Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

dupinka
25. apr 2009

mnam, danny, tak kremes som dnes este nemala 😀 😀 😀

sssimi
25. apr 2009

Danny ešte nie, ale išla by som hneď bez mrknutia oka a s úsmevom na tvári... Už ma to veľmi nebaví a nemám momentálne žiadne starosti a na to nie som zvyknutá... Ja viem, že potom budem mať toho až až, ale už tu strááášne chcem maličkú....

Dupinka aj ja jem všetko čo vidím... a aj keď nič nevidím, tak chodím sondovať, že čo som prehliadla... Našťastie mám túto pažravú nemoc až teraz, lebo keby som ju mala od začiatku, tak už teraz mám tak minimálne + 30kg

dupinka
25. apr 2009

simi, ale ja len sladkosti. No a potom este paradajku.

Akurat kukam do kalendara, ze aky pekny majovy termin by si este mohol nas Adam vybrat... Ten 15.5. sa mi paci najviac, ale zda sa mi to este taaaaak daleko.

sssimi
25. apr 2009

Ja mám momentálne chuť na kinder čokoládu, keď tu stále to kinderko spomínate 😀 😀 😀 ... A Henka aj mrkvu by som si dala.... Len keby mi to mal kto nosiť. MM išiel na hokej-ešte som mu dovolila 😀 ... Po pôrode sa už z domu nepohne 😀

sssimi
25. apr 2009

Dupi mne sa v poslednej dobe páčia všetky májové termíny 😀 , ale najviac tak do 9teho 😀

henka76
25. apr 2009

jaj tehulky idem si ja ľahnúť...taký krč ma chytil,že neviem čo so sebou...dnes som vymenila návlečky,tak uvidím ako sa bude búvať 😉 len aby sa malinkému nezalúbilo a nezostal v brušku další týždeň 😀

henka76
25. apr 2009

ssimi,aj ja som sama..ja som mojich chlapov pustila na ryby.oni sú športoví rybári,tak ich nechcem nútiť byť doma..zakiaľ môžu nech idú.

dupinka
25. apr 2009

henka, tak nech sa ti sladko spinka 😉

henka76
25. apr 2009

dakujem...papa

zuzkad
25. apr 2009

ahojte kocky,

prisla som vas pozdravit a nahlasit sa, ze aj u nas je to po starom 2v1 😉 😉 ..ziadna zmena 😖

kosska ...som si spomenula, ked som citala o tebe, ze si dnes jedla extra stiplavy gulas...lebo ja som takto prisla na svet ...moja maminka bola na navsteve a moja krstna jej nabrala gulas...bol moooc stiplavy ale velmi jej chutil, tak si dala rovno dva taniere ...no a ked prisla domov isla do sprchy a buuum praskla jej plodova voda a vecer o 22,00 hod som bola na svete 😉 😉 do dnes nemam rada stiplave...asi pre ten gulas 😀 😀 😀 tak ma napadlo, ze mozno aj u teba to sup sup pojde po gulasiku 😉 😉 😉 😉

tu uz sa asi spinka, ale pozera TV...tak ja idem do vane a pozerat tv ...moj je na pivecku s kamosom...tak nech si da na zdravie nasho maleho 😉 😉 😉

kosska3003
25. apr 2009

zuzkad tak diky je mi aj tak cedne strasne ma dole picha az tak ma vystiera mm si mysli ze ci uz aj nejdeme aj som si dala sprchu pred tym ale voda neodtiekla tak uvidime ak sa tu zajtra neukazem tak rodim ale dam vediet kodade keby cosi 😀 😀 aj mala kope akosi no neviem

zuzkad
25. apr 2009

kosska 😉 😉 nooo ja som sa tak na svet pytala...moze byt, ze aj u teba bude ten gulas osudovy 😉 😉 😉 keby nieco daj vediet 🙂 🙂 🙂 ..-prajem ti -...aby toto bolo uz to znamenie...ked tak velmi by si uz chcela ist...drzte sa 😉 😉

emode
25. apr 2009

Ahojte 🙂 prisla som len kuk ale tu asi nikto nie je teraz ... ani u nas nic nove, napraskala som sa riadne na grilovacke 😒 mala sa mi riadne v brusku hmyri az mi z toho tvrdne, hlavickou otaca tak mam potom neskutocne tlaky na mechur ...

zuzkad ten tvoj casto chodi na pivko, teba nezoberie? ci sa tam fajci?? ja by som isla, ved male cierne si mozes dat, nie?

kosska3003
25. apr 2009

zuzka diky asi pojdem lahnut a uvidim ved mm je v pohotovosti kuka hokej vedla mna 🙂 uz to vidim ze sa zobudim rano a zase nic 😒

kosska3003
25. apr 2009

emode ahoj ja som tu aj mne sa mala vrti aj na mechur ma tlaci ale strasne ma dole picha az ma vystera

emode
25. apr 2009

a teraz este taka neprijemna bolest vyraza do slabin, mali ste to uz? kosska to by aj mohol byt zaciatok 😉

kosska3003
25. apr 2009

no ved mna az tak dole spicha potom nic a zase po case ma no uvidim ci to je ozaj alebo plany poplach

emode
25. apr 2009

kosska sme dake bolave ... 😒 uz by sa mohli rozhodnut ist vonku, co ty na to?? vlastne este zajtra musim posadit nove kvietky co sme dnes kupili, tak az v pondelok 😀 😀

kosska3003
25. apr 2009

emode no to hej ja som za a mne je to jedno kedy to pride ja uz mam muskaty na balkone 😀 😀 😀 😀

emode
25. apr 2009

muskaty mame aj my, ale byvame v dome a este mam prazdne kvetinace tak sme dnes este dokupili kvietky aj kriky lebo nam nieco neprezimovalo dobre ... ja sa v tomto strasne vytesujem 😀 len dufam, ze malinka bude dobra a bude vela spinkat aby som sa mohla venovat aj zahradke, nahodim plavky a fuk do zahonu a na travnik 😀 😀 😀 co tam po celulitide 😀

kosska3003
25. apr 2009

no ja tiez byvam v dome ale natoto sa dam az narok tento rok to este necham tak ale na rok idem robit isto nieco zo zahradou pojdem na floru a nakupim dreviny a mozem frcat

rybca
25. apr 2009

ahojte,ja som dnes nejaka tazka a tiez neviem co by som od radosti zjedla, ale na nic nemam chut, len by som nieco prezuvala.

emode
25. apr 2009

rybca ja vecer drvim uz len ovocie a obcas jogurt ... a este tekvicove semiacka 😉
kosska mne sa na to neda pozerat, keby som mala prazdne okolo domu, zarastie to burinou a co potom?
este mi chybaju bylinky do mojho dreveneho kolesa (klasicke starodavne koleso z voza sme pekne namorili a dali do zeme a sadim si tam bylinky ... )
len sa mi uz neda dobre zohynat 😒

emode
25. apr 2009

asi ste isli buvat, tak dobru nocku bol to narocny den 😉

zuzkad
25. apr 2009

uz som tuuu 😉 😉 okupana a nakremovana 🙂 🙂 🙂

emode moj Petulo chodi kazdy piatok a ak nie v piatok tak v sobotu na pivo s kamosom...to maju taky ritual...ide o deviatej a o dvanastej je doma...ked som nebola tehu braval ma vsade so sebou...dokonca aj na kamosovu rozlucku so slobodou 😅 😅 ...ale ked som ostala tehu sa mne nejak nechcelo ist von...aj sa vo vnutri fajci...a na terase sa da sediet len do desiatej a potom co isla by som domov...lebo Petka tahat nechcem...nech ide aspin raz za tyzden von...ved chudak maka v kuse do vecera...tak aspon troska nech sa odreaguje 😉 😉 😉

strasne by som nieco jedla, ale netusim co...tak si davam banan 😅 😅

zuzkad
25. apr 2009

tak a teraz som tu zase ja sama ☹ ☹ nevadi...tak zajtraaaaaaaaa.... 😉 😉 😉

emode
25. apr 2009

este som tu, len som si odbehla na inu stranku 😉
ved ja len tak, jasne, ze si chlapi potrebuju sadnut s kamosmi a odreagovat sa, moj sice nechodi ani bezo mna ... 😉

sssimi
25. apr 2009

Ja som si práve dala také hrube slíže-ako domáce a švacla som si na ne mak a cukor... Malej som čapla riadne opiátu... 😒 Bude dobre spinkať 😅 ...

Dnes mám stále pocit, že je pondelok alebo nedela... Už mi to ide na nervy.. MM som už upozorňovala, že zajtra ideme do poradne a on na mňa čumel, že či v nedelu 😕 . Pri tom do poradne idem až v utorok....

Jaj som sa prežrala-všetko ma tlačí 😝

emode
25. apr 2009

sssimi ja som sa nastastie prezrala tak okolo siestej tak mi uz stihlo pretrovit a uz nejdem pokusat 😅
ale idem aj ja do hajan, tak zajtra, dobru nocku 😔

sssimi
25. apr 2009

Dobrúúú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre