Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

bambi7
15. apr 2009

ja lezim klasika nic noveeee

zuzkaprofant
15. apr 2009

take ako ja nemam nik kazdy sa uz usmieva ked chodim okolo domu susedky si myslia ze cakam dvopjicky ale ked vidia martina so mnou tak chapu ved mam map preco velke brucho moj manzel sa narodil ako 5kg 😀 😀 ved aj mam 26kg na sebe naj bola kamoska ze ake male prisa mam ja ze to nie su male len brucho mam velke tak prsia sa pri nich stratili 😀 😀

ja som lezala ale sa mi zle dycha ked lsho lezim tak teraz si posedim pochodim po bytiku apotom zalahnem

bambi7
15. apr 2009

ked ja mam lezat sla by som hned von ale zajtra uvidim co povie 😉

bambi7
15. apr 2009

zuzka potom budeme chudnut uz aj mne zadrziava vodu ale to uz vydrzkame

zuzkaprofant
15. apr 2009

bambi a nemate sbalkonik ze by si si isla tam sadnut na chvilu ja som takbola vez sivatky na nasej terase ale pre mna je az velmi teplo ja ked som doma mam zatahnute zaluzky bo u nasj je brutal teplo 😀

cervenaciapocka
15. apr 2009

pouziva niektora z vas to EPINO ?

zuzkaprofant
15. apr 2009

co je epino 😀

emode
15. apr 2009

ahoj babulky
tak ja som dnes po poradni zas vystresovana, tentokrat vsetko ostatne ok, ale prietoky hranicne, zopakuju v piatok ale ked nebudu lepsie chcu ma hospitalizovat 😢 😢 😢 viem, kvoli malinkej hocico ale viem, ze ma budu len monitorovat 2x za den a inak mi v nicom nepomozu ... iba co z toho prostredia dostanem depku 🙄

drzte palce v piatok, aby to dobre dopadlo ...

didi83
15. apr 2009

Ahojte kočky,

takze nase majovcatko (mala som termin 02.05) prislo na svet 08.04.2009. Dakujem vsetkym za gratulacie. Celu velku noc sme stravili v porodnici - na velkonocny pondelok nas pustili domov. Teraz rozbiehame kojenie a snazime si najst jenjaky rezim...
Strasne som sa zlakla, ked mi v stredu 08.09. zacala odtekat voda, ale nastastie vsetko dobre dopadlo. O 11.00 sme prisli do porodnice, bola som otvorena na 4 cm a bolest som necitila... asi o druhej som uz mala vacsie kontrakcie a o 14.15 mi dali oxytocinovu infuziu a o 15.30 sme zacali tlacit. Malu som vytlacila asi az na 6x - ale vsetko v pohode, bola som v 37 tyzdni ale zatial je vsetko ok. Manzel bol pri porode, bol strasne zlaty a pomahal mi. Rodila som bez epiduralky a dalo sa zvladnut. Mam nastrih, ale uz som celkom zahojena a aj pekne sedim 🙂🙂. Vsetkym vam prajem krasny porod, vela zdaru a zdravia a nech vas vase babatka potom posluchaju...
Najskor som bola velmi nestastna, lebo v porodnici ma ju nutili vazit a mala moc nepriberala... ale teraz sa uz vie lepsie prisat, lepsie papa moje mliecko a je to krasny pocit ked je prista na prsniku a papka....

jamaat
15. apr 2009

didi83 - keď si tu, aj ja sa pridávam ku gratuláciám. A s tým priberaním si nerob starosti, je úplne normálne, keď bábätko najskôr trošku schudne. Potom začne zase priberať.

jamaat
15. apr 2009

emode, na prietoky chodíš tiež do Zvolena?

emode
15. apr 2009

didi super, mas to za sebou bez nejakych vaznejsich komplikacii ... tak v dobrom ti zavidim ale prajem ti to 🙂
my mame trosku komplikacie kuk vyssie, tak sa trapim, ale viem, ze by som nemala, lebo to fakt nikomu neprospieva 😒 😒 😒

hlavne sa drzte, aby ste boli zdravucky a rastli 🙂 drzim palce 🙂

zuzkaprofant
15. apr 2009

didi gratulujem neboj mala pribera na zaciatku vsetky babatka chudnu a potom priberaju len to chce cas 😉

emode
15. apr 2009

jamaat nie zatial chodim sem do BB ved to, pojdem do nemocky, ale vo Zvolene a oni ma chcu nechat tu v BB pricom z tejto nemocky mam panicky strach 😢 vo Zvolene mame porod dohodnuty ...

jamaat
15. apr 2009

emode - ja som bola včera na prietokoch u Schwarza, povedal, že je to ok. Ale placentu mám dosť zrelú. Zajtra idem posledný raz ku svojej doktorke, tak mi hádam čosi bližšie povie. Lebo Schwarz by nepovedal vôbec nič, keby som sa nespýtala, či je všetko v poriadku.

emode
15. apr 2009

jamaat pred tyzdnom som mala prietoky ok maternicu mam ok aj ctg aj tlak aj moc preto ma dnes poslal domov s liekmi s tym, ze skontrolujeme v piatok ... dovtedy sa asi zblaznim ☹
zrelost maternice sa udava v stupnoch I az III a III je uz zrela ale mozes ju mat zrelu aj dlhsi cas

jamaat
15. apr 2009

Viem. Mám ju II-III.

Neboj, bude to OK, len sa nestresuj.

iinuska
15. apr 2009

Ahojte zienky,

Didi gratulujem, prajem veeela zdravicka babenku aj tebe rychle zotavovanie.

emode
15. apr 2009

jamaat aj ty urcite vydrzis inak rozmyslam, ako to ti doktori rozoznaju ze uz je zrela ...

rybca
15. apr 2009

Ahojte, tak ja som sa predchvilou zrypala z posledneho schoda na schodisti, nejak som to zle odhadla, ledva som sa vyskrabala na to nase piate.

iinuska
15. apr 2009

Rybca, s tymi bruskami sme uz take nemotorne. Aj moja kamoska sa smykla vo vani a narazila si brusko, nastastie sa nic nestalo. Teraz musime byt opatrne.

dupinka
15. apr 2009

Didi, aj my sa pridavame k gratulantom.... Stastie, ze je vsetko v poriadku, malinka sa ma k svetu a vy mate radost.... Drzime palce, nech vam papkanie ide ako po masle. Uzivajte si krasne chvile 😉

Emode, neboj, vsetko bude v poriadku. Navyse, uz ste "v termine". Nestresuj, lebo to babatku nepomoze a tebe tiez nie.

rybca
15. apr 2009

ja som si brusko nastastie nebuchla, maly aj kopkal pred chvilou, este stastie ma prist o chvilu maminka ku mne, spravi mi poriadny obklad..🙂

iinuska
15. apr 2009

Ja som bola dnes v poradni, maly je stale v priecnej polohe, inak vsetko OK, streptokoka nemam, takze fajn. 🙂

dupinka
15. apr 2009

iinuska: aj ti povedali, co a ako, ked sa neotoci? ci priecna poloha nevadi???

emode
15. apr 2009

rybca, to sa stava a nemala by si s tym mat problem pokial si nespadla na brusko a aj keby, male je tam dost chranene

dupinka vdaka, viem ze nemam stresovat, ale je tazke na to nemysliet 😖 sme v termine ale doky povedal ze malinka potrebuje este narast takze sa to cele komplikuje
ale mas pravdu radsej nech je vonku ako v brusku, ked jej tam nie je dobre 😢

iinuska
15. apr 2009

Dupinka, vadi, ak sa neotoci, musim mat sekciu.

rybca
15. apr 2009

emode - viem, len ked som sama, potrebujem aj nohu, takze mi to skomplikuje trosku zivot, ale nevadi, ja to pekonam..🙂 nastastie uz len zajtra idem dat auto na komplet cistenie a potom som uz len doma..🙂 a po sviatkoch mam aj dost zasob v chladnicke, takze nemusim ani do obchodu

jamaat
15. apr 2009

dievčatá, dobre bude. 🙂

iinuska
15. apr 2009

Jamaat, jasne, vsetko dobre dopadne, len musime mysliet pozitivne, uzivat si posledne dni tehotenstva a tesit sa na nase slniecka. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre