Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

lasenka
14. apr 2009

monka - aha, takze v podstate ta len pozorovali... a kolko g mate teraz?

bambi7
14. apr 2009

mon drzkame moccc palce ale uvidis dopadne to ok aj ja som malo vazila 😉 a verim ze to dopadne okkkkk musiiiii

lasenka
14. apr 2009

bambi - ja naozaj nechcem zakriknut, ale fakt skvele 🙂 a vydrzkaaaaame 🙂 hoci uz sa mi sniva o babätku 😵 vsetko naokolo mna uz rodi, ostala som z kamosiek sama 2v1 😉

mausy21
14. apr 2009

ahojte možem sa pridat?
bambi aky maš termin?

bambi7
14. apr 2009

no las neboj coskoro budeme aj my na rade 😉

no drzkame sa nieco na tom lezani je .....vcera som trosku vstala a mala mi to vecer dala najavo 😅 ale neva uz len chvilocku a je no zvladneme to ved sme uz tak dalekoooooo 😵 a ked bude chciet po stvrtku moze ist uz bude aj porodnik v robotke 😀 a mozno nas prekvapi a bude tam kde je uvidime vo stvrtokkkk

monkap
14. apr 2009

las: neviem, o hodinu idem na premeranie babatka, potom dam vediet ... ale pred 2 tyzdnami malo 1970g

bambi7
14. apr 2009

ahoj mausy ja mam termin 11.5 ale od 31t som uz trosku otvorena a krcok je skraten ale drzime sa stale lezime a uz sme dalekooooooo

bambi7
14. apr 2009

mon tak sa drzteee a daj hned vediettt myslime tu vsetky na teba

bambi7
14. apr 2009

babulky ja som taka stastna ze sme to tak pekne zvladli az semmmmm

mausy21
14. apr 2009

no tak to už nejak dobojujeme...ja mam termin 8 ALE MYSLIM že to bude skor.a čo čakate? kde sa chystaš rodit?

lasenka
14. apr 2009

mausy - mozes, samozrejme 😉

bambi - no ved hej... ked som si rano pozerala tabulku aprilovych babätiek, az ma mierne striaslo, ze o chvilku sa zacne zaplnat nasa tabulecka a budu v nej svietit nase fazulky a budeme si opisovat nase porody a obliekat prve vecicky... moj maly sa neskutocne tesi na babätko... a ja tiez, len nech vsetko dobre dopadne

bambi7
14. apr 2009

dievcatko a rodim na antolskej.....a jasne ze dobojujeme ved uz mame za sebou dlhu cestu

lasenka
14. apr 2009

monka - ano, myslime na teba... a drzkame ti palce 😉

bambi7
14. apr 2009

las no ani nehovor my sa uz tak tesime ...mm sa uz nevie dockat tak sa nacakal 😀 mali sme toho dost ale uz je to vsetko tak ako ma uz len nech porod je ok a bude dobreee a nikus bude vonkuuuu 😵

a co mas las dnes na plane?

lasenka
14. apr 2009

bambi - ja mam maleho doma, takze musim aj nieco navarit... muzik pride az vecer, takze spravim nieco lahke, lebo tych udenin mam po krk 😒 medzitym pojdem trosku do zahradky narcisky okopat, aby pekne rastli 😉 a popoludni planujeme navstivit kamosku v nemocke a vecer mam stretko s babami v jednej restike 😉

bambi7
14. apr 2009

no super plan len pozor pri nie ze porodis v zahrade ...... 😉 nech je este v domceku

a co dobre varis?teda ides?

lasenka
14. apr 2009

bambi - 😅 tych narcisov nemam vela, tak dufam, ze tam neporodim 🙂
planujem robit strapacky so sladkou kapustou 😉 a ty co?

bambi7
14. apr 2009

ja teraz nevarim nemozem este tak mam zasoby od mamci 🙂 ale po stvrtku uvidim co povie uz by som aj rada varila 😀 mna to bavi a este aj cas utecie 😀 no ved uvidimeee

monkap
14. apr 2009

dik baby, dam vediet ....

ja som dnes nejako mimo ... hrozne sa mi da spat, aj to teplo mi nerobi dobre ... ja horucavy nemusim 😒

bambi7
14. apr 2009

ja mam rada teplucko nie zasa uplne horucavu ale niekde pri mori mozem 😉 mam rada teplo a sneh by mne stacil tak na vianoce alebo mesiac a je 😀

bambi7
14. apr 2009

ja som sa vcera opalovala cez okno lahla som si otvorila okno a tvar som si opalovala 😀 ked sa inac neda aspon mam kontakt s okolim 😀

bambi7
14. apr 2009

ste ma opustili 😅 ale neva len oddychujte babulky

zuzkad
14. apr 2009

pekne ranko prajem 🙂 🙂

ja sa na spanok nemozem stazovat, v poslednej dobe sa mi to vsetko otocilo a teraz zase pekne zaspim ...sice v noci idem na zachod, ale hned ako si lahnem spim dalej...zato este par tt spat...som mala strasny problem...som ponocovala jedna radost...asi si moje telo uvedomilo, ze coskoro sa mi nebude dat spat, tak si rychlo uziva kym sa da 😀 😀

ale tuto noc sme mali rusno do nejakej druhej rano, lebo zase zasrani, co robia zle..sa opiju, sfetuju a blbnu hucali na skolaku a tak sa muselo na nich zavolat policiu, lebo moj drahy rano vstaval do roboty a nemohol spat...rozbijali flase, hucali spievali...a to fakt 4 hodiny v kuse nikoho nebavi pocuvat...potom prisli polisi...ale ani z auta nevysli...ale stichli...ako ich zbadalai utiekli a mali sme konecne klud 😝 😝

bambi a aj ta opalilo ?? Ja som vcera sedela vonku na schodoch pre domom v nadeji, ze ked na mna hodku slniecko posvieti ma aj opali...ale nic mooc...som bledula stale ☹ ☹

inac vam poviem pravdu, ze ked pocujem ako prelieta lietadlo ...spomeniem si na minuly rok ako som uz v tomto case mala dovolenku zaplatenu a tesila sa ..mala som cestovnu horucku ....a vzdy ma az stisne pri srdiecku, ze tento rok z dovolenky nic nebude ☹ ☹ ale zas bude na Nicolas 😅 😅

sssimi
14. apr 2009

Ahojte!

Zuzkad keď bude Nicolas na svete tak ťa dovolenka ani nenapadne 😀 ...

bambi7
14. apr 2009

zuzkad aj ja by som sla na dovolenku ale to dobehneme ....hlavne ze budeme mat mimca a bude vsetko ok a bude vsetko superrrr pojdeme na prechadzku a na to sa tesimmmmm

mm povedal ze ma opalilo 😉 ale iba trochu si myslim 😀 ja som si len tvar ja milujem slnko hned mi je lepsie ked svieti

a cco mate dnes na plane?

emode
14. apr 2009

Zuzkad
s tou dovolenkou mas uplnu pravdu, my sme tiez taki dobrodruhovia, lietame kade tade, chceli sme ist na Male Divy ale to uz musi byt Sofinka vacsia a na svadobnu cestu v novembri mi to uz doky zakazal. Ale jeden rok to predsa zvladneme, i ked sme uvazovali aspon o Chorvatsku dakedy v auguste. Ved uvidime, ci vydrzime bez mora, takto pred rokom sme este potapali v egypte 🙂

bambi7
14. apr 2009

uz cakam kedy bude svietit slniecko v detskej izbicke lahnem do relaxacneho kresla a opalujem sa 😀 teda iba tvar kavicku uz mam pri sebe 😀

sssimi
14. apr 2009

Jáj kočky idem sa ja učiť. Dnes to o 15:30 vypukne, tak na mňa prosím myslite, aby som tam neporodila, lebo už teraz mám z toho bruchabolenie ☹ ... Majte sa mi zatiaľ pekne. Večer sa ozvem. Pa

bambi7
14. apr 2009

ssimi jasne ze drzkame palce ale zvladnes tooooo 😉 a daj vediet drzteeee sa

dupinka
14. apr 2009

Ahojte!

Monka: myslim na teba, ako dnes dopadnu tie merania babatka....
Sssimi, a teba nech dnes skuska dopadne na vybornu!!

Mna maly kope do rebier, vsetko mam natlacene v hrudniku, az mam pocit, ze mi ho roztrhne a som dost naliata. Ale inak sa to da. Uz sa neviem maleho dockat 😵 😵
Ked si pomyslim, ze to mame kalendarne za mesiac, tak si poviem, ze to moze prist kedykolvek, ked je nas tatik doma.

Co sa tyka dovolenky, uvazujeme o pripadnom predlzenom vikende koncom augusta niekde na Slovensku. (napr. u znamych v Patinciach - tam je termalne kupko, bazenik aj pre deti a aj stromy, ak sa treba vyhnut slniecku)

Ozaj, k kremovaniu babatiek v lete som akurat citala: davat pozor na opalenie citlivych casti tvare dietatka: nos a uska, preto by malo mat ciapocku, vzdusnu. No a telo natriet kremom s vysokym ochrannym faktorom. Vraj je v lekarnach moznost dostat opalovacie kremy na detsku pokozku s vysokym ochrannym faktorom.
Pre dieta v nasich podmienkach v lete je vhodny faktor 30tka a vyssie. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre