Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
18. apr 2009

mys aj u nas bolo krasne, len mne akosi cely den zima...a mm sa bol byciklovat presiel cez karpaty a zmokol...hm...

mystery7
18. apr 2009

siri: niekde urcite aj prsalo, tu sa raz otocili take tazsie mraky ale odisli 😉

mystery7
18. apr 2009

inac aj mne to tu rata tak ako moja dr. 😉

sirinka
18. apr 2009

mys si im pohrozila, co... 😀

mystery7
18. apr 2009

😀 😀 jednoznacne. aj ked som bola klamana, povodne sme chceli ist na chatu a koli predpovedi sme nesli. nechceli sme tam moknut 😒 co uz, snad im to nabuduce lepsie vyjde 😉

kosska3003
18. apr 2009

inac aj mne tu pridava tt navyse

mystery7
18. apr 2009

no ja som citala ze inac sa rataju tyzdne u nas a inac v zapadnej europe.
tu ak mas ukonceny 34 tt +2 dni tak uz si vlastne v 35 tt

v zapadnej europe sa rata vzdy az ukonceny tt, takz e34tt + 2 dni= 34tt

asi to zavisi od lekara. ALe aj co som bola na UTZ a prietoky u inach dr, tak oni nahodili do pocitaca termin poslednej MS a vysiel im taky tt ako mne tu.

kackabrcka
18. apr 2009

mystery ked si pozres www.tehotenstvo.academy.sk a hore si nahodis poslednu mrchu tak napr 37+0 sa tam rata ako uz 38tt ..

kodada
18. apr 2009

ja to tu mam nastavene ako mi TP povedal doky, ale naposledy mi dost ubral, apodla toho som dnes 14+4 tt ... cize ako je to naozaj, neviem ... ale mne je to jedno ci som v 15 alebo 16, hlavne nech je male zdrave 😉

kosska3003
18. apr 2009

kodada jasne to aj mne robil dr ze mi prehadzoval tp aj o 3tt takze v poho a to je najhlavnejsie nech je ok vsetko 😉

kodada
18. apr 2009

presne tak, ako sa ma Marika? kope maminku?

kosska3003
18. apr 2009

no ta dneska ma pokopala riadne ale terraz spinka som jej dala pomaranc aj banan tak je spokojna no som zvedava kedy zase spusti sprsku kopancov 😀 😀

kodada
18. apr 2009

asi ked sa vyberies spat ... ja sa uz neviem dockat pohybov, viem ze je to individualne, ale kedy si ich citila ty?

kosska3003
18. apr 2009

ja som moc na zaciatku necitila len sem tam bolo tak okolo 2ott ale teraz ako som prisla z nemocky tak ako keby sa zblaznila kope ako dabel no a to sa tesim vecer ked si lahnem isto zacne 😀

zuzkad
18. apr 2009

ahojte kocky,

nakukam na vas, ci nie je niekto novy v porodnici a nerodi...u mna klidek...maly kopka, ale von sa mu nechce 😉 😉 vcera som si varila caj a teply hrncek som si dala na brusko ako podstavec...maly mi ho normalne kopal...skoro sa vylial sme sa s mojim Petko smiali, ze si hreje nozicky o salku, alebo sa jeduje, co si mam co vykladat hrncek tam kde ma on nozky 😀 😀 😀

co ste pisali tu o pocitani tt...tak aj mne to ukazuje uplne presne ako ma....ja aj v poradni, ked poviem doky, ze som napr. 37+3tt tak automaticky mi pise do knizky 38, lebo uz som zacala 38tt....hmm, ale kazdy to pocita asi inak 😉 😉

dadi ani sa nenazdas a uz aj teba bude miminko kopkat 😉 😉 videla som, ze aj nove foto bruska mas...teda dalsi tt 😉 😉 😉

kodada
18. apr 2009

ahoj Zuzi ... no brusko mam, ale zda sami mensie ako pred 4 tt 😉
ja akurat pijem tiez teply cajik

zuzkad
18. apr 2009

inac ja som mala prve pohyby cca v 18tt tusim...a to som bola prehnuta do predu, lebo som citala noviny v tureckom sede a vtedy som citila ako mi prezblnklo nieco z prava do lava....ako rybka 😅 😅 bolo to mile moooc potom som to sem tam citila, ale nikdy som si nebola ista, ci to je pohyb, alebo len vrcanie criev...neskor som uz citila normalen kopancek do dlane ale take jemneee...to bolo prave na silvestra a to som pila sampano...vtedy sa maly rozkokosil 😉 😉 😉
juuj rocis mi chute, cajik si aj ja spravim ...malinikovy s citronom mnaaam ...normalne mi aj chuti 😉 😉

dm1
18. apr 2009

tak uz sme sa vratili z Moravy a nastastie sa nekonal porod za hranicami a este stale sme 2v1. Kvetinke este raz gratulujem ku krasnej Miske 😀 .
Inak Bambi sa uz 2 dni neozvala nerodi nahodou? Tej jej doki uz je doma z dovolenky nie?

sirinka
18. apr 2009

kodada co nevidiet uz budes citit... 😉

dm1 bambi ma ist na planovany cisarsky...asi iba vikenduje...

dualcore
18. apr 2009

ahojte 🙂
no mna caka planovany cisarsky teraz v utorok...a uz sa aj na drobceka tesim 🙂

kodada
18. apr 2009

dual mas na mna ciselko? takze v utorok pride na set Korinko? uz sa nevies dockat, ze?

dm1
18. apr 2009

dualcore to musi byt zvlastny pocit ze vies presne kedy tvoj drobcek pride na svet.... my musime len cakat kedy sa mu bude chciet 😉 - ale to si clovek nevyberie hlavne nech su vsetky mimi zdravucke!

dualcore
18. apr 2009

kodada nie moja nema ☹ Ano ak neurobi kotrmelec tak v utorok je korinko na svete 🙂

dualcore
18. apr 2009

dm- no vidis,ja som sa od zaciatku tehu tesila na klasicky porod.chcela som si to odzit a takto to budem mat nakoniec planovane cisarskym ☹ no ale nevadi,hlavne ze bude drobcek ok 🙂

dm1
18. apr 2009

dual sak to je pravda a hlavne je to nech su nasi drobci v poriadku!

kosska3003
18. apr 2009

dual tak to uz budes mat za sebou aj ja by som niekedy chcela vediet kedy ma to chyti no ale musim cakat 🙂

kodada
18. apr 2009

dual IP 😉

dannynka
18. apr 2009

ahojte babulky tak hlasim ze mame dalsie babenko na svete akurat mi prisla sms od sedembodky ktoa tu chodila,ze dnes sa jej o 14-14 narodil syncek Davidko,s mieramy 3200g a 50-cm.

mooooc gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵

kosska3003
18. apr 2009

tak super 4 ale to ide uz fakt rychlo takymto tepmop do tyzdna sme vsetky odrodene nie 😀 😀 😀

dannynka
18. apr 2009

kosska veru a my dve medzi poslednymy aspon ja to tak odhadujem na seba 😅 😝 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre