Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
24. apr 2009

Ja varím manželovi fazuľovú polievku, ale ja si nedám lebo do nej idem dávať kys.kapustu a z tej mi tvrdne brucho... Ešte mu zostala rybka od včera a ja si spravým nejaké cestovinky... Dnes ma nejako oči bolia tak na spanie mi je, ale veď som spala cez 9 hodín....

zuzkaprofant
24. apr 2009

joj zavidim mys ja dojdem na zachod a spat funim 😀 😀 som ccle ist zajtra do ikey ale prdlajs ostanem asi doma bo tak ma panva boli ze co krok to hviezdicky vidim nechapem, kazdy okolo mna ma super tehu si uziva posledne dni a ja cakam a prosim maleho nech uz ide vonku bo mi je taktazko uz a dnes je u nas zmnena pocasia tak viete si predstavit som zase napuchla tak ze nohy som take este namala ako mam dnes

mystery7
24. apr 2009

zuzka, ja sa tam dovleciem, budem funiet a potom sa horko-tazko dovleciem domov 😅 si nemysli, ze to bude prechadzka ako za slobodna 😀 ale vonku je pekne svieti slnko, tak to chcem vyuzit 😉

dupinka
24. apr 2009

zuzkaprof, neboj, este par dni, a budes mat maleho pri sebe. Potom si na tie neprijemnosti ani nespomenies... A mozno by stalo za namahu trochu tie bolesti "rozchodit". Jasne, ked sa necitis dobre alebo vies, ze ti to moze uskodit, tak nie. Ale ked sa prejdes na slniecku, mozno aj bolesti ustupia.
Snaz sa nemysliet na to, co vsetko ta boli, lebo cim viac sa sledujes, tym horsie. Nastupuje syndrom:"tu ma boli, tam ma picha, tu mi pokoj dajte...." 😉

Ja som prave vydrhla kupelnu (vcera som pisala, ze uz sa na nu nemozem ani pozerat). Normalne som spokojna, ze to vyzera ako ma... Este WCko chcem vydrhnut, ale dam si chvilku pauzu. 🙂

zuzkad
24. apr 2009

mystery7 ja uz kade ranko ked sa zobudim si hovorim, mozno uz aj dnes budem maminka...ale zatial nic...
moj maly je zlatunky lebo ked som mala fakt bolesti s tym zubom prosila som drobceka mojho aby maminku setril a nepytal sa ani na svet, lebo je ubolena a nema silu...a on normalne ani nekopkal, len sa sem tak pomrvil a hajkal...teraz uz mi pasticky vystrkuje 😅 😅 a aj na svet sa uz moze pytat...

sssimi ja som tiez dnes nejaka malatna...ja som sa zobudila s tym, ze sa mi chce spat 😀 😀 ale vstala som, lebo moj hafkacik sa pytal uz von, tak som isla na prechadzku, ale nepreslo to...teraz vam pisem a ledva pozeram na pismenka co pisem. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzkaprofant takto mizerne som to mala aj ja dlhsiu dobu, ale nejak som sa prekonala a chodila som kade tade...lebo som potrebovala veci, ktore nerada nechavam na chlapa 😉 😉 pobehali sme koopec obchodov a asi som to rozchodila, lebo teraz mozem chodit aj cely den...a citim sa super 😉 😉

dupinka
24. apr 2009

baby, a neuvazovali ste o odbere pupocnikovej krvi do verejnej banky??

mystery7
24. apr 2009

uvazovala, ale ked som sa o tom dozvedela viacej, tak ma to preslo
ale uz sme sa tu o tom rozpravali, necitala si si to vtedy?

dupinka
24. apr 2009

hej, citala.... lenze stale nad tym premyslame s MM, ze to moze niekomu pomoct...

iinuska
24. apr 2009

Dupinka, aj ja som rozmyslala, len to treba dopredu nahlasit, aby boli na odber pripraveni.

mystery7
24. apr 2009

ja ked som sa na to pytala mojej gynekologicky, tak ma doslova odbila a viacej som potom uz nepatrala, mozno sa spytam aj porodnicky, ale ked to bude znamenat nejake vysetrenia naviac, tak asi to necham tak

dupinka
24. apr 2009

no ved, prave neviem, aky je tam presny postup. tie internetove stranky su dost vseobecne pisane...

emode
24. apr 2009

mys dup uz sa stalo ze aj odmietli maju s tym dost nakladov su tam podmienky ze zena nesmie brat pocas tehotenstva pravidelne nejake lieky nemoze to byt porod sekciou a musi byt po ukoncenom 38. tyzdni co som si zapamatala z prednasky

my sme tiez uvazovali a nakoniec sme sa rozhodli ze nie na Slovensku ako existuje tato databanka sa uskutocnilo len 5 transplantacii ...

dupinka
24. apr 2009

emode, diky za info... 🙂

mystery7
24. apr 2009

vdaka, skoda, ze je to take prisne 😒

dankadina
24. apr 2009

jej pred rokom sme sa tešili na maj 2008 a už je tu 2009 a my budeme mat rok, tak nech vam to dobre dopadne a babenka posluchaju

dupinka
24. apr 2009

dakujeme!

baby, citali ste? v TN niekto odhodil novorodeniatko v igelite. Brr, az mi mraz presiel po chrbte. ☹

sirinka
24. apr 2009

ahojte kocky...ako? aj ja som mala rano priserne bolesti chrbta, ale nejako sme to rozchodili... 🙂

my pupocnikovu krv nenechame odobrat

emode
24. apr 2009

ahoj siri malinka spinka??
no ja som si uzila poslickov vcera vecer a v noci uz som len tak cakala, kedy sa to zacne stupnovat, ale ustalo to 😉

martinaxyz
24. apr 2009

Čaute...práve som sa vrátila s prechádzky...neviem prečo ale na začiatku kým neprejdem pár krkov ma od spodku veľmi pichá...všetci mi odporúčajú, aby som chodila na prechádzky a potom budem mať ľahší pôrod...

mystery7
24. apr 2009

martina: ano ja mna zo zaciatku picha a potom to zmizne. potom ma bolia uz len nohy a krize 😅 ale tie krize to mam asi zo zleho drzania tela, lebo mam uz velmi velke brusko 😅

sirinka
24. apr 2009

emode hej spinka...
mna pri chodzi uz nic nepicha...sice chodim uz ako kacka, ale tak som zvyknuta vela chodit, ze mi je niekedy lepsie ako po sediacky... 😝

dannynka
24. apr 2009

ahojte,
dupi kde si to citala?mne akurat teraz manzel volal ze ci o tom viem tak som googlila a nasla som iba toto..

http://dnes.atlas.sk/slovensko/557882/zena-poro...

a ta ulica je kusok od nas 😔 😔 😔 😔

sirinka
24. apr 2009

jaj to je neprijemne, ubohe dietatko... 😔

sirinka
24. apr 2009

dnes ma tu zastavil jeden robotnik, ze co bude mat klarka, ci brata alebo sestricku a ja ze bude prekvapko...a on na to "no to nebude...vidim vas sice prvykrat, ale bude to mat aj hadika...." som sa dobre zasmiala... 😀

dannynka
24. apr 2009

siri-veru,nikdy nepochopim ako to moze zena urobit,ved su aj ine moznosti 😔

sirinka
24. apr 2009

danny ak jej nedokazu poporodnu depresiu, podla mna by mala dostat dozivotie... 😠

dannynka
24. apr 2009

siri-moja rec ☹ 😔

jamaat
24. apr 2009

Ahojte.
Došla som zúrivá z nemocnice, mala som mať kontrolu prietokov a CTG. Na dverách samozrejme velikánska ceduľa neklopať, vonku plno žien. Tak som si sadla a čakala. Po hodine zrazu zavolali kopu z tých žien do vedľajšej ambulancie a ostatným pobrala papiere. Takže som teda zaklopala na sono ambulanciu a sestrička mi povedala, že mi prietoky nespraví, lebo nemá lekára. No bohovsky!!! Už sa mi to stalo druhý krát. Prvý krát som síce prišla dosť neskoro - pred dvanástou, ale majú ordinovať do pol druhej. Vtedy som aspoň hneď klopala, keďže tam nikto v čakárni nebol. Dnes som prišla o desiatej, odsedela si hodinu zbytočne. 😠

sirinka
24. apr 2009

jamaat no toto vam nezavidim baby...ako je to s ctg...nie je to ich povinnost to robit? nahradny termin zajtra a atk nedavaju? mne moj dr. povedal, ze to je jedna z najdolezitejsich veci na konci tehu....

sirinka
24. apr 2009

inac nam sa dnes nevratil kocur domov, tak dufam, ze sa len zatulal a nelezi niekde pri ceste... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre