Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
16. apr 2009

emode: pri dievcatach vraj nevadi ked su mensie, rychlejsie dobehnu ako chlapci. niekde som to citala. hlavne sa nestresuj, lebo ti to nepomoze.

mystery7
16. apr 2009

kde je vlastne kodada: davno som ju nevidela, dufam, ze je ok

emode
16. apr 2009

mys porodnika nemam dohodnuteho, su tam vsetci dobri uvidim ake budu zajtra vysledky a zavolam tam nasej znamej veducej porodnej asistentke ze co mam robit ...
dufam, ze za tie skoro dva tyzdne nieco podrastla ... dufam teraz ak jej bolo dobre by mohla mat tak 2800g ...

mys idem do toho mesta, nakuknem poobede
zatial sa majte pekne

mystery7
16. apr 2009

dobre ze tam mas znamu, treba to prekonzultovat s niekym kto vie ako to v tej ktorej nemocke chodi

ja sa naobedujem a tiez idem von. tak prajem prijemne nakupy 😉

pa

sirinka
16. apr 2009

emode, jasne, ze sa pytaj rovno do ZV...inac, naco ti budu v nemocke ziletky? a ten krem na ritku, nam davali, takze vlastny sme nemuseli mat.

mys to fakt z migrenou nie je dobre ist na slnko? mne je lepsie von ako dnu...ked som tehu, tak ju tak casto nemavam, inac ju mam pravidlene tri dni pred menstruaciou...uz som povedala, ze ked nebudem tehu alebo kojit, pojdem na vysetrenie, nech mi nasadia liecbu, lebo je to hrozne, mne ani klasicke tbl nezaberaju.

sirinka
16. apr 2009

ale teraz vyzera, ze to prechadza, tak dufam...

mystery7
16. apr 2009

ja som to len tak pocula, ze s migrenou sa nema ist na slnko.
inac ja ju poznam doverne, patri k mojmu PMS 😠 vzdy tyzden pred MS trpim ako pes. a nic ine ako ibalgin (2x400) mi nepomoze ☹

sirinka
16. apr 2009

mys tak to mas presne ako ja...je to hrozne, kazdy mesiac takto trpiet...

atima
16. apr 2009

to akože nedate babo z porodky do perinky len tak a potom do autosedačky?

sirinka
16. apr 2009

atima do sedacky v perinke??? to sa neda...ja perinku nepouzivam vobec

mystery7
16. apr 2009

ja mam jednu perinku a aj to osm kupila len koli mame. inac neplanujem velmi perinkovat 😉

a co sa tyka autosedacky, je mi prednejsia bezpecnost deculka ako to ci bude v perinke. AJ ked mame nemocku blizko, nechcem riskovat. len nech je poriadne priputane

dannynka
16. apr 2009

ahojte 🙂

napodobne s perinkou,mam doma po GAbike,a co sa tyka autosedacky tak som dostala od kamaratky zavynovacku do autosedacky,takze asi pojde mimi v nej s porodnice 😉 a v skrupinke 😉

mystery7
16. apr 2009

ja som pozerala tiez zavinovacky do autosedacky, ale zdali sa mi dost teple. myslim, ze malicky to zvladne aj tak 😉

dannynka
16. apr 2009

mys-tie zavinovacky su letne a aj zimne 😉

sssimi
16. apr 2009

Ahojte!
Už sme doma. Všetko je Ok. Moc sa neviem vysomáriť z tých skratiek, ale pozerala som to RI a je tam 0, 62...
Išlo to tam ako na páse a milión ľudí tam bolo... Aj fotku z prietokov nám dali... Len by som chcela vedieť podľa tých výsledkov na aký tt zodpovedáme.

mystery7
16. apr 2009

simi mala by si to tam mat napisane

ja som to tam mala napisane, ze ktory tyzden podla jednotlivych merani a potom bol z toho vyratany priemer. skus lepsie pohladat. ja som to mala v angictine, chvilu mi trvalo kym sa z toho vysomarila 😉

atima
16. apr 2009

ja mam akýsi hokej z tých prietokov citam tu že viacere chodite až tera ja som bola v 34tt to je jedno kedy to robia?

atima
16. apr 2009

aj ja som to mala na tej fotke na druhej strane napisane, že ktorý tt a jednotlive rozmery ktoremu tt zodpovedaju

dannynka
16. apr 2009

sssimi tak super ze je vsetko oki 😉 Mne dr na prietokoch len povedal ze vsetko zodpoveda tyzdnu v ktorom som 😅

monkap
16. apr 2009

u nas pri bezproblemovom tehu prietoky standardne ani nerobia 😒

ja chodievam na prietoky 1-krat tyzdenne, kedz babatko je malilinke .... a ked som bola hospitalizovana, tak kazdy druhy den

sirinka
16. apr 2009

prietoky by sa mali robit okolo 30tt...co viem ja...a potom uz iba ak nieco nie je v poriadku...

sssimi takze este to nevyzera na porod...? 😝

ja len dufam, ze uz je nase babo dole hlavou...

lasenka
16. apr 2009

🙂
ja mam RI 0,56, co nezodpoveda mojmu tt, no dupinka vcera spominala, ze to vobec nevadi 😉

monka - teba sa chcem opytat, ako sa vola ta masticka na bradavky v DM?

monkap
16. apr 2009

las: vola sa babylove mama Mast na bradavky .... hodila som jej fotku do albumu, aby sa ti lahsie hladala - tak kuk ....

dannynka
16. apr 2009

moni-tek kremik co si si akurat vlozila do albumceku som si akurat cez vikend poriadila aj ja,aj babylove krem na bradavky ked som pocula ze ho tu chvalite 😉

lasenka
16. apr 2009

monka - dik, si zlata... cize mozem ju nanasat na bradavky a vobec nezotierat pred tym, ako budem kojit...
danny - 😉

dannynka
16. apr 2009

babulky som si vsimla v druhej teme ze veronika uz ma synceka.....kuk sem 😵 😵 😵 😵 😵

Veronika má Matejka 3560g a 50 cm 😵 😵 😵 😵

gratulujeme mooc zo srdiecka 😵 😵 😵

lasenka
16. apr 2009

baby, ja sa ani na porod nebojim ako na kojenie 😒 ved obidve viete o com hovorim 😉 ja som mala problemy s bradavkami dost velke 😢

zuzkad
16. apr 2009

ahojte kocky,

hlasim sa z poradne...takze rodit zatial nejdeme, lebo na velke prekvapenie doky mam krcok aj po vysadeni magnezia pevne zatvoreny...aj ked sa skratil...ale drzi...cize nie je dovod rodit...takze poradna dalsia zase o tyzden...a v stredu na odber krvi kv. epiduralke

Ak mam povedat pravdu...uz som sa aj tesila, ze budem rodit, ze uz bude maly Nicolas na svete...ale nic z toho...tak som troska aj smutna...ale dockam sa len troska neskor ☹ 😉 😉

Za Veroniku som rada, tesim sa, ze bude dalsia majovka maminka aj ked v aprily 😉 😉 posielam jej mooooc energie

Bambiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kde siiiiiiiiiiiiiii ?? Ako si ty dopadla...?? som velmi zvedava ake mas ty spravy 😉 😉

monkap
16. apr 2009

las: ano, je tam napisane, ze pred kojenim sa nemusi zotierat ... je to lanolin a vitamin E 😉

veronika: gratulujeeeeeeeeeeeem a prajem vela zdravicka, rychle zotavenie a vela, vela mliecka 😵 😵

lasenka
16. apr 2009

jeeeeeeeeeeeeej, blahozelame Nike 🙂 a zavidime 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre