Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
29. apr 2009

sssimi no este neposlali...ale naslubovali kadeco, tak som zvedava a cakam 😉

jamaat cez tuto temicku https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

evita6
29. apr 2009

Márnosť sirinka - teda Lucia práve dnes som dostala časopis do schránky. Akú peknú mamičku z teba urobili. 🙂

sirinka
29. apr 2009

evita dakujem... 🙂

zuzkaprofant
29. apr 2009

sirinka si bola na premene nemas foto

dupinka
29. apr 2009

aky casopis?? Nech kuknem. Ale Mama a ja u nas este nemali... ☹

kodada
29. apr 2009

no babulky, nepisem o sebe, lebo teraz vy riesite dolezitejsie veci ... mame sa s hrosikom dobre, zajtra idem na tripletesty, tak po dvoch tt ho zase uvidim .. a dnes som asi citila prve pohyby, teda ja som necitila nic, len videla, ako mi v kozi nieco pulzuje

dupinka
29. apr 2009

dadka, tak nech testy dopadnu v poriadku... A take "trepotanie motylych kridel" by uz aj mohlo byt citit. 😵
Je to krasny pocit. (teda, aspon pre mna urcite bol)

zuzkad
29. apr 2009

jeeej dadi....ty musis pisat aj o sebe...je pravda, ze hlavu mam uz porodnej sale...ale stale myslime aj na teba...a aj ked sa nepytam casto som zvedava ako sa mate 😉 😉
to je super, ze uz mas prve pohyby za sebou...uvidis, ked bude silnejsie...je to fakt zazitok a prajem ti aby si si ho co najviac uzivala 😉 😉 😉 😉
daj potom vediet ake bolo mimco na sone 🙂 🙂 🙂

kodada
29. apr 2009

dakujem babulky, ze stihate pri vasich starostiach mysliet aj na mna, dnes som zacala 17 tt, tak verim ze uz bude len dobre... ja neviem ci to boli prve pohyby, lebo sa mi to zdalo velmi vysoko, aby tm bolo mimco, bolo to tam kde koncia rebra, skoro pod prsiami

didi83
29. apr 2009

Ahojte kocky
pridala som par fotiek nasej malejTerezky.
Drzte sa a dajte vediet ako sa vam rodi 🙂

kackabrcka
29. apr 2009

avojte kocky mala nejaka z vas po vysetreni u gynekologa potom hnedasty vytok asi dve kavove lyzicky.. dnes som bola v poradni a vysetroval na kolko som otvorena, pohyby inak citim a voda este neodtiekla len trosku spinim alebo uz je to fakt ta hlienova zatka.. 😒

mystery7
29. apr 2009

kackabrcka: ja som bola vcera na ster a mala som hnedy vytok vcera a aj dnes rano, vysetroval ta jemne?

nikanika28
29. apr 2009

Babulky, nelakajte sa, je to normalne. Ja som tak stresovala v prvom tehotenstve, hned som volala doktorovi a on povedal, ze po vysetreni je to normalne. Takze kliiidek 😉

zuzkaprofant
29. apr 2009

kati to moze byt s vysetrenia ja som mala tiez po vysetreni podobne

mystery7
29. apr 2009

caf zuzi, ako sa mas?este nic?

kackabrcka
29. apr 2009

mystery7 snazil sa jemne aj ked uz skusal na kolko som otvorena tak uz prijemne to nebolo ale myslim si tiez ze je to z vysetrenia.. plodovka neodteka zatial mala sa vrti tak v pohode a bolesti nemam tak cakam 😀

mystery7
29. apr 2009

tak to bude vysetrenim, vraj az 3 dni mozes mat po vysetreni hnedasty vytok. zaklad je aby nebol krvavy

zuzkaprofant
29. apr 2009

ja idem az posledna mojmu je odbre v brusku uz ani nic nevravim bo pol dna rodime a potom nic 😀
kati ku dokymu treba utekat az ked plodofka odtecie alebo krvacas ja inac ani uz nejdem bo plane poplchy uz som mala az az 😀

mystery7
29. apr 2009

zuzka nic neboj, dlho ta prenasat nenechaju 😉 buduci tyzden to mas podla mna naisto 😉

kackabrcka
29. apr 2009

krvavy nie je.. 😉

zuzi viem ze sanitku volat budem az ked plodovka odtecie inak si to uzijem radsej doma ako v nemocke.. aj ked sala je pekna ci ako 🙂 ZUZI ak mas FITloptu posedkaj si na nej - my sme tak vcera cvicili.. sediacky na lopte panvou do lava a prava, do predu do zadu a potom kruzit panvou na lopte s tym ze ramena su v jednej polohe len ta panva sa hybe.. mozno zabralo to na otvaranie.. jaj a potom sme vo dvojici drepovali 25x a lopta medzi nami..

mystery7
29. apr 2009

kacka a to si este vladala??? ta obdivujem. ja ked sa mam po nieco zohnut, mam dost 😅

zuzkaprofant
29. apr 2009

ksati aj som aj brusne tance skusala malemu sa to nepaci tak kope do boku ma ze az...xixi.xi......inac kati ty mas kondicku ja ked rano vstavam a dvihne nohu do 30cm vysky viem ze som oki a ze bude dobry den inac mi nasi nohy prekladaju..........xiixixi.............

mys pozdravuje ta moja mamina

mystery7
29. apr 2009

vdaka, napodobne. vyvara ti dobrotky? 😉

zuzkaprofant
29. apr 2009

joooooooooooj ani nevrav vkuse pece a vari ja to nejem bo mi je posledne dni dako tzazko tak chudak martin musi jest .........xixixxi...........sa mamina nudi vies bo ona potrebuje vybeh tak mi tu vypratala cely dom

mystery7
29. apr 2009

dokedy ma vlastne dovolenku? dufam, ze sa docka maleho 😉

kackabrcka
29. apr 2009

mystery7 no zvladala.. ved tam boli vcera tehotne co jedna ze termin piatok a ina nedelu a tie to iste som sa divila.. a tu este navyse naschval chodia terminove tehule na loptove cvicenia a ze sa podari ze aj do dalsieho dna niektore porodia..
zuzi ani lopta sa mu nepaci.. ja nemam loptu no kupovat ju uz nebudem ale ked budem uz na sale asi budem zrovna volit loptu na kontrakcie .. JA a kondicka, este ma muz nepreklada ci nepomaha mi zial lebo cele dni som sama doma.. a svokra mi radsej pride urobit bordel aby sa opytala ci mi nema nieco pomoct spratat.. tak ta mi v pohybe napomaha.. xixi 😀

mystery7
29. apr 2009

mysli to s tebou dobre 😉 pri upratovani sa pekne rozhybes a mozno aj skor porodis 😀

zuzkaprofant
29. apr 2009

ale aj tak kati klobuk dole ja som rada ze po dome sa pomotkam ja sa bojim ist mimo domu uz bo uz sa to neda aj keby som isla ale co uz

som sa pokrutila na lopte az som sa spotila......xixixi...mamina sa smeje ze si nepraskne ta lopta....xixi

mystery7
29. apr 2009

tak len opatrne s loptou zisti si nosnost 😉 lebo zo zeme sa tazko vstava 🙂

kackabrcka
29. apr 2009

mystery7 no presne svokra to mysli dobre.. len keby ona pohla zadkom u nej doma.. ja mam upratane len nech sa povie na svoj dom v akom ho ma stave ja by som sa hambila.. 😒 Inak pohyb pomaha.. nas praveze vcera ucila vnimat a predychat bolest cviceniami ktore naschval davali zabrat.. napr.-rozpazene ruky asi 7min udrzat ich v jednej rovine sledovat aby nepadli a zaroven tuto bolest predychavat a sustredit sa na dychanie-tym padom si nevnimala bolest tych ruk..
ZUZI no zase mi nefandi tolko, inak nohy sa mi nalievaju viacej ako som ich naliate mala dole ma nejako tlaci.. no ak sa zajtra neozvem do vecera tak viete kde som 😀 neboj lopta nepraskne, taka velika tehula niesi keby si videla ake su nemecke tehu na kurze 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre