Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kackabrcka
21. apr 2009

jamaat - ja varim kazdy druhy den a vikendy muzik.. vies cez tyzden slovenska strava a cez vikend nemecka 🙂

martinaxyz
21. apr 2009

Baby kúpim malinikový čaj v lekárni?

emode
21. apr 2009

My mame este hribovu polievku a gulas z vikendu no a dorobim palacinky 😀 Zas mame vonku pekne tak ma to laka von 😀 Inak od vcera ma tak divne bolia krize, asi odisla zatka a dnes ma zacalo tak kramovky pobolievat podbrusko, tak neviem 😕 😕 😕

martina aj ja som ho kupila v lekarni, ale nie kazda ho ma

dupinka
21. apr 2009

emode: tak len pekne oddychuj a setri sily. A ak nieco, daj vediet! 🙂

martina: malinikovy kupis v lekarni, ja som ho zatial videla vo vsetkych...

kackabrcka
21. apr 2009

martinaxyz ja som kupovala v lekarni zn.megafit caj z malinovych listov

jamaat
21. apr 2009

Moja kaderníčka sa ma najprv pýtala, či mi v tehotenstve vlasy nevypadávajú a potom aj sama zistila, že nie. Jojkala, vraj koľko ich mám veľa a musela si ešte aj farbu druhý krát rozrábať, lebo mala málo 🙂

kodada
21. apr 2009

ahojte, viete uz o novom majovciatku?

dupinka
21. apr 2009

jamaat: ja som mala vzdy huste vlasy, aj ked teraz v tehu mi dost vypadavaju. Kym som nosila trosku dlhsie vlasy, tak mi rychlo dorastali a bola z toho hriva na hlave. Teraz som sa nechala vycvakat doslova na chalana, nastrapato, a nie a nie rast...

dupinka
21. apr 2009

Kodada: KTO????

mystery7
21. apr 2009

ktoo

ahojte kocky, prave som vstala 😅

mystery7
21. apr 2009

my budeme mat na obed segedin - od vcera 😀 😀

kodada
21. apr 2009

mysty aj ja som len teraz vstala, ved preto sa pytam 😉

dalsou stastnou mamickou je Lenand, rano mi poslala sms
Ahoj volam sa Filip a narodil som sa 20.4.2009 a 21.00 cisarskym rezom, miery 3400 g a 50 cm

a mame porusenu striedacku, ale to vobec nevadi

dupinka
21. apr 2009

Jeeeej, tak Lenand je uz mamicka!!! GRATULUJEMEEEEEE!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

martinaxyz
21. apr 2009

Dík za radu 😉 Mne momentálne kaderníčka len podstrihuje vlasy, lebo mi nechce chytiť žiadna farba, ale zato sa mi viacej lesknú 😵

emode
21. apr 2009

jamaat vlasy zacnu padat po porode aj mne teraz ovela menej takmer nic ale kamosky mi vraveli ze po porode je to hruza, ze sa to akosi vyrovnava

dupinka no to ja velmi nie som na oddychovanie 😀 chcem si este nejake astry posadit a tak vonku 😀

sssimi
21. apr 2009

Ahojte!
Lenand gratulujéééém!

Ja už som myslela, že Kosska 😀 ...

mystery7
21. apr 2009

jeeej tak jej srdecne gratulujem 🙂 uz to maju za sebou a o chvilu su s milacikom doma 😉

mne teraz praveze ziadne vlasy nepadajau a to ani pri umyvani 😉 prazdna vana. Ale ja mam kriticky vzdy september, vtedy mi padaju vlasy po hrstiach, tak pijem zihlavovy caj od augusta az do oktobra v kuse 😅

mbudem moct pri kojeni tiez pit zihlavovy caj???

jamaat
21. apr 2009

Aj ja gratulujem Lenand aj Filipovi. Ak by som mala chlapca, tiež by sa volal Filip. 🙂

Ja som taká nejaká divná a často sa vymykám z priemeru, takže aj to vypadávanie vlasov bude možno u mňa iné 😀 . Nepamätám sa, že by mi po prvom pôrode vypadávali. Zato som sa ešte asi pol roka potila v noci ako somár v kufri, pred každým kojením, keď som sa zobudila, som sa musela prezliecť, lebo tričká som mohla žmýkať.

mystery7
21. apr 2009

to nocne potenie mam aj ja. v noci chodim na wc-ko uplne prepotena a mokra 😒

mystery7
21. apr 2009

inac mojej mame po porodoch vypadala polovica vlasov a uz nenarastli ☹

rybca
21. apr 2009

ahojte, tak kultivacie su v poriadku..🙂 uz sa neviem dockat zajtrajska, ked pojdem prvykrat do nemocky na kontrolu..🙂 zvlastne je, ze nemam vobec problem so spanim, spim celu noc, ani na wc nemusim, a keby som mohla spim aj do obeda..🙂

u nas vo vchode uz mame prve babatko, co sme boli tri tehotne..🙂 teraz som na rade ja..🙂 ale dufam, ze aspon tie dva tyzdne este potiahneme..🙂

mystery7
21. apr 2009

ahojky rybca, tak to je super. Ja idem na kultivacie az buduci tyzden v utorok.
urcite este vydrzis 😉

dupinka
21. apr 2009

rybca, tak to mas super. Ja idem zajtra na ozvy a prietoky a tak na poradnu, kde mi ma povedat vysledky sterov, tak som zvedava... Urcite si tam odsedim cele dopoludnie 😖

lasenka
21. apr 2009

aj my blahozelaaaaaaaaaame lenand a malemu Filipkovi 😵 😵 😵

ja idem na kultivacie zajtra 😉

ja nemam problem s potenim sa, ba dokonca ani s chodenim na wecko... tuto noc som bola hore kvoli tomu, ze nasho Matuska bolel zubok 😢 o chvilku ho ideme prevrtat 😒

bambi7
21. apr 2009

cafteeee babulky uz som bola pre ten papier na tu chrbticu tak to uz mammmm

tak ma boli ten zub mudrosti prerezava sa ☹

a lenand GRATULUJEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM super spravaaaaa 😉 hlavne ze su okkkkk

rybca
21. apr 2009

bambi nezavidim, tiez mam od vikendu problem so zubami, dotoho ta noha, aspon ze uz ju zmestim do slapky, ze mam v com ist zajtra do mesta, ze nemusim ist v priatelovych 44rkach..🙂

henka76
21. apr 2009

aj ja blahoželám 🙂

bambi7
21. apr 2009

rybca mne sa zacal prerezavat a cela sanka ma boli ale vydrzkam....mala sa len prevaluje ci co tam robka 😀 a mame 3100g musim sa ti pochvalit som radaaaa 😉

mystery7
21. apr 2009

ja som happy ze sa oteplilo a stacia slapky 🙂 inac neviem co by som nosila

mystery7
21. apr 2009

bambi super vaha 😉 ja som zvedva kolko bude mat nas maly, mozno budem mat ten tt aj ja monitor, uvidim co povie doktorka, mam jej zajtra volat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre