Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

snezzy7
8. apr 2009

možno že na začiatku, keď sa moc nevyspím,tak si poviem, že ako bolo dobre kým bola v brušku, no ja sa moc teším že bude vonku hlavne kvôli tej istote, bo keď je v brušku tak neviem či je naozaj všetko o.k, ale keď bude vonku, tak predsa už budem kľudnejšia...ale bude, je tu srada aj občas bolesť keď tak divoší a sú to pocity ktoré sa nezáživajú každý deň 😀

lasenka
8. apr 2009

jasne, ved aj ja sa tesim, ked sa narodi a tesim sa hlavne na vonu babätka 🙂 ale predsa mi bude chybat aj v brusku 😵 len aby bolo vsetko v poriadku....

bambi7
8. apr 2009

aj ja sa uz tesimmmm moccc 😵 len nech je zdravucka princeznicka nasa

lasenka
8. apr 2009

u nas sa prave zamracilo 😖

bambi7
8. apr 2009

u nas svieti slniecko.....ale mozem kuki len cez okienko 😀

a co budete dnes robkat?

mystery7
8. apr 2009

ahojky kocky

aj u nas prave vychadza slnko 😀
ake lehatko mate na mysli?

lasenka
8. apr 2009

bambi - ja sa chystam ku kozmeticke 🙂

bambi7
8. apr 2009

las kukam tie lehatka na babytrend .sk maju aj dobre ceny ale este pokukam 😉

mystery7
8. apr 2009

pekne, my sme zatial nad tym neuvazovali. Mozno neskor.

lasenka
8. apr 2009

bambi - ja si asi pockam na maleho, kym sa narodi a objednam si ho asi mesiac po narodeni... ale ceny su tam dobre

dualcore
8. apr 2009

ahojte tehulky 🙂 tak uz ste sa ako vdim zobudili.
Ja este nemam na dnes plan.asi budem oddychovat a len tak sa motat.
lasenka aj ja furt pupok obzeram-dokonca som si vcera pridala aj novu fotku 😀

bambi7
8. apr 2009

to lehatko je fakt dobra vec ked varis alebo nieco tak je pri tebe ked hlavne nechce byt v postielke 😀 ja take chcem len este neviem ake 😀

martinaxyz
8. apr 2009

Ahojte, dnes sa črtá veľmi pekny deň.
bambi- kukla som sa na tvoj kočík je veľmi pekný, aj mi máme čierny len každý krúti nosom nad farbou........
a šomrú, že mi rýchlo vyšedne a tak ...........ale mne sa tak veľmi páčia čierne kočíky a keď sú ešte také
praktické

snezzy7
8. apr 2009

ja som objednaná k tej kaderničke a predtým idem kúpiť pre Emku naušničky 😀
ja by som skôr namiesto lehátka strašne chcela to hopsadlo len mi nemáme hore takú širokú zárubňu, tak manžel sa bojí, že to nebude moc bezbečne, ale už som uvažovala aj nad takouto hojdačkou
http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...

veronika1982
8. apr 2009

dobre ranko...
tak my mame dnes na plane prat periny a potom poobede ist cvicit... 😀 hadam to zvladneme.

my mame uz tiez lehatko hoci je este neviem v ktorom state pretoze nam ho kupila kamoska v irsku tak sa nechame prekvapit..

lasenka
8. apr 2009

dual - pekne brusinko, moje je uz zo spodu trosku popraskane 😒 natieram si ho teraz castejsie, normalne citim na niektorych miestach suchsiu pokozku, tak doplnam olej stale 😉

bambi - ano, presne tak ho planujem vyuzit aj ja... to je jedno, kde budes, Nika bude stale s tebou 😉

bambi7
8. apr 2009

tie hojdacky su pekne aj ja som predtym chcela ale ked si zvykne kto ju bude stale natriasat 😀 tak radsej klasicke.... ale su pekne

lasenka
8. apr 2009

snezzy - to hopsadlo sa snad dokupi tiez 😉 no to lehatko mozes vyuzit skor a hocikde, zatial co to hopsadlo bude len na jednom mieste... ale je to tiez dobra vec 🙂

bambi7
8. apr 2009

kamoska ma maleho a ten nechcel byt v postielke tak kukal na nu v tom lehatku a bolo 😀 varila ,upratovala .....to sa urcite vyuzije

lasenka
8. apr 2009

no jasne, budem ho nosit aj na terasku, kde nemusim trepat kociar, kedze tam mame schodiky 🙂

bambi7
8. apr 2009

hopsadlo je fajn ale ja som myslela tie kresla co hojdaju 😀 a tie lehatka su uz pouzitelne od narodenia

bambi7
8. apr 2009

las je to prakticke 😉

bambi7
8. apr 2009

uz len nieco vybrat 😀

dualcore
8. apr 2009

lasenka ja pouzivam na brusko aj prsia Kozmeticku vazelinu a fakt mozem povedat ze je super.kozu nemem ani trosku napatu.dobre to premasti. 🙂

bambi7
8. apr 2009

ja pouzivam niveu soft a som spokojna 🙂 😀

lasenka
8. apr 2009

sestra svoju malu od sameho zaciatku kocikovala a hojdala, aby zaspinkala, az si na to jej mala zvykla a tak ju hojdala cely rok... ja som svojho zase len polozila do postielky bez hojdania a zvykol si prave na to 😉 takze ci ho dam do postielky alebo do lehatka, bude mat bezhojdaciu polohu 😉

dualcore
8. apr 2009

ja som sa od zaciatku obavala toho praskania pokozky lebo sestre ostali strie.ale jej sa vytvorili az po porode co je dost cudne 😒

lasenka
8. apr 2009

dual, bambi - a staci vam to na cely den?

bambi7
8. apr 2009

las ja tiez 😀 lebo je to fakt o zvyku a pekne zaspinka aj bez hojdania 😀 kto by ju v noci hojdal 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre