Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkad
28. apr 2009

sssimi tak to mame pupiky rovnake 😀 😀 😀 ja som mala dieru a teraz ho mam zarovno 😀 😀 ....inac mne sa paci, ked maju niektore mamicky taky vytrcajuci pupcek 😉 😉 ...ja nemam, len tu moju ciaru dlhuuuu mam 😉 😉

sssimi
28. apr 2009

Zuzkad čiaru mám aj ja a pekne krivu 😀 😀 😀 😀 . Ja by som vytrčajúci pupík nechcela lebo to vraj boli. Je taký citlivý...

nikanika28
28. apr 2009

ssimi, tak ten pupok vytrcajuci neboli, teda aspon zatial 😀 😀 , ale je to smiesne, maly to dnes studoval, ze preco mam take brusko velke..teda pupok 😀 😀 😀
Oki, ideme papat, ahojte

zuzkad
28. apr 2009

nikanika28 to je zlate...mna si minule ked sme boli kupovat koberec obzeral taky maly chlapcek asi 3 roky mohol mat a stale sa prekvapene pozeral na moje brusko...a potom sa maminky pytal, ze preco ma teta take brusko...som sa smiala ake to bolo mile...tak mu vysvetlovala, ze teta ma v nom babatko 😅 😅 😅 zlateeee...vedia byt deticky 😉 😉 😉

U nas ani ja ani sestra sme nemali pupok vonku ...zeby sme to mali dedicne ?? 😉 😉

Idem asi nieco robit, lebo sa nejak moooooooc nudim dnes...navarene je, upratane je.....a neviem co so sebou....strasneeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝

zuzkaprofant
28. apr 2009

cafte co preberate pupiky 😀 😀 moj je vonku ako satelit ale sem tam mi maly ho vcicne dovnutra 😀 😀

zuzkad
28. apr 2009

zuzkaprofant 😀 😀 😀 ako satelit 😀 😀 😀 zlate.... ja riesim co budem robit, lebo sa moooooc nudim, keby si nebyvala tak daleko, prisla by som ta pozriet...neviem co so sebou 😖 😖 😖 😖 ....asi pojdem pozerat chirurgov....nejak som sa namotala na ten serial zboznujem hoooooooooooooo 😉 😉

zuzkaprofant
28. apr 2009

ja tu mamke pomaham bo vkuse daco ona musi robit , nevie sediet 5min a nic nerobit hruza

zuzka nestrikujes, alebo necitas knihy ja som pol tehu osemsmerovky lustila 😀 😀

dupinka
28. apr 2009

Iinuska: mne sa v poslednej dobe pacilo meno Matej, ale MM nechcel, tak budeme mat tiez Adamka 😵

Aj ja mam pupok vonku vytlaceny, obcas to je citlive, ale da sa... Mna skor boli, ked sa MM blazni s malym - poskrabka brusko a maly sa ide zdiviet. A maminka tiez, lebo kope odusuuuu. 😀 😀

Ja stopkam ponozticku, lebo ked som odstrihovala vysacku, zatrhla som s noznickami. A este mam par veci pre maleho v rucnom prani, ale to take vacsie kusky. Nech to je vsetko vyprate a ulozene v komode.
Tiez sa nudim. Asi sa pojdem prejst do obchodu na koniec ulice, aspon nanuk si kupim 😀 😀

lasenka
28. apr 2009

ahojte 😉
ja som uz po obede, tak trosku posedim, aby aj maly sa napapal 😵

o chvilku si idem kupit este nejake kvetiny, ktore by som rada do porodu posadila do hrantikov, nech nam to tu v lete trosku vyzera 😉

zuzkad
28. apr 2009

strikovat neviem, ale mam pred sebou puzzle a tiez malovane krizovky....tak asi nieco z toho si idem zahrat...a budem si kratit cas...ale najskor sa idem najest, lebo som nejak hladna zostala...svokra spravila kuracie rezne v cesticku a zemiakove pyre mnaaaaaaaaaaaaaam tak to si idem dat 😝 😝 😝
Zuzi to inac poznam, ked svokra v kuse chodi a nieco robi...upratuje, vari, beha s vysavacom...to normalne uz aj ja som nervna z nej 😖 😖

dupinka ja sa tiez tak hram sa malym, ze ked vystrci nozicku, alebo rucicku ja mu ju chmatnem ...on ju schova a zase ju vystrci...sa hrame spolu hlavne vecer, lebo cez den spinka vela...to ani neviem, ze mam v brusku babo...az na tu velkost 😀 😀 😀

no nic kocky idem sa najest 😉 😉 😉

sssimi
28. apr 2009

Zuzkad my sme chodili minulý týždeň za švagrom do nemocnice a bolo tam tiež také 3ročné dievčatko, keď som čakala v bufete na rad... Stála som tam medzi ľuďmi v pyžamách a malinka ťahala mamu za rukáv, že čo mi je keď som v nemocnici a že či preto, že mám také veľké bruško 😀 ... Chúďa jej mama sa začala smiať a nedalo sa jej vysvetlovať a malá len na ňu pozerala, že čo sa deje, ale potom jej to vysvetlila 😀

lasenka
28. apr 2009

babule, viete si predstavit, ze by sme boli este len napriklad Novembrovky? 😕 😅 😅

nikanika28
28. apr 2009

Lasenka, prosim ta ani zo srandy to nevyslovuj...Ziadny november ... 😀
Inac baby, vazne je to podarene, ked taky drobec skuma tehotenske brusko. Teda nas maly je strasne zlaty, stale mi hladka brusko a ked nahodou kopne, tak povie, ze mu babetko zaklopkalo na rucicku, ze uz chce ist asi von. Teraz ma velky problem - ze ako budem vediet, keby nahodou babatko plackalo a ako mu podame cumlik. A ci mu nie je zima /lebo som mu povedala, ze babatko je hole/ a aku postielku tam ma... 😀 😀

nikanika28
28. apr 2009

NO....rozmyslam, ze najvyssi cas na nanukovu tortu 😅 😅 😅 😅

henka76
28. apr 2009

ahojte babule 🙂 tak už sme po obede.mala som menší zhon,lebo všetko bolo naraz.mm prišiel na obed a prišli aj pre malého,tak sa tu krížili,nakladali auto...už sú všetci preč,môžem upratať ☹
ale akosi ma bolí moooc chrbát,tak tu chviľku posedím 🙂

henka76
28. apr 2009

nikanika28-asi aj ja idem navštíviť náš mrazák 😀

lenand
autor
28. apr 2009

ahojte tak my sme už od nedele doma ale nestihame trošku lebo ešte aj oliverko nam ochorel tak je to vštetko tak naraz blahoželam všetkym novím mamičkam ča už maju svojich chrobačikou pri sebe naš filipko spinka a papka a kojenie sa u nás rozbehlo dobre lebo je velky hladoš a chce vela papkat 🙂 dala som do albumu aj neake fotky

sirinka
28. apr 2009

ahojte...ja sa nenudim...dnes robim ananasovu torticku, som dostala hroznu chut na nu...

a tiez mam obcas pupik von, ale neboli to... 🙂

rybca
28. apr 2009

ahojte, tak my uz mame cez 3.5 kg..🙂 dufam, ze to tak bude aj naozaj..🙂 vsetko je ok a sme dnes 38+2...🙂 aj podla PM aj podla UZV co sme predtym nemali narovnako..🙂

martinaxyz
28. apr 2009

Čaute babule...tak som už po poradni...dr povedal,že od piatku môžem rodiť 😀 ...všetko je ok, už aj maternica sa sťahuje len malé sa musí rozhodnúť že chce ísť von 😎

sirinka
28. apr 2009

lenand maly je zlaty...ako pekne pozera...ta nasa v porodnici ocka ani tovorit nechcela a ked uz, tak iba jedno... 😅

kodada
28. apr 2009

lasenka ja si to ani nemusim predstavovat, ja som otobrovka .... ale vobec mi to nevadi, ja som si to teraz "odtrpela" s vami a moje tehu bude prechadzka ruzovou zahradou 😀 😀 😀

sssimi
28. apr 2009

Lenand Filipko je aký okatý-krásny je!!!

Maťa nemáš to nejako veľmi zavčasu? Si aká šikulka...

sirinka
28. apr 2009

kodada no nech je vsetko ako ma byt...a v oktobri nas potesis svojimi maminkovskymi foteckami 🙂

martinaxyz
28. apr 2009

dr vravel, dieťa od 37tt je pripravené na pôrod len sa mu musí chcieť ísť von, to len na slovensku ťa zbitočne udržujú do 40tt. Už mi vysadil všetky lieky(magnezium,...). Aj ja som sa čudovala, ale v zahraničí je úplne iná prax ako u nás... 🙂

dualcore
28. apr 2009

lenand tak ahoj maminka.aj my sme od nedele doma a tiez pekne kojime. 🙂
No ako tehulky pripravujete sa uz vsetky vo velkom?

dupinka
28. apr 2009

lenand: maly Filipko je kraasne dietatko 😉

Matka, len nech babo este par dni vydrzi v brusku, neublizi mu to...

kackabrcka
28. apr 2009

ani koska3003 sa nehlasi isla dnes na monitor tak mozno si ju tam nechali..
ja rozcvicena 2hodky cvicenia rano a este plavanie jedna hodka.. ked dnes neporodim tak to sa budem teda cudovat.. 😀

nikanika28
28. apr 2009

Ahojte, tak poobednajsi slofik aj cokoladku uz mam za sebou 😅 😅
Kackabrcka... 😕 😕 😕 2hodky cvicenia??? No to mne staci, ked sa prejdem na vecko... 😕 😅 😀 😀 😀

nikanika28
28. apr 2009

Lenand - pozeram, ze aj ty mas 4-rocneho chlapa...ako to znasa, malinkeho myslim.. ? Inac ma vazne 4roky? Podla fotiek sa mi nezda...nas maly ma 4,5 skoro, ale vyzera podstatne mladsie 🙂 🙂 . Malinky je zlatucky, tak nech ste zdravi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre