Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

bambi7
24. apr 2009

dobre rankooo 🙂

klomi gratulujemmmmmmm 😉

bambi7
24. apr 2009

akurat som si vas docitala .....o tom zavadzani katetra sa dava aj pri celkovej aspon tak mi jedna baba pisala kt bola pred tyzdnom na cisarskom ale neva 24h zvladnem 😉 a jamat sa pytala tusim preco mam z toho strach ani neviem je to len blb pocit,ze porod .bolesti su horsie ...to jasne ja o tom nepochybujem 😉 ale aj po cisarskom su bolesti ako po operacii ale to je uplne jedno hlavne ze bude mala ok 😉

a ako ste sa vyspinkali?

martinaxyz
24. apr 2009

Ahojte,

blahoželám k ďalšiem deculu 😀 😀 😎 😀

ja som sa vyspala vcelku dobre...čo budete dnes robiť? 😅

kackabrcka
24. apr 2009

pekne slnecne ranko 😉

bambi7
24. apr 2009

jaj babulky ale to ide babetka su vsetky krasne 😵 😵 😵 😵

ja dnes budem dalej lezat ako kazal lekar nech mala je tam kde je 😀 este vikend a je

lasenka
24. apr 2009

bambi - vikend a je? 😕 asi mi nieco uslo

bambi7
24. apr 2009

las ahoooj idem v pondelok na cisarsky

bambi7
24. apr 2009

mala je tam uz natesno a v noci som mavam uz kontrakcie ako povedal porodnik mam lezat a brat dalej magne B6 aby tam este zostala 😀

lasenka
24. apr 2009

bambi - to vaaaaazne?????? 😕 zblaznim sa, moja, cela od stastia... 😵 takze tento vikendik mas este odlezkat doma a v pondelok mas Niku pri sebe?

martinaxyz
24. apr 2009

ja chcem isť dnes na nákup...nemám ešte dupačky, pyžamko na spanie...tak sa mi to zle kupuje keď nevieme čo to bude ☹

bambi7
24. apr 2009

anoooo tesim sa rano o 7h mam ist do nemocnice a hlasit sau mojho porodnika ....tak sa tesim ....konecne budeme trajaaa

lasenka
24. apr 2009

martinka - ani ja nemam este take vecicky 😉 dokonca nie som este ani ja sama prichystana do nemocky - nemam pyzamko a kojenecku podpirku 😉

bambi7
24. apr 2009

marti ja som kupovala neutralne ako biele je tam aj obrazok,kavove zlte .....aj modre aj ked to bude dievcatko podla mna aj modra je pre babulky ja som mala dost modreho tpo je na tebe len ruzovu som potom dokupila 😉 a je tak kludne sup do obchodiku

lasenka
24. apr 2009

bambi - dozvedela si sa to vcera, vsak? necitala som vas dozadu, tak preto neviem o nicom 😒 no ale ti je dobreeeee 😉 a co muzicek? dufam, ze berie dovolenku 😉 bude pri tebe?

kackabrcka
24. apr 2009

martinka my sme nevedeli do 32tt co to bude tak vsetko som mala neutral a odkedy vieme tak frcime na ruzovej 😀

bambi7
24. apr 2009

las jasne moj sa uz nevie dockat vcera pobehoval z vajickom /autosedackou /po byte a kukal ako malu priputa 😀 bol zlaty tak sa tesiiii ze uz bude tato.....no a lekar povedal nech aj tak ide domov ze mu potom hodinu pred zavolam ze moze prist aj tak ho nepustia dnu iba malu mu ukaziu a potom moze za mnou do izby

henka76
24. apr 2009

ahojte kočky 🙂 blahoželám k dalšiemu bábenku 😉 chcem sa vás spýtať,akú kozmetiku ste nakúpili pre bábo.ja nemám ešte nič,neviem sa rozhodnúť.jedny používajú,iný nie.poradte.

lasenka
24. apr 2009

bambi - strasne sa tesim a viem si tvojho mm predstavit... moj sa kazdu noc, ked sa vyberam na wecko, stale vypytuje, ci uz ideme 😵 no my sa este nacakame 😒 tak rada by som uz isla tiez 😉
a ako sa citis teraz?

lasenka
24. apr 2009

henka- ja nemam este nic, ale pouzivala som Bubchen pri Matuskovi... tak uvidim 😉

emode
24. apr 2009

ahoj tehulky a maminy 😉
to bola noc som sa budila na tvrdnutie bruska, ako som vecer pisala, ale nerozbehlo sa to, len som sa skoro vobec nevyspala a ked som spala tak blbe sny ma matali ... 😖
henka welledu a seba-med povodne som ani nechcela ale pre istotu som dokupila aby potom mm nemusel zhanat

bambi7
24. apr 2009

henka ja mam bubchen ale nebudem zatial nic pouzivat do mam do zasoby jedine ked bude sucha pokozka tak ju natriem 😉 mne povedala detska ze nech zatial nedam nic iba ked bude sucha koza 😉 a ze na zadocek je najlepsi sudokrem tak ten mam 😉 sampon nemam vobec ze to netreba......a postupne sa uvidim,,,,,olejceky pouzivat nebudem lebo potom je mastne vsetko aj oblecenie jedine do vody dat povedala lekarka ze to este hej ale uvidim ako bude.....tak moc toho kupovat nemusis 😉

do uska su take tie tycinky pre mimco povedala ze su ine ako klasicke ze maju iny tvar a idu do uska iba kusok nie ze su tvarovane pre male uska nemam ich este ale chcem kupit 😉

bambi7
24. apr 2009

a detska lekarka povedala ze bubchen je ok .....ze nech nekupujem johnson ze s tou nema dobre skusenostui

lasenka
24. apr 2009

ja presne tak ako Bambi - spociatku nic, okrem tych tyciniek a potom tiez prejdem na Bubchen - mam s tou kozmetikou dobre skusnenosti 😉

idem babky nieco porobit, u nas krasne svieti slniecko, konecne 😉

bambi7
24. apr 2009

las ja tiez ja som ju pouzivala aj sama mam citlivu kozu a hned sa vyhadzem ale bubchen je ok a krasne vonia

lasenka
24. apr 2009

bambi - presne tak 😉

bambi7
24. apr 2009

las sme rovnake 😀 😀 😀 😀 😀

lasenka
24. apr 2009

bambi - no mame vela spolocneho, to je fakt 🙂 tesiiiiiiiiiim 😅

henka76
24. apr 2009

dakujem za rady,dnes chcem ísť do mesta,tak niečo pozriem,ale hlavne lieh60 percentný ,krém na riťku a niečo po kúpeli.sestra má 2 mesačnú dcérku,tiež nepoužívajú nič.tiež som dostala tip,dávať olejček do vody,tak uvidíme.dnes to už chytilo aj môjho mm,vypytoval sa čo mi má potom doniesť do nemocky,v čom chcem ísť domov a tak...je zlatý 😉

kackabrcka
24. apr 2009

henka76 v nemecku nedavaju do kupela nic.. ja mam nachystany olivovy olej - skusala som sama na sebe a mozem povedat ze pokozka je super..

bambi7
24. apr 2009

babulky coskoro uz budeme kupat 😉

las superrr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre