Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

lasenka
20. apr 2009

baby, ja sa z vas tolko narehocem, ked pisete o keksikovani 😀

ked som bola s matkom uz v 40tt a v jedno rano som bola na poradni, tak mi doky povedal, ze este jedno pekne keksikovanie a vecer pridem do nemocky odrodit si 😉 a tak aj bolooooo 😅

sssimi
20. apr 2009

My s mm sexujeme dosť často a ja nie som ani na milimeter otvorená... 😕 , takže ja tomu až tak neverím...

Zuzkad o tom nejedení som počula. V podstate škvŕkanie v bruchu ti spôsobuje sťahy maternice a môže to vyvolať pôrod, ale aj to si myslím, že až v termíne....

Zuzkaprofant moc sa nevysiluj, lebo keď ťa to ozaj chytí, tak už nebudeš mať silu na pôrod... Ja som včera toľko lietala, že som sa nemohla večer ani z gauča postaviť a neviem si predstaviť čo by som robila, keby začnem rodiť...

dupinka
20. apr 2009

segre takto odporucil doky v den terminu keksikovanie, tak sa na to tesila, cakala, kedy dojde jej MM z prace, no a nakoniec musela muza stiahnut z prace skor, lebo mala sa pytala na svet. A to je porod trval dokopy 4 hodky.

mystery7
20. apr 2009

dupi: dakto ma stastie 😉 ja to vidim na taku 10-12 hodinovu fusku. mama tak rodila, tak som zvedava 😅

sssimi
20. apr 2009

Dupi to z toho, že sa tek tešila na sex 😀 😀 😀

zuzkaprofant
20. apr 2009

mys ty sa sama otocis mna uz martin otaca chudak uz na neho vreskam v noci bo nemam nervu na nic 😀 sa neviem prekotulat na bok a ze chrapem uz aj ja

lasenka
20. apr 2009

mys - prvy porod som mala takmer 8 hodinovy, no poriadne kontrakcie trvali 2 hodiny... aj po keksikovani
moja mama nikdy nerodila viac ako 4 hodiny, takze v mojom pripade to neplati 😒

dupinka
20. apr 2009

Zuzkaprof: aj ja chrapem. No a co? To mozu len chlapi???

sssimi
20. apr 2009

Zuzi tak Martin bude aj rád, keď už porodíš 😀 ... Ja sa smejem na mm keď ho chcem zobudiť stačí, že ho pohladkám po ruke. Vtedy sa zobudí skôr akoby som na neho kričala 10cm od ucha...

mystery7
20. apr 2009

las: ja som v tomto realistka, nikdy som nemala v zivote nic lahsie alebo nejako ulahcene, takze ratam s tym ze si to "vychutnam" , ale hlavne nech je to bez komplikacii 😉

sssimi
20. apr 2009

Babulky veď počkajte... keď budeme ležať 7 hodín na vzdychárni, tak budeme sexovať aj tam 😀 😀 😀

lasenka
20. apr 2009

mys - presne tak... muzi sa stazuju na to, ze nas musia otacat alebo posluzit... ale nas to najhorsie este len caka... my zeny mame hrozny udel 🤐 no deti nam-matkam to potom vratia stonasobne 😉

lasenka
20. apr 2009

sssimi - 😀 ja na vzdycharni svojho uz nebudem chciet ani vidiet 😀

mystery7
20. apr 2009

moj mm sa praveze nestazuje. on na mna uz krici, ked chcem nieco robit sama a ked ma vidi, ze sa idem po nieco zohnut tak je na nervy. Tak ja mu uz len hovorim co chcem a on mi nosi a podava 🙂 aj ho lutujem, ze sa v noci vzdy budi, ked idem na wc-ko a stale sa pyta ci som ok 😉

mystery7
20. apr 2009

idem mrknut telku a vratim sa 😉

zuzkaprofant
20. apr 2009

ja si hned davam pichnut epidural uz na vratnici som sa smiala 😀 😀

iinuska
20. apr 2009

Ahojte babulky,

mys, u nas je to podobne, vcera som manzelika trosku vystrasila, akosi mi zacalo tvrdnut brusko, tak potom sa ma kazdu chvilku pytal ako mi je.Ale je to prijemne, ked vies, ze je niekto pri tebe... 😉

iinuska
20. apr 2009

zuzi, no to nie je zly napad 😀

monkap
20. apr 2009

ked v ZA je s epi problem 😝 budem to musiet zvladnu opat bez nej ...

mausy21
20. apr 2009

ahojte možem sa pridat?

monkap máme rovnaky termin my čakame dievčatko.už by som najradšej šla rodit ako ste na tom vy?

lasenka
20. apr 2009

monka - aj ja pojdem opat bez epi 😒

dupinka
20. apr 2009

baby, odbocim od temy: budete brat babatko z porodnice vo vajicku ci vo vanicke? Niekolko dnove babatko este nevie udrzat hlavicku a vraj policajti su v tomto celkom ustretovi, ze moze byt aj vanicka (aj ked by som neriskovala nejakeho "aktivneho")
Kde je najlepsia poloha na umiestnenie vajicka v aute? Vraj vhodne je predne sedadlo spolujazdca, v protismere, len musi byt vypnuty airbag. A to sa v nasom aute neda 😒 tak premyslam, ako budem maleho vozit sama....

sssimi
20. apr 2009

Mausy ahoj... To sa nemusíš ani pýtať 😉

monkap
20. apr 2009

mausy ahoj
ja by som niekedy uz tiez najradsej sla rodit, ale babo je este malinke, tak nech tam radsej este rastie ...

monkap
20. apr 2009

dupi: my vo vajicku .. nejde o policajtov ale o bezpecnost babatka .... patka sme brali v taske od kocika, vtedy neboli povinne autosedacky , ale teraz by som sa uz bala len tak v tej taske ....

mausy21
20. apr 2009

monkap malé?ja som bola v piatok na poradni a ta moja baba ma už 3kg.takže ja sa už nechcem dlho bavit aby som ju vobec vytlačila.

sssimi
20. apr 2009

Dupi ja som chcela malú niesť vo vajíčku, ale mm je proti, tak si ju dám do vaničky a upevním pásom.... Na rukách ju držať určite nebudem.... od kedy som videla tú reklamu na prime 😢 ... to som aj plakala 3 dni...

A keď ideš s drobcom sama tak by to malo byť ako píšeš..na prednom sedadle, ale neviem ako je to s tým airbegom...

mausy21
20. apr 2009

sssimi tak ty to maš skutočne už za par....inak pekne meno ste vybrali

iinuska
20. apr 2009

dupinka, my pouzijeme tiez vajicko kvoli bezpecnosti.

iinuska
20. apr 2009

Ja som pocula, ze autosedacky na prednom sedadle chcu zakazat, pretoze je to najnebezpecnejsie miesto v aute. Neviem co je na tom pravda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre