Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

iinuska
28. apr 2009

lasenka 52 sa mi zda taaake malinke. Ved uz si to ani nepamatam,ked bol Petko taky malicky. 🙂

lasenka
28. apr 2009

dupi - dole das ponozky... ved bude horuco 😅
ja mam len dupky, nemam polodupky

dupinka
28. apr 2009

las 😉

lasenka
28. apr 2009

iinus - no ved to... ja mam sice rozdiel len 5 rokov, no tiez mi to pripada akesi malinke... vlastne som nic nenasla v 52 😵 idem sa prehrabavat dalej 😉

iinuska
28. apr 2009

Ja sa uz tak tesim ako si tych nasich drobcekov budeme obliekat. Ako babiky 🙂

atima
28. apr 2009

ja mam len jedné body 52 ostatne vecičky 56 a 62

iinuska
28. apr 2009

52 ani podla mna vacsina nevyuzije. Co som citala, niektore zacinali rovno 56.Ved ked ma babenko tych cca 50 cm, tak sa to strati. Petko mal 52 cm ked sa narodil. 🙂

atima
28. apr 2009

ja zatial ani vela veci nemam tak na prve dni, budem kupovať ked sa narodi

iinuska
28. apr 2009

atima, ani ja nemam vela veci, tiez som nehcela zbytocne kupovat. Ved nieco aj dostaneme, a potom sa uvidi.Ved nebyvame na lazoch... 😀

atima
28. apr 2009

no hej a u nas sa robia veľké krstiny takže ak mi každy len niečo donesie na babatko tak nebudem musieť toho ani veľa kupovať 😀

dupinka
28. apr 2009

baby, a mate niektora aj tie dojcenske/kojenecke kosielky, co sme este my nosili? Mne mamka zopar odlozila, mam ich pripravene, ale ako citam na forach, tak skor davaju body....

atima
28. apr 2009

body su praktickejšie ako tie košielky ale prve dni ked ešte nebude mať pupok zahojený tak budem davať tie košielky čo som ešte ja mala

lasenka
28. apr 2009

ani ja nekupujem vela, nieco som nasla po malom, ale to len dupky - pozeram 😉
dupinka - aaaaano, ja mam 3 take kosielky 🙂

henka76
28. apr 2009

ahojte babulky..tak ako?gúlame sa ešte všetky?ja som bola už u doktora.krčok už mám spotrebovaný,už je tam aj naliehanie,ale ešte sa neotváram,ked do dátumu neporodím,tak v pondelok mám ísť zas k dokimu a potom asi nemocka 🙂 už mám j obedík hotový-rezne a zemiakové pyré 😉

lasenka
28. apr 2009

ja mam dokonca este aj perinku cipkovanu... samozrejme len po dome ju budem davat... inac mam zavinovacku kupenu 😉 ale ja z tych periniek nemozem 😵

iinuska
28. apr 2009

Dupinka, mne ostalo par takych po Petkovi, tak ich mozno vyuzijem.

lasenka
28. apr 2009

henka - ahoj 🙂 ja este obedik nemam hotovy, ale robim kura na smotane plus cestoviny 😉

atima
28. apr 2009

lasenka perinku čipkovanu mam aj ja ale asi tiež len doma budem davať.

nikanika28
28. apr 2009

Caute baby, mate tu niektora naplanovany cisarak? Ja teda hej, ale uz teraz chytam paniku.. Ja malinke veci kupovat ani nemusim, nakolko mi v bruchu rastie male slonica, asi take 4-kilove 😅 Co mam kupene, tak vacsinou 3-6mesiacov 😀 😅 , ale samozrejme aj take ze Newborn 0-3, len som zvedava, ci to obleceme 😀.
Dupinka, ja som tie kosielky nepouzivala ani pri malom, strasne mi liezlo na nervy, ked sa to stale vrtelo, vykasavalo, tak som to zrusila a davala som len body.

atima
28. apr 2009

ja robim rizoto s olivami

henka76
28. apr 2009

a čo sa týka oblečenia,ani ja moc toho nemám.pár vecí ešte po synovi,aj košielky(pre prípad núdze) a budem dokupovať,lebo neviem veľkosť a radšej potom kúpim.

lasenka
28. apr 2009

atima - 😉

iinuska
28. apr 2009

lasenka, ja mam tiez este tu perinku, ale ani som ju nevybrala, mam zavinovacku. Mne sa tie perinky nejko nepacia.Ale ako pises, doma staci.

henka, ty si sikulka, ze uz mas navarene. 😉 No a rezniky, fiha...

lasenka
28. apr 2009

babule, ja ked tak pozeram na svoju kopku, tak v podstate nemam nic 😕 zopar veciciek, spaci vak, nejaku kozmetiku, vanicku, podlozku do vanicky, cumel, plienky...

henka76
28. apr 2009

iinuska-akosik som musela 🙂 a chcem aj zabaliť synátorovi na večeru,dnes ide na 3 dni preč.
aj ja mám jednu perinku,dokonca mi ju mamka dala naškrobiť a vykulmovať tie čipky...ale ešte uvidím,či ju použijeme...možno na krst

iinuska
28. apr 2009

nikanika, ja budem mat sekciu.Kvoli comu chytas paniku?

henka76
28. apr 2009

lasenka-aj mne to tak pripadá,že ked operiem jednu práčku,tak v komode mi nezostane nič ☹

iinuska
28. apr 2009

henka, pozeram, ze aj ty mas 13 roc. syna 😉

henka76
28. apr 2009

áno iinuska 😉 a teraz to všetko prežívam nanovo a aj krajšie,vtedy nebol nato čas ☹

iinuska
28. apr 2009

henka, presne,je to uplne ine. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre