kymacat inac ja by som ho ani nenosila len vo vajicku

idem dievctaa spat moj mi tu uz zaspal na gauci dnes ma rekord asi nikdy nezaspal mi o 20hod co sa pozname spolu 😀 😀 😀 tak ja budem citat knihu v postely bo zase budem o 4 hore a kukat do blba az do rana a rano mam kontrolu drzte palce ja by som uz aj rodit isla......ixixxi

kodada
7. apr 2009

zuzi ved to bola len otazka casu, uz sa po nom dost dlho lepila, ja som ale videla len koniec odreklamy 😉

sirinka
7. apr 2009

dm1 ano...oblozila som jej hlavku plienkou...ale dnes uz existuju moderne sedacky s vlozkou pre novorodenca

jamaat
7. apr 2009

Ahojte, dievčence. Vidím, že po Paneláku sa nás tu viac zišlo. 🙂

Pridala som aj ja nejaké nové fotky do albumu. Ale jednu súpravičku, čo som nedávno kúpila, som tak dobre schovala, že som ju ani ja nenašla. 🙂

sirinka
7. apr 2009

zuzka mne z toho bolo normalne smutno...ona je svina tak ci tak, ale ako to mohol bajza urobit svojmu najlepsiemu kamaratovi...

kodada
7. apr 2009

ahoj jamaat

zuzkad
7. apr 2009

dadi...to ano...bolo zrejme, ze to pride, ale nasrala ma 😠 😠 ...moj Peto sa mi smeje ako to prezivam...je rad, ze nepozeram telenovely 😀 😀 😀

Zuzka este pockaj s rodenim troska, ale na zajtra paste drzim 😉 😉

ja som moooc zvedava kto to rozbehne u nas majoviek 😕 😕 coskoro to zacne pojdeme jedna za druhou 🙂 🙂
inac minule som si citala uplne prvu nasu temu a tak som sa pytala, co je s niektorymi tehulkami...co si s nami pisali a teraz nic..ako sa maju co nove atd ☹ ☹ ja by som rada vedela o kockach ako a co maju ..ci su ok...

emode
7. apr 2009

ahoj, dnes som vobec nemala cas sem nakuknut, vidim, ze viacere az teraz ste prisli ...
my sme dnes nalepilo Macko Pu borduru do detskej izby, ozaj, boli sme kuknut porodnicu vo Zvolene, venovala sa nam hlavna porodna asistentka, bola fakt super a dost otvorene o vsetkom rozpravala ... 😒 ze sa treba pripravit na bolest, ale psychicky sa to da pekne zvladnut. Ukazala nam s kamoskou aj porodnu salu, maju naozaj take farebne porodne kresla, uplne nove 😀
tak sme sa trosku upokojili, aj izby su pekne, mile sestricky no len nech to dobre dopadne 😔

zuzkad
7. apr 2009

jamaat mas krasnu vybavicku...strasne sa mi paci ten kolotoc aj ta supravicka modra...podbradnicky mas riadnu zasobu 😉 😉 len ta foto s kocikom...tam si nejaka smutna...alebo zmordovana 😉 😉 ale si kocka a kocik mas tiez krasny 🙂 🙂
sirinka normalne som to prezivala...jeduje ma to, ze odsila od svojej malickej...a este aj hned skocila do postele Michalovi...a pritom ju muz doma cakal...mrcha,,,a este pride akoby nic 😠 😠 😠 ...teraz som zvedava na Bajzovu, ci je tehu alebo nie 😀 😀

ozaj videli ste foto malej Cobejovej ?? Nie zeby som ju mala v laske, lebo v poslednej dobe mi isla na nervy...akoby bola jedina tehotna..ale na tu malu som zvedava 🙂 🙂

kodada
7. apr 2009

super emode, len to tam pekne pokukaj, nech viem do coho pojdem, inak ja som bola spokojna s pristupom sestriciek, kym som tam v oktobri chvilku lezala
Zuzka a k Cobejovej, stacila mi jej hlaska v niektorych novinach "Foto dietata len za peniaze"

jamaat
7. apr 2009

Zuzkad - no tak krásne vieš chváliť, že až rastiem od pýchy! 🙂 ....Pri kočíku nie som smutná, len zamyslená. Ale ja keď sa nesmejem práve, tak si veľa ľudí myslí, že som smutná alebo zdutá 🙂
Kolotoč je z IKEA, takže si ho kľudne môžeš kúpiť. A modrú súpravičku som splašila v Martine len tak v stánku na ulici. Stála niečo cez 300Sk. Ja mám takú mikinu už minimálne 3 roky a je to super látka.

kodada
7. apr 2009

jamaat, to si v ktorom tt? inak, mi dve asi nemame vymenene telefonne cisla, vsak?

zuzkad
7. apr 2009

jamaat ....mas dobry cuch a vkus na nakupovanie veci...ja som lacne nakupila akurat cez bazar...kolotoc mam ale taky obycajny ...lebo vsade maly drahe moc...a radsej nakupim viac hraciek ako jeden drahy kolotoc...ale tento ikeacky je pekny velmi...len uz je zbytocne kupovat dalsi ☹ ☹

dadi...Ja som sa k novinam nedostala dlhsie...len mi svagor povedal, ze uz ma dievcatko na svete...a mamina moja mi dnes hovorila, ze sa moc chvali...a ze to nie je dobre ..ona je totiz moc poverciva...samozrejme, ze nic nikomu nepraje mamina moja...u nas je Cobejka dost neoblubena, lebo od toho lets dance sa dost ukazuje, predvadza a totalne ma dorazila, ked ju zavolali aj na volby prezidenta v prvom kole....mudrovala tam a stale upozornovala pozornost na svoje tehu..ja som tiez hrda, ze som tehu a mam brusko, ale rozhodne sa nepredvadzam kade chodim...ale zas ja nie som ani herecka 😀 😀 😀

idem asi do vane, lebo mam chut sa troska clapkat 🙂 🙂

emode
7. apr 2009

jamaat fakt pekne priznam sa ja som trosku leniva pridavat do albumu fotky, ale ako sa mi to bude kratit a budem menej vladat a lietat s kamoskami kade tade tak pofotim a pridam vsetko aj izbicku odfotim, hoci mala bude aj tak zo zaciatku s nami, detsku som sa rozhodla zariadit, aby citila tu izbu ze je to jej kralovstvo potom si lahsie zvykne, ked ju uz budeme chciet prelozit ... teda dufam, ze to tak bude 😉
kodada na zvolensku porodku som pocula len dobre veci aj na lekarov a ta hlavna asistentka je nasa znama, tak sa nemusim tohto obavat ...ze v BB je pristup strasny 😠

jamaat
7. apr 2009

kodada, myslíš na fotkách? Tak tá pri kočíku a v žlto-čiernom tričku je úplne čerstvá. ...A čísla vymenené nemáme.

Nejak to tu blbne, musím na druhý krát odpovedať.

emode
7. apr 2009

zuzkad ides skusat ako je to v plodovej vode? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre