Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
28. apr 2009

Jaj som sklamaná. Práve som pozerala tie babyšatky... V čechách stoja 640kč a u nás idu po 48€-nech idú do prdele.... 😠

nikanika28
28. apr 2009

No, idem ja buvat, hokej ma neprekvapil, mala kope ako o zivot, tak sa idem natiahnut trochen. Pa a dobru nocku

sirinka
28. apr 2009

preco si nemohla?
skus si tam zavolat a opytat sa, ci maju alebo nie...

dupinka
28. apr 2009

baby, akurat pozeram letak DMky na maj. Je v ponuke Babylove detske mlieko na opalovanie OF 50, 200ml za 5,95 EUR (179,25 Sk)

A Hypernova ma dobru ponuku na Pampers box, ak niekto este nema plienky a vlhcene obrusky, alebo aj ine veci, ale skor umela strava,..

sirinka
28. apr 2009

sssimi to kde stoja tak malo?

sirinka
28. apr 2009

dupi...diky za info...ja pouzivam opalovak vichy prip. LRP a plienky uz sa robi zasoba latkoviek...no a UM sa chcem vyhnut zdaleka... 😅

cervenaciapocka
29. apr 2009

Ahojte, Gratulujem vsetkym novym mamickam... Wow, pomaly uz vseetky mate babatka.
Dnes som bola na kontrole, som otvorena len na 1 cm. Pred tromi !!! tyzdnami som bola na 1/2 cm. Moc nenapredujem. 😒 Vysetrenie bolo dost neprijemne. Doktor sa dotkol (zevraj) baba... myslim si, ze bol malicky z toho dost vystresovany, lebo potom mal asi 30 minut stikutku. 😠 😠 😠
Ale nevadi. Doki povedal, ze tento tyzden asi este nepojdem, ze nasledujuce dva. Uz som pre istotu zbalena a dnes bol manzelik u poziarnikov - lebo ti profesionalne montuju baby sedacky do auta. Bez autosedacky v aute ma nepustia z nemocnice ... 😀 papa a majte sa krasne

kackabrcka
29. apr 2009

Pekne ranko 😉

kosska3003
29. apr 2009

dobre ranko ja uz od pol 6 hore co som nervozne z tej nemocky a stale som 2v1 doparoma ja som zvedava kedy to porodim

monkap
29. apr 2009

dobre ranko,
kosska drzim palce, nech to mas za sebou cim skor .... drz sa 😉

kosska3003
29. apr 2009

monka dik dufam ze to dneska porodim ved mi stale tvrdne brusko aj teraz ho mam tvrde a mam bolest ako na kramy no uvidim co povie dr v nemocke dufam ze tam bude ten bernardin na prijme 😀

monkap
29. apr 2009

ja som ho mala na prijme obidva krat 😠

ked tam budes cakat 2 hodiny na sono na tych tvrdych laviciach, tak isto porodis 😀

kosska3003
29. apr 2009

monka joj o sone mi ani nevrav a to sestricka je moja spoluziacka aj suseda ked som byvala na solinkach tiez tam cakam vcera som tam cakala hodinu pred tt 2 mm sa tam isiel uz zblazdnit no ale co uz ako keby to nemohli robit po rade ved tie co lezia aj tak nemaju co robit no nie pokial to nieje surny pripad berem ale takto no ale uz to budem mat hadam za sebou a neviem ci pojdem na sono ked som bola vcera boze tolko son co mam za posledny mesiac to niekedy ani 3 tehu baby nemaju hadam 😀 😀 😀

monkap
29. apr 2009

kosska: podla mna pojdes isto na sono ... ja som vzdy bola den pred prijmom a potom aj na prijme ....

kosska3003
29. apr 2009

monka no tak super to aj porodim fakt ako pises kym absolvujem vysetrenia a hento ani jest mi nechuti od pol 7 jem satocku a nezjedla som ani tretinu a ked ju tisnem na silu tak ma natahuje s nej tak super no za pol hodku pride svagrina pre mna uz sa tesim ☹

monkap
29. apr 2009

kosska: zober si nieco pod zub na obed ... bo tam ti daju az veceru ... prip. tam skocis do bufetu

kosska3003
29. apr 2009

monka vcera som nafasovala zozam co si mam doniest a je tam aj obed napisany tak mam satocky a banany ale ci mi bude chutit no uvidim ked pride riadny hlad tak aj tu lavicu tam zjem 😀 normalne sa chcem najest a nejde to uz mi sibe totalne

monkap
29. apr 2009

kosska ja som pred prijmom tiez nikdy nejedla, ale ked ma dali na izbu co bolo okolo obeda, tak som zjedla vsetko co som mala zabalene 😀 a vecera je dnes tiez sucha, takze nic moc ...

monkap
29. apr 2009

idem ja pomaly ... idem odovzdat dr. prepustaciu spravu a este cosi vybavit do mesta ... tak este raz, drz sa ... nech uz mas cim skor mariku v naruci 😵

kosska3003
29. apr 2009

monka diky aj vy sa drzte a aj ja uz idem tasky zniest a tak pomaly sa chystat na vyjazd pa

dualcore
29. apr 2009

ahoj babulky.
tak ja akurat idem malemu pre karticku poistenca.sedime spolu pred PC a piseme vam 🙂 mame aj novu fotku v albume...a ozaj dnes MAMA TYZDEN!!!! 😀

lasenka
29. apr 2009

dobre ranko 😉
danny - aj ja ti blahozelaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 a v dobrom zaaaaaavidiiiiiiim 😎

kosska - budem ti drzat palce, nech uz mas svoje dievcatko pri sebe 😉

ja som bola na poradni dnes a vobec mi porod este nehrozi... viem, ze je to daleko, no ja by som uz najradsej isla 😒

leahl
29. apr 2009

kosska držžžžžžžžžžž saaaaaaaaaaaaaaaaa, budeme na teba myslieť 🙂
dualcore: malý je nádherný, vidím, že máte z neho obrovskú radosť, ako často sa v noci krmite?

lasenka
29. apr 2009

dual - malicky je skutocne krasne deculko 😉 spis v noci vobec? 😉 ja by som sa na neho vkuse len divala... a ovoniavala 🙂

sssimi
29. apr 2009

Dual Korinko je nádherný.... a že týžden ☹ a my sa tu ešte gúúúlame.... Aj ja chcééém 😉

Kosska budem na teba myslieť. Večer čakáme dobrú správu 😉 ....

sssimi
29. apr 2009

Las ani mne pôrod ešte nejako nehrozí a to som 3tt pred tebou 😕

lasenka
29. apr 2009

sssimi - moja draha, ale do takeho terminu aky mam ja urcite cakat nebudes 😉

lasenka
29. apr 2009

ani neviem, co dnes na obedik 😖 poradte nieco

sssimi
29. apr 2009

Las tak to dúfam, šak by ma roztrhlo 😀 😀 😀 ...

Ja idem dnes robiť guláš bez varenia 😉

henka76
29. apr 2009

ahojte 🙂 tak aj ja som tu ešte v kope 😉
gratulujem dannynke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre