Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

monkap
20. apr 2009

danny: ja zase chcem nech tam vydrzi cim dlhsie, aby este podrastlo ... ale prenasat by som veru nechcela ... to isto nie

sssimi: riadne neskora vecera 😀

sssimi
20. apr 2009

Danny decentná, ale večera 😀 😀 😀 😀 😀 Ja by som hladná nezaspala 😀

dannynka
20. apr 2009

moni verim 😉 ja sa bojim ze budem prenasat,pretoze naozaj nemam ziadne priznaky na porod a termin mam uz v tuto sobotu 😅 😅 😅 😅 😅 .a ja uz by som to taaaaak chcela mat za sebou 😅
ozaj moni,uz ti prisla materska za marec:lebo mne prisiel iba rodicak a materska ziadna...vrrr zajtra tam budem telefonovat na socialku som zvedava co mi povedia 😠

dannynka
20. apr 2009

sssimi-ja som akurat "dovecerala"chrumky 😀 😀 😀 😀

sssimi
20. apr 2009

Monkap kamoška bola na váženie a povedali jej že malá má 2800g, tak jej hneď robili cisarsky, že veď už môže ísť von a malá mala nakoniec 2200g a po pôrode ešte 0,5kg schudla...ale je celkom zdravá a teší sa zo života... Už má 10mesiacov 🙂 a ani v inkubátore neležala...

sssimi
20. apr 2009

Danny ja som robila mäsko s kukuricou a šampiónmy s ryžou.... MM sa hneď do toho pustil, tak hádam nebudem slintať 😀 😀 😀 .... Teraz ešte môžem. Horšie bude po pôrode... to sa budem musieť začať kontrolovať...

dannynka
20. apr 2009

sssimi mnaaaaam veru take nieco by som si dala,ja sa zajtra chystam robit kuracie stehienka v tom sacku co to teraz reklamuju ze ti stava nevytecie a k tomu ryzu... 😉 A polievku este neviem aku...uvidime snad ma rano nieco napadne 😅

sssimi
20. apr 2009

Ja som musela variť teraz, lebo zajtra nemáme v dedine elektrinu a potom už len vybehnem zohriať k mame na plyňák...

Bože pozerám črepiny s hviezdičkou- 1 baba a 50 chlapov ju naraz pretiahlo.... To by bol pôrod zaručený 😀 😀 😀

dannynka
20. apr 2009

jaaaj tak preto,my sme boli minulimtyzden pre zmenu zase od rana do vecera bez pitnej vody...a ani auta s pitnou vodou nam tu nedali.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sssimi-no veru.... 😀 😀 😀 😀 😀

monkap
20. apr 2009

danny: mne prisla materska za marec dnes, teda ked pozeram na hodiny tak vcera 😀 ...

dannynka
20. apr 2009

no nic idem ja do hajan lebo uz odbila polnoc....teda je utorok... 😅

bruu nocku prajem 😔 😔 😔 😔

monkap
20. apr 2009

dobru noc 🙂

dannynka
20. apr 2009

moni-no mne stale nic,mam takeho tusaka ze to domrvil zamestnavatel ze poslal podklady neskoro a uz bola uzavierka....vrrrrrr,uvidim ked tam ajtra zavolam,budem mudrejsia 😅

ale teraz uz vazne bruu nocku 😔 😔 😔 😔

jamaat
21. apr 2009

Dobré ráno. Dnes žiadne super ranné vtáčatá? 🙂

martinaxyz
21. apr 2009

Dobré ránko, ako sa máte??? 🙂

jamaat
21. apr 2009

Dnes majú nejaký spavý deň. 🙂

martinaxyz
21. apr 2009

Mne sa nedá spať už 4 deň, čo tak často chodím na WC 😠

kackabrcka
21. apr 2009

pekne ranko

dannynka ja som na materskej od 27.3. s tym ze na socialke som bola 30.3. odovzdanie papierov a bola som samoplatca a uz ju mam na ucte od 15.steho.. ty ked si bola zamestnana tak ti vyplaca zamestnavatel..

henka76
21. apr 2009

ahojte tehulky 🙂 ja som sa práve vrátila od doktora.nič sa nezmenilo,krčok mám skrátený,ale ešte sa neotváram,tak len čakať.ked sa nič neudeje,tak o týždeň zas na kontrolu.dnes sa cítim celkom fajn,uvidím dokedy mi to vydrží. 😉

dualcore
21. apr 2009

dobre ranko....martinaxyz-ja si tiez asi zmenim tvrale bydlisko na WC 🙂

monkap
21. apr 2009

dobre ranko,
kackabrcka: matersku vyplaca socialna poistovna, nie zamestnavatel ... ja som tiez na materskej od 27.3. a materska za marec (5 dni) mi dosla 20.4.

jamaat
21. apr 2009

kackabrcka, dannynka - Materskú vypláca soc. poisťovňa, aj keď si zamestnanec. Treba tam zaniesť žiadosť o materské, od zamestnávateľa podklady o príjme.

henka, dual - No chvalabohu, že ja sa vôbec nebudím na to, že musím utekať na vecko. Cez deň chodím častejšie, ale v noci vôbec.

martinaxyz
21. apr 2009

Ja mám skrátený krčok na 1,5cm od 30tt a stále drží a to nedodržujem kľudový režim, lebo by som sa zbláznila.

atima
21. apr 2009

ahojte no mna čaka poradna zajtra tak som zvedava čo mi doki povie, ale je fakt že ja mam ešte nejaky ten tt pred sebou

kackabrcka
21. apr 2009

monkap a jamaat - tak to bolo tak kedysi co viem OKI sorry..
ja uz peciem francuzske zemiaky a chystam sa do mesta, dufam ze to rozchodim troska a urychlim to 😉

jamaat
21. apr 2009

Počúvajte, vy ste také usilovné kuchárky!!!! Mne sa nechce každý deň variť a hlavne vymýšľať, čo idem spraviť.

dupinka
21. apr 2009

Ahojte!

dnes ste mnohe na poradni, tak drzime palce!!

Danny, masko pecene v tom sacku som robila v nedelu. Je to super, lebo sa ti nespini plech, masko chrumkave,...
Ja mam na obed cestoviny s mletym maskom a la lasagne. A na veceru netusim. Mame 2.vyrocie sobasa, tak premyslam, co podnikneme.

Jamaat: tak to mas dobre, ze nebehas na WC. Ja v niektoru noc len 1x, ale su aj take dni, kedy lietam na WC ako holubicka.

martinaxyz
21. apr 2009

Ja si idem spraviť tofu s lečom a to budem mať na 2 dni. Vposlednom čase si varím podľa receptov z Nového Času, lebo ani mne sa nechce rozmýšľať nad tým čo variť 😎

henka76
21. apr 2009

dupinka prajem pekný večer 🙂 idem aj ja do kuchyni,dnes varím šošovicovú polievočku a chcela by som si dačo urobiť s vlasmi.celé tehu ich mám strašné ☹ hádam hodím trošku farby,nech ich dáko oživím.

atima
21. apr 2009

pridavam aj ja typ na dnešný obed ja varim cesnakovu polievočku a bravčove masko na šampinonoch k tomu ryža, takže idem aj ja do kuchyna pripravovať dnešný obedík.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre