Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

atima
21. apr 2009

a aku ma vahu? Vieš to aj s tou vahou je u každeho lekara inač u jedneho vela u ineho malo kto sa ma v tom vyznať 😠

mystery7
21. apr 2009

monka: to mi je luto, ale co uz, skus vydrzat a mozno bude naozaj lepsie ked ta budu sledovat

atima: aj ja to tak viem, aj keby ta z ulice priviezli tak ti nechty odlakuju

kosska3003
21. apr 2009

monka a aku ma vahu

monkap
21. apr 2009

atima: ved hej, ale nie som doma ani dva tyzdne odtial a uz zase idem naspat ... mam doma 2 rocneho syna ... ale uz to zvladnem, nech je hlavne vsetko OK

kosska: tazko povedat, ci ma este do porodu pustia domov ... mozno by mohli ale asi tazko ... ja som tam bola 10dni a pustili ma kvoli tomu, ze isli sviatky ... tak ktvie ako bude teraz

zuzkaprofant
21. apr 2009

monkaj neboj bude dobre doky nevie nikdy presnu vahu babatka to su len vsetko odhady podla tabuliek len sa neboj babo je v poriadku, napr mne nerobili ani meranie panvy ani tie prietoky tak neboj nic dakedy sa take veci nerobili a zeny porodili tak neboj nic len pozitivne mysli ja si opakujem ze do hodky porodime bez bolesti maleho a tka bude.............xixii.........vsugeruvavam si to je to sila zameru asi vela som citala na materskej 😀 😀

sirinka
21. apr 2009

monka juj to je pech...no ale nejako to uz dobojujete...a nechaj tu u niekoho cislo na seba... 😉

mystery7
21. apr 2009

presne ako hovori zuzka, niekedy take vysetrenia neboli a zeny boli menej vystresovane

teraz ta vystresuju a nakoniec bude deculko peknucke okruhle a akurat 😉 mysli pozitivne 😉

monkap
21. apr 2009

atima: ja chodim stale k tomu istemu dr.

dne malo 2930g .. +/- odchylka samozrejme ... a pred tyzdnom malo 2440g ... lenze je tam ta ochylka, takze to nie je presne a ktovie kolko ma naozaj

monkap
21. apr 2009

zuzkaprof: tak tomu, ze do hodky porodim bez bolesti neverim urcite, ... ja viem, co je to porod 😝

dupinka
21. apr 2009

monka: neboj, vsetko bude dobre... aspon vies, ze pod dohladom lekarov sa vam nemoze nic stat. 😉
A je pravda aj to, ze lekari nas strasne stresuju. Niekedy mam pocit, ze bez toho vsetkeho by sa nam tehulkovalo po psychickej stranke urcite jednoduhsie.

zuzkaprofant
21. apr 2009

neboj nic babo je monkap v poriadku bud v klude

kosska3003
21. apr 2009

monka no ved jasne vsak uvidis mozno ked bude vsetko ok ta pustia ale tam akosi neradi pustaju mi to tak pripada aj pri mne to natahovali ako len mohli

monkap
21. apr 2009

kosska: asi sa im pacim, tak ma tam chcu mat 😀

monkap
21. apr 2009

ked niekedy mam pocit, ze len cchcu mat plne stavy na lozkach ... ale nech je ako je ... hlavne, nech to dobre dopadne, potom co ma minule tak naplasili tam radsej budem lezat a nech ma sleduju

leahl
21. apr 2009

baby, kam zmizla zuzkad? podozrivo dlho som ju tu nezeregistrovala.. nie je ona už náhodou mamina?

kodada
21. apr 2009

moni, ozaj, nezabudni poslad do IP cislo

kosska3003
21. apr 2009

monka no ten pocit mam aj ja ked ta tam prijmu mas od toho dna vsetko ok aj vysledky a drzia ta tam este 3 dni ved kazdy normalny clovek vie aj dr hadam ze tej zene je lepsie doma ze doma to neni take stresujuce aj primarovi som to povedala na vizite ked sa ma pytal ze preco chcem ist domov no preco lebo doma je lepsie
vsak uvidis co a ako bude ale tak mozno ta pustie ak bude vsetko ok ked mas maleho 🙂

zuzkaprofant
21. apr 2009

monkad ale pozitivne sa naladit mozem,.xixixiiiiiiiiiii,,,,,,,...ja si zatial namyslam ze to nebude nic ..............xi.xiixii........inac uz by som stresavoala tak ze maly by vonku asi nikdy nevysiel 😀
idem si robit hranolecky s kecupom bo daka som hladna a nasi nechodia a nechodia

monkap
21. apr 2009

leahl: ved zuzkad tu bola ani nie pred 2 hodinami

kosska3003
21. apr 2009

leahl vsak tu bola dneska ona spi lebo jej trhali zub dnes tak je k.o

rybca
21. apr 2009

dievcata, kolko jednorazovych plienok mate nachystanych na tych 5 dni?

monkap
21. apr 2009

vdaka baby za podporu ... ste zlate 😉

kosska3003
21. apr 2009

monka nemas zaco to je samozrejmost 😉 😉

sirinka
21. apr 2009

monka vsetko dobre...

leahl
21. apr 2009

chúúúúda, tak nech odpočíva,
rybca - ja som si zobrala jeden celý balík (cca 36-40 ich je tam)ved ked neminiem ostane, ked už beriem toko sprostostí tak plienky už toho vela nezavážia

sirinka
21. apr 2009

rybca ja mam jeden balik newborn huggies 2-5 kg

sirinka
21. apr 2009

ja zas bezim, klarka sidlo uz je hore...majte sa pekne

monkap
21. apr 2009

ja tiez jeden balik ...mm bude nosit postupne

zuzkaprofant
21. apr 2009

zuzkad urcite spi ale aspon uz ma zub v poriadku to je dobre, mna len zubar po porode caka uz sa tesim ako sa budem tam potit 😀

rybca
21. apr 2009

tiez som tak rozmyslala, ze cely balik vezmem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre