Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
20. apr 2009

iinuska no ja sa bojim ze si ma tam nechaju zase ale dufam ze nie ved sa citim ako tak dobre no ved uvidite ak sa tu neukazem zajtra tak som zase tam ale ja nechceeeeeeeeem ☹

kosska3003
20. apr 2009

no tie stuzky u nas sa dava vzdy nieco cervene aby sa neurieklo male

iinuska
20. apr 2009

kosska, tak dufam, ze ti vsetko dobre dopadne a budes moct ist domenko

kosska3003
20. apr 2009

inuska tak to dufam lebo sa tam zblaznim v nemocke to je tam ako v base niekedy mi to tak pripada ja len rodit uz do nemocky sa chystam a nie len tak tam lezat 🙂 a aj ty nech mas vsetko ok

monkap
20. apr 2009

ahoj kosska: aj ja idem zajtra na prietoky a sono ... tiez mam strach, ze ma tam nechaju ... ale mne uz je to jedno, ked tam budem musiet tak pojdem, len nech je babo OK

monkap
20. apr 2009

ja som ziadnu stuzku nedavala, ani teraz nemam 😨 😨

iinuska
20. apr 2009

nikto nechce ostat v nemocnici, ale ked treba, pre babenko urobime vsetko. No nie??

kosska3003
20. apr 2009

monka ahoj no ved jasne pre male vsetko ale podla mna ved ked tam lezis tak ti robia monitor kazdy den a potom kazdy druhy prietoky ved to mozem aj z domu chodit ved potom tam len lezis a vsetko ta boli z tej postele no strach ale co uz narobime uz to vydrzime az do konca
tak nech nam to dobre dopadne a nech nestretneme na izbe 🙂 ak tak az na 4 poschodi na prvom ee 😝

kosska3003
20. apr 2009

iinuska to je jasne ze hej spravime ale doma je lepsie 🙂 ako sa v nemocke stresovat

rybca
20. apr 2009

ahojte, tak dnes som bola prvykrat vonku po tom vytknuti clenka, musela som ist k zubarke lebo ma bolel zub, dala mi lokalku, dufam, ze to nebude mat nasledky, aspon som si aj nakupila a vyvencila moju psicu, vcera mi ju doniesli z chalupy, ale na zachode som si nasla dost velky hlien a aj krpcek dole zatlacal ako som si robila pri linke rybickovu pomazanku. dufam, ze to nebola ta zatka, este aspon 2 tyzdne chcem vydrzat.

Ja nemam cervenu maslicku, ale taku hrkalku z Ikei, hrocha, strasne zlate to je..🙂 myslite, ze je to dobra nahrada za maslicku?..🙂

emode
20. apr 2009

rybca aj my sme tu hrkalku kupili 😉
kosska neboj, citala si ten prispevok, co som davala minuly tyzden, je to na posudeni lekarov a casto su tie hodnoty v poriadku len oni to prehanaju si zober ze pred rokmi sa tieto vysetrenia nerobili a bolo dobre ... ked si doteraz nemala problemy tak uz to len dobojujes ....

inuska ano pre babo ano ale po mojich skusenostiach im skor ide o vyuzitie lozka v nemocnici ... aby im ich nahodou po polrocnom audite nezrusili, vies ...

kosska3003
20. apr 2009

emode ved hej ale ja sa toho obavam ze budem ok a oni ma aj tak hospitalizuju ako naposledy ved som mala vsetko ok a ja som tam lezala ako debo no ale uz sa mi to krati hura

emode
20. apr 2009

monkap budem na teba zajtra mysliet, neboj, dobre to dopadne ... ti poviem, dnes mi nerobil prietoky, len CTG a to bolo dobre tak o co menej stresu mam a mala sa hmyri, tak dufam, ze je ok

urcite aj vy budete v poriadku a do troch kil narastiete do porodu, som si ista 😉

monkap
20. apr 2009

vdaka emode 🙂

mystery7
20. apr 2009

je to zaujimave s tymi lozkami. ale je to tak, ze niekedy je naval a nemaju rodicky kde davat a inokedy je tam kludnejsie.

kocky, dufam, ze vsetky dopadnete ok a budete mat super vysledky 😉

dm1
20. apr 2009

dnes som chcela v lekarni kupit ten ochrannny krem proti slniecku pre mimi. Ten lekarnik sa na mna dival jak na puka ze sak novorodenec sa nemoze opalovat.... ja na neho ze ho nechcem opalovat ale predsa ked bude v kociku aj v tieni sa moze opalit mi nakoniec doniesol 25 a 30 faktor!!! Ja na neho ze to je malo tak radsej dakujem.... Aky ten kremik odporucate vy? Uz mate kupeny?

zuzkad
20. apr 2009

...ahojte kocky, som sa prave zobudila, taak dobre sa mi spalo...celu noc a teraz od poobedia az do teraz....paaani lamem rekordy 😀 😀

cervenu stuzku kupujem aj ja...len este ju nemam 😉 😉 u nas v rodine ju tiez davame do kocika, do autosedacky aj do postielky, aby ho niekto neuriekol 🙂 🙂 🙂 dobre, ze tu o tom pisete musim ju zohnat 😉 😉

moj maly chrobacik ma stikutku prave...je to mile ako to sklbe ...len jeho mi je luto, lebo poznam ake to je ked stikutam..nemam to rada 😠 😠

emode ty si uzijes s lekarmi teda 😠 😠 ale ked uz prejdes k druhemu, urcite bude lepsia starostlivost a pristup 😉 😉

zuzkad
20. apr 2009

dm1 : ja som poslala maminu za svojou znamou a ona je dlhe roky lekranicka dava rady mne, sestre, mamine a vzdy poradila dobre...pytala som sa na krem pre novorodeniatka a aj mi objednala jeden..je strasny drahy, ale velmi ucinny...kupila som 30 faktor...pre novorodeniatka vyssi nemaju...to je az od 4 - 5 mesiacov....ale nakolko maly nebude na priamom ostrom slnku a tento ma silne ochranne zlozky...kupila som ho ...nakolko tejto pani fakt verim ...idem pozriet nazov a ak ho najdem poslem link 😉 😉

zuzkad
20. apr 2009

http://www.daylong.sk/produkty.html je to ten nizsie ...Daylong Kids sa vola a stal 18,91 €

emode
20. apr 2009

zuzkad myslim si, ze sa mi to vrati pri porode ze teraz so odbijem to blbe ... neboj aj ja mavam poobede siesty ale prisla som utahanka z tej poradne od rana od osmej do dvanastej som tam cucala
ale vybavila som si detsku lekarku 😀 ambulanciu ma 200m od nas a pride nas osobne pozriet po porode 🙂

inak ten daylong je fakt dobry ...

dm1
20. apr 2009

zuzkad a mas ten baby alebo kids? Lebo na tom kids je napisane ze az od roka...

inak na MK som nasla aj diskusiu o kremikoch:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mystery7
20. apr 2009

zase je tu taky klud??? ☹

kosska3003
20. apr 2009

mystery no je tu poriadne tichucko ale hadam sa to vecer rozbehne 🙂 ja som doteraz zase zehlila vecicky co mi svagrina vcera doniesla tak super este to natlacit do komody 😀 😀 😀

mystery7
20. apr 2009

ja musim urobit este trochu miesta v skrini a tam bude mat nas maly vlastnu velku policku a na nej vecicky 😀

dm1
20. apr 2009

fakt je tu teraz nejaky velky klud.... ale vecer sa to urcite rozbehne. Ja som tiez vela veci dostala a mala som problem dat to do komody ale nakoniec ked som tam dala len tie vecicky najmensie tak mi to v pohode voslo. Potom to budem uz len totic podla toho ako maly bude rast... joj uz aby to bolo 😉 .

mystery7
20. apr 2009

aj ja sa uz tesima nemozem sa dockat 😉

atima
20. apr 2009

ja som dnes poprala vecičky pre maleho pekne mi to vyschlo kedže cely den bolo nadherne počasie a zajtra budem žehliť

mystery7
20. apr 2009

mne sa dnes celu noc snivalo o tom, ako periem vecicky pre maleho 😅

atima
20. apr 2009

dnes cele poobede velmi citim maleho tlačimi dole vrti sa asi ani nespinkal dnes myslite že je to ok? 😨

mystery7
20. apr 2009

uff to neviem posudit 😖 tebe uz kleslo brusko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre