Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

chantall33
20. máj 2009

kodada
ďakujeme pekne 😉 🙂
monkap no momentálne som tu v ZA u priateľa dúfam,že sa mamina čoskoro spamätá.Lebo neviem ako to sama zvládnem ☹

rybca
20. máj 2009

ahojte, este som doma, zajtra sa mam hlasit na prijme na hospitalizaciu. Neviete co bude potom nasledovat?

sirinka
20. máj 2009

rybca asi ti daju vyvolavacku...dost zalezi aj od toho, ci ma dr. zazmluvneneho alebo nie

kodada
20. máj 2009

mame dalsie majovciatko 😉

Ked prsalo, mrholilo, zabiatko Ema Lea sa narodilo. Zabiatko ver silne ani buk, 3520 g a 55 cm. Otvorilo sive ocka dnes o 10-tej, skriklo: Mama, krrrrk!
Jamaat

martinaxyz
20. máj 2009

Čaute babule...čo nové?

gratulujem novým májovčiatkam 😉
rybca- asi ťa budú vyšetrovať a podľa toho či sa otváraš alebo máš kontrakcie zvolia ďalší postup a ak nemáš nič z tých príznakov tak ti možno pichnú urýchlovačku

rybca
20. máj 2009

siri - doktora zazmluvneneho nemam, ale prednosta kliniky je maminkyn znamy

zuzkad
20. máj 2009

ahojte kocky,

v prvom rade gratulujeeeeeeeeeem maminkam novym 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😔 sa tesim, ze coskorouz budeme majovky komplet maminky 😉 😉 😉 uz len kuusok,...uuuf ale nam to utieklo... 🙂 🙂 🙂

v druhom rade sa chcem pochvalit, pribrali sme z 2950g na 3080g v priebehu 5 dni, co som strasne rada, kedze sme mali problem pribrat...touto cestou chcem podakovat za povzbudenie od vas 😉 😉 😉 😉 hned som kludnejsia ..aj doki nas pochvalila, ze sme pekne pribrali 😉 😉

v tretom rade mam depku 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😔 😔 😔 😔 😔 potrebovala som si nieco na seba kupit kedze nic nezapnem co som doposial nosila...36 cislo zbohoooom ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...a v obchode som mala normalne problem nieco na seba dostat...lebo vsetko bolo maximalne do 40 a ani ta mi nebola dobra 😢 😢 😢 tak som si kupila aspon jedny kratase a capri gate...s umyslom, ze poctivo schudnem aj keby som nemala nic jest...co trepem, lebo jest musim kv. mliecku ☹ ☹ ☹ no proste som smutna dost ☹ ☹ a som zvedava ci sa postupne bude moja hnusna vaha znizovat 😠 😠

inac vam prajem peknyyy dniiik

ozaj babulky mmoze sa pocas kojenia pit napr. troska vinka, sampanske..za poharik ?? a mozem cvicit ??

idem tento prispevok poslat aj do majov. maminiek...lebo neviem uz kam pisat 😀 😀 😀

cukruska1920
20. máj 2009

Ahojte... tak vas krasne ubuda a mamiciek pribuda.. ja mam dnes trosku depku lebo dnes som mala den porodu ... ☹ ale snazim sa cez to nejak preniest... tak nech sa vsetky co ste este kinderka coskoro dockate babatiek

sirinka
20. máj 2009

rybca ak mas tam znameho, tak ta nenechaju cakat...asi ti pomozu, ked to nepojde samo od seba 😉

rybca
20. máj 2009

siri - nechcem to velmi riesit cez znameho, ale ak sa to bude vliect, tak asi nebude ina moznost

zuzkaprofant
20. máj 2009

ahojte
zuzkad nebud smutna ja som na tom tak isto aj ked som uz 10kg schudla ale aj tak som jak demizonik 😀 😀 kupila som si dlhu volnu suknu, dake tricka a pod a hotovo velkoST vsetko 40 a 44)
nebud smutnucka to pojde dole len to chce cas, ja cvicim take cviky na posilnenie spodku 😀 a vcera som si dala pohar sampanskeho a som sa pripila hned som zaspala 😀 😀

zuzkad
20. máj 2009

juuj Zuzi ja dufam, ze kila pojdu dole, necitim sa takto dobre... 😖 😖 😖 ale samozrejme dolezite je, ze sme zdravucki a ostatne pride neskor...duufam 😉 😉

emode
20. máj 2009

jej jamaat gratuluuujeeeem 😀 😀 ma krasne miery, asi najdlhsie babetko zatial 😀 tak nech ste rychlo fit a hlavne zdrave 😀

snezzy7
20. máj 2009

ako Vám všetkým závidím, aj my už chceme byť všetci spolu a tá naša Emka furt nič 😢 zajtra idem umývať okná a hotovo, vraj potom vyvolávaní je pôrod bolestivejší...

sirinka
20. máj 2009

gratulujem jamaat... 😵

snezzy asi zalezi aj od toho, ako ti podaju lieky...
mne nasadili infuzku...10 kvapiek oxitocinu za hodinu, ale ked mi napichli epidural, doki povedal, ze teraz uz mozu pustit aj 30 za hodinu a vtedy sa to brutalne rozbehlo a mala som riadne kontrakcie...tak asi zalezi aj od toho...

chantall33
20. máj 2009

Jamaat Gratulujeme 😵 🙂

Baby ja som pred chvíľou vyšla zo sprchy a ,ám strašne bolesti 😝

monkap
20. máj 2009

gratulujem jamaat 😵

chantal: pravidelne bolesti??

chantall33
20. máj 2009

No každých 20 minút 😝

monkap
20. máj 2009

tak mozno uz sa to bliiizi .... sleduj si tie intervaly, ... ci sa budu skracovat ....

chantall33
20. máj 2009

Sledujem sledujem 😉 ale mám strach 😒 idem skúsiť zavolať mame 🙂 lebo som sama doma a nemá kdo so mnou ísť len suseda s ktorou som sa zoznámila dnes a je mi to blbé 😝

monkap
20. máj 2009

nemaj strach ... mysli na malinku ... hlavne klud ... priatel kedy dojde?? ved keby sa tie intervaly skratili, a potrebovala by si zaviest do porodnice, tak zavolaj sanitku ak by ta nemal kto zaviest ....
skus si dat este sprchu, ci ti to nahodou neprejde ....

chantall33
20. máj 2009

Kočky tak volala som s maminou.Ide po mňa tak rátam,že tak do hodinky je tu 🙂 Napíšem sms keby niečo 😉 Keď nič tak napíšem sem 😉 🙂 Držte palce 😉

monkap
20. máj 2009

chantal drz sa ... hlavne pokoj .... stale 20min intervaly?? ci uz kratsie?? mne tak pri patkovi zacal porod, kontrakcie v 20 min intervaloch .... teraz pri lenke boli intervaly hned 3min ...

gavslavka
20. máj 2009

vyvolavaju porod aj tabletkou do pošvy ked si neni otvorena čo bol aj moj pripad ked si otvorena tak bz mali asi infuyiov s oxitocinom.mne po tabletke začali silne bolesti a často tak mi pichli niečo na zmiernenie kontrakcii abz sa babo stihlo pripravit na porod.ked som bola na 5 prstov otvorena pustili mi plodovu vodu a do pol hodiny bola mala na svete.lekara som mala zazmluvneneho.kebz to nešlo mala som aj interne predoperačne kvoli cisar.naštastie nebolo treba

kodada
20. máj 2009

ahojte babulky 😉 mame dalsie majovciatko

Nathan, 20.5.2009, 8:23, 3500 g, 50 cm, pozdravujem majovky
leahl

bambi7
21. máj 2009

gratulujem leahl

silvia.t
21. máj 2009

Ahojte Chantall píše.

Chantall Juniorka sa narodila o 22:50 s váhou 2800g a 51 cm

Takze dalsie majovca 😀

monkap
21. máj 2009

chantal gratulujeeeeeeeeeeeeem ... to bol velmi rychly porod 😉 este o 20,30 tu pisala ...

silvia.t
21. máj 2009

Inač baby je tu este niekto kto čaka???alebo som ostala sama ☹

monkap
21. máj 2009

silvia: este napr. mystery, rybca, kosska ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre