Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkad
8. apr 2009

som tu nakukla, ci tu niekto je a tu je nooormalny pokeeec 😉 😉

sssimi si ma sokla, ze az tak neskoro ides do poradne 😕 😕 ja uz dlhooo chodim kazde 2tt a od teraz kazdy tyzden...som si myslela, ze kazdy babulka uz v tt ako sme by mala chodit kazdy tt, sledovat ci sa neotvara atd...pozorovat plodovu vodu..aspon u mna to tak je 😒 😒 ...ale doky asi vidi, ze ste obe zdravuckeeee.,..tak vam objednala az o 3tt 😉 😉
ten vyter mi tiez robila teraz doky ...a hovorila, ze to je na kontrolu, ci nemam streptokoka a este nejake bakterie...aby pri porode sa to neprenieslo na maleho...vysledky budem mat buduci tyzden ked tam mam ist 🙂 🙂

kosska3003
8. apr 2009

no to mame teraz takych cervikov riadnich co sa chce prevrtat von ale uz to maju zachvilku za sebou 😀 😀
emode ja som zase taky dochvilny clovek ja musim byt vsade prva a nacas no ja uz za to nemozem ja som nervozna ked meskam ja aj ked zaspim tak pridem prva no strasne

emode
8. apr 2009

sssimi asi tak, keby sa jej nieco nevidelo nepusti ta mna uz tento tyzden 2x takto vystrasili, radsej vsetko prekontrolovali a az potom ma pustili z poradne domov 😒

zuzkad a si po tej prednasko o EPI mudrejsia? lebo nam dali len precitat brozuru 😅

sssimi
8. apr 2009

Ja neviem teda... Mne sa zdá, že ak zistia streptokoka, tak sa to lieči hneď antibiotikami, ale budem rada ak mi to vyhovoríte 😉

emode
8. apr 2009

sssimi normalne teraz neviem, ale zda sa mi, ze tie antibiotika ti podaju pri porode no teraz uz fakt neviem

sssimi
8. apr 2009

emode máš pravdu. Práve som to našla

ak je tento test pozitívny (čo je približne u 40% tehotných žien), rodiacej žene sa podajú intravenózne antibiotiká, ktoré túto baktériu spoľahlivo z pôrodného kanála odstránia

dm1
8. apr 2009

ssimi neboj, aj mne doki povedala ze ked zistia streptokoka tak sa antibiotika podavaju az tesne pred porodom - teda presnejsie ked to zacne aby sa to pri porode neprenieslo na mimi.

kosska3003
8. apr 2009

ssssimi neboj nebudes mat ziadneho streptokoka a hotovo vybavene 🙂

zuzkad
8. apr 2009

sssimi tusim ako pise emode, ze ti podaju potom pri porode antibiotika...ale verim, ze nam nikomu nebudu musiet tie antibiotika podavat 😉 😉

emode mali sme doky, ktora strasne potichucky rozpravala, cize zo zaciatku som nic nepocula, ale potom uz aj ano..nieco mi to dalo, ale to mi aj sestra hovorila..cize som si to zopakovala 😉 😉 😉 ..ale opytala som sa na moju astmu a alergiu, aby som bola kludna, ci mozem dostat EPI...ale ze ano, len musim mat inhalator svoj pri porode...musim ho pribalit, lebo ten este nemam zbaleny 😖 😖

kosska3003
8. apr 2009

no nic dievsata idem aj ja spat dnesny den bol pre mna strasne narocny tak hadam zaspim ako babatko dobru nooooooc 😉 😔

zuzkaprofant
9. apr 2009

cafte ja zase nemozem spat ale do 4 som spala super 😀 😀 ja som sa vcera dokyho pytala na toho streptokoka ze ci mi netreba urobit vyter a on ze este nie ze to az na porodnici mi urobia bo aj tak sa moze stat ze terza ho nemam a potom ho mozem odstat apson tak som to pochopila, a kedze mi stale bere rozne vytery tak ze mi netreba nie je daky naznak nicoho tak som zvedava

inac uz som dotlacila vianocku som hladna vcera som bola len na krupici jednej cely den dako som nemala na nic chut 😀 😀

jamaat
9. apr 2009

Dobre ráno. Včera to tu zmlklo tak nejak do stratena. 🙂

jamaat
9. apr 2009

A už som pridala do albumu aj fotky zo včerajšieho nákupu.

mystery7
9. apr 2009

ahojky

jamaat: nadherne vecicky si si pokupila 😉 takze ruzova? 😎

jamaat
9. apr 2009

Nooooo..... 😅 .... V neutrálnych farbách majú v Tescu oveľa menší výber.

mystery7
9. apr 2009

tak to mas pravdu

bola si v tescu? co maju este pekne pre deticky? teda ja zhanam nieco v modrom 😀 hlavne nejake take capacky za rozumnu cenu
vraj maju zlavy ale nikde nehodili obrazky a uz minule osm tam nieco pokupila, tak nech neidem celokm zbytocne-hlavne teraz ked budu asi navaly ludi

zuzkaprofant
9. apr 2009

ahoj mys ty mas uz vybavicku kupenu a koicarik aky si si vybrala

mystery7
9. apr 2009

cauky zuzka, chudatko pozeram ze poriadne ponocujes. Ja som sa dnes po dlhsej dobe celkom dobre vyspala

kocik mam v albume, je to spanielska znacka nurse

jamaat
9. apr 2009

mys - No mali toho dosť veľa a kompletne na všetko 30% zľavy, aj na novú kolekciu. Ja som bola včera v Martine a tam je oveľa lepší výber ako v BB, u nás sa to asi rýchlo vykúpi či čo. Videla som aj nejaké capačky, ale ja to zatiaľ nekupujem.

mystery7
9. apr 2009

a co sa tyka vybavicky, myslim, ze uz mam toho celkom dost - na zaciatok 😀 planujem ze postupne nieco dokupime, ale to podla toho ako maly porastie a podla pocasia

hlavne ze uz mame postielku a matrac. som v pondelok pisala, ze sme sa cez vikend vysantili v polsku- v krosne

mystery7
9. apr 2009

jama, ja sa asi pojdem pozriet v utorok, najskor, nechce sa mi tam prepletat medzi ludmi. vsetci z prace idu do tesca a este teraz pred sviatkami... 😒 naval

zuzkaprofant
9. apr 2009

som nepostrehla mys co si pisala a co sze nakupili v polsku oplatilo sa cenovo, inac kukam spravy zo vcera na markize o tych ke cigganov co ich policajti zbyli asi vedeli zaco dostali 😀

jamaat
9. apr 2009

Čo mám ja skúsenosti, tak do toho pol roka ti až tak veľa vecičiek netreba. Rýchlo z toho vyrastie a nemá to ešte ako zničiť. Keď sa začne batoliť po štyroch a papať aj iné ako mliečko, tak to už veci aj zoderie, aj zašpiní. A potom mi dobre padlo, keď som mohla zo skrine vopred nachystané veci kupovať, keď už aj peňazí je menej na nákupy.

jamaat
9. apr 2009

zo skrine nie kupovať, ale vyberať 🙂

mystery7
9. apr 2009

zuzka nakupili sme vsetko co sme chceli a boli sme spokojni aj s cenami

postielka, kokosovy matrac, kolotoc s 12 melodiami, nositko pre maleho, plienky klasicke a take vselijake vecicky (noznicky, teplomer, odsavacku do nosika, retiazku na cumel a chranitko na cumel ...) lehatko do vanicky

uz len postolky potrebujem dokupit prenho

bambi7
9. apr 2009

cafte babulkyyy ako dnes?

inac aj ja som pokupovala veci v tescu a su tam krasneeee ale uz davnejsie teraz ked ide moj na nakup kupuje ked sa mu tam paci aj sam 😀

zuzkaprofant
9. apr 2009

tak super, inac boli sme v utorok s artinom na prechadzke a stretli sme susedku co byva oproti dome a ona ze jeee vy ste tehotna ze ma dake veci pre nas tak ideme v sobotu si po to ze nam to daruje ta sme ostali ako paf bo to tu tak kazdy nam dava veci az je nam to trapne brat bo za to nic nechcu 😀 😀 tak mi u mame vsetko doma odsavacku nekupujem to mi da poistovna na recept podla vsetkeho ked ju budem potrebovat

jamaat
9. apr 2009

Mys, tá námornícka súpravička je úúúžasná!!! (A body mali teraz v tescu 7ks za 3,29 alebo 4,48 eura. Za facku)

bambi7
9. apr 2009

zuzka len ber ked davaju 😀 😀 😀 a ako sa dnes mas?

bambi7
9. apr 2009

kam ste odisli 😕 a som tu samaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre