Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
9. apr 2009

vsetky uz idete spat...my sme dnes podvecer boli na prechadzke na slnecnych jazerach a klara sa silou mocou chcela kupat...uz tam asi tak skoro nepojdeme...az ked sa kupat naozaj bude dat 😝

kosska3003
9. apr 2009

siri no deti su take aj moje krsna ked vidi vodu tak by hned do nej skocil 🙂 🙂 a oni by sa aj v takej studenej hadam clapkali mala si jej doma napustit aspon vanu ci si tak spravila 🙂

jamaat
9. apr 2009

Ahojte, teraz trochu nakúkam sem už aj s novou hlavou. Hádam aj dáku fotku do albumu dám. 🙂

sirinka
9. apr 2009

kosska to ma kazdy vecer vanu... 🙂 len tie jazera este nie su ani vycistene...a ona by sa tam hend clapla...no hruza...

jamaat no isteze daj foto 😉

jamaat
9. apr 2009

No už je tam, tá posledná.

kosska3003
9. apr 2009

siri tak potom hej sa clapoce kazdy den
jamaat super 🙂

sssimi
9. apr 2009

Siri ja som ako tvoja Klárka...alebo bývala som.... Stačí mi vidieť veeeľa vody a už aj by som išla 😀

jamaat
9. apr 2009

Sssimi - tak to radšej nevar veľa cestovín vo veľkých hrncoch 🙂

sssimi
9. apr 2009

Jamat 😀 😀 😀 ... ja mám radšej studenšiu vodičku 😀 😀 😀

sssimi
9. apr 2009

Som si pozerala vaše fotočky:

Jamat pekný účes. Ja idem farbiť zajtra... A musím ti pochváliť svetrík čo máš na tej foto-nádherný je 😉

Zuzkad ty si tuším vôbec nepribrala do tváááre. Ako to??? Ja mám hlavu ako melón okrúhlu... A si chutnučká pri tej postieľke. Sa mi fest páčia tie mesiačiky na tom baldachýne.

Danny Gabika sa na teba nenormálne podobá... Vy sa nestratíte-to musí hneď každý vidieť, že patríte k sebe 🙂

jamaat
9. apr 2009

No zíva sa mi tak, až sa bojím, že mi kútiky roztrhne. Tak idem do postele. Ráno musím ešte vymyslieť, čo ideme variť a čo treba kúpiť a aj ten nákup zrealizovať. Dnes sa mi totiž nechcelo ani rozmýšľať.

Tak dobrú noc všetkým.

sssimi
9. apr 2009

Dobrú! Ja ešte čakám na mm.

jamaat
9. apr 2009

Sssimi, ďakujem. Svetrík som spolu s inými vecami objednávala cez net a namiesto jedného prišli dva. Ešte aj belasý 🙂 Žeby darček?

dannynka
9. apr 2009

ste tu este niekdo?mna akurat tak vytocil manzel ze sa mi asi ani zaspat nepodari 😝

sssimi
9. apr 2009

Danny ja som, ale už tu asi neni ty...
Ja mám nervozo v nohách-musím si ísť pocvičiť. Kukame votrelca 😀

dannynka
9. apr 2009

sssimi a ja tu zase teraz ale asi ty nie,som bola skusit zalahnut ale akosi sa mi neda spat a bolia ma obe lytka ☹ ,uz aby som porodila lebo tieto posledne tzdne su naozaj najtachsie 😔

dannynka
10. apr 2009

este stale nespim ale uz to idem vyskusat,snad sa mi to podari 😅 😅 😅

zuzkaprofant
10. apr 2009

ahoj danyka ani ja nemozem spat boli ma dako brusko ☹

dannynka
10. apr 2009

dobre ranko,
zuzka tak sme boli dve mna zas pre zmenu strasne lytka boleli a svrbelo ma cele telo,tak som zalahla az o tej 4-tej ale co s toho ked uz od 6-tej strasim co som sa zobudila ze som vyspata 😝 😝 😝 .Zuzi a s coho Ta boli brusko?ze by sa malinky roztahoval?

kvetinkaaa
10. apr 2009

ahojteee

danny chuda nase, prečo sa ti neda buvat ☹ ja som inak tiez od stvrtej hore...sme mali včera sstretavku zo strednej po 4rokoch a akosi ma zmohla,no spat sa nedalo.
gabčuliatko uz je ok?
ja som akurat dovarila, konecne to mam z krku 🙂 dnes to bola rychla akcia, ked sa vari bez masa 😉

papa pekny dniiik vsetkym

veronika1982
10. apr 2009

dobre ranko..

my sme na to ze bol spln mesiacia spali ukazkovo a az teraz sme sa zobudili. aj malinky spal celu noc.. ideme sa teraz napapkat.

prajem vam pekne velkonocne sviatky.

iinuska
10. apr 2009

Dobre ranko tehulky, ako tak citam, niektore z Vas nemohli dnes v noci dobre spat. No ja som spala na pocudovanie celkom dobre, na mna ten spln asi neposobil. 😔

dupinka
10. apr 2009

Ahojte!

tak my sme spali priam ukazkovo az do pol osmej, bez prebudenia sa v noci... 😉
Co dnes mate v plane robit? Ja nic podstatne, asi upeciem kokosovu roladu a strudlu na velku noc, ostatne zajtra, aby bolo do kosika na nedelne posvatenie... Takze dnes volnejsie. A ak bude teplo aj popoludni, mozno sa prejdeme do parku.

iinuska
10. apr 2009

Ahoj Dupinka, ja som trosku poupratovala, chystam sa dnes vysmazat syr k obedu, inak nic take...Uvarila som si INKU a idem ju vypit na dvor na slniecko. 😎

domcek1111
10. apr 2009

všetkým májovkám veselú veľkú noc, ženám vody a chlapom vodky 😀
.......už to máme len za pár... 😵 😵 😵 😅 .............juj........... 🙂

dm1
10. apr 2009

dnes je tu nejako ticho.... Vecer sa mi nedalo zaspat mala som take divne bolesti brucha normalne som si myslela ze uz budim manzela do porodnice... Bol to taky divny pocit stale som si hovorila ze este nemozem ist rodit chyba mi toto a tamto... Ale nastastie to preslo a spala som asi do 6 a potom som po 7 znova na 3 hodky zaspala takze v poho.

henka76
10. apr 2009

ahojte kočky.prajem vám všetkým veselé sviatky,ale hlavne veľa oddychu,ved potom bude toho dosť...je tu daktorá z vás z nitry?

sirinka
10. apr 2009

caute baby...uzivate sviatky 😎

dannynka
10. apr 2009

ahoj siri-napodobne 🙂 Gabika spinka a ja v klude obedujem po prebdenej noci 😝

jamaat
10. apr 2009

Ahojte.

Henka: Aaaa...tak ďalšia, čo má 13-ročné dieťa už. Tiež sa cítiš ako prvorodička? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre