Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

rybca
6. apr 2009

jamaat - no to verim, ze to je neprijemne

zuzkad
6. apr 2009

jamaat ja som mala opuchnute nohy asi dva dni v kuse a bolesti noh...to som si dohnala asi ked som isla okna umyvat...strasne ma boleli a mala som ich riadne spuchnute...skusala som studeny obklad...a alpu..nakoniec mi svokra dala take akoby podkolienky na obe nohy...to su take na krcove zili...stahovacie a hneeed to zabralo 😉 😉 pomohlo mi prave toto 😉 😉

emode netrap sa pre babulku...nie je malicka nebezpecne...keby nieco nebolo v poriadku ako ma urcite by to riesili s nemocnicou...ved monka isla do nemocky kv. velkosti miminka....keby bolo miminko moc male urcite by to riesili...a menej plodovej vody mala moja sestra 3tt a potom porodila...dievcatko Karin je zdrava a kraasna...inac menej plodovej vody hrozi aj mne..aj ked mam v tom troska hokej...dnes na sone mi doky najskor povedala, ze sa jej zda, ze nemam vobec plodovu vodu uz...potom, ze mam malicko...tak ma zobrala este na ine sono zevraj kvalitnejsie a tam, sa je to zdalo v poriadku..takze tiez som nebola najkludnejsia...ale verim, ze nase miminka budu v poriadku 😉 😉 😉

dm1
6. apr 2009

emode netrap sa zuzkad ma pravdu keby nebolo nieco v poriadku tak by ta urcite poslali do nemocnice. Hlavne sa netreba stresovat teraz na konci.

Inak musim sa pochvalit - prave som vydrazila 3 super nove bodynka Calvin Klein len za 10,-EUR 😀 😀 😀

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=884528

emode
6. apr 2009

babenky ste zlate 🙂 vdaka za podporu, slubujem, ze nebudem stresovat, radsej si uzijem posledne tyzdne tehu a kazdy den navyse budem brat ako darcek pre Sofinku 😅
jamaat zajtra ti napisem, ako bolo vo zvolenskej porodke mali by tam mat nove porodne kresla, ze svagrinej sa v novembri pytali, ci chce rodit na modrom alebo zltom 😀

inak som zvedava baby, ktora to tu nacne 😀 😀 😀
dm ti ebodynka som videla, gratulujem 🙂 ja uz som si zakazala drazit, lebo mame dost veci a je to normalne na zavislost 😀

dm1
6. apr 2009

emode sak aj my toho mame uz dost preto som vyberala z kazdej velkosti cosi... ale predsa som to musela kupit no nekup to ked sa to tak oplati... a predsa chceme potom este 1 mimi tak sa to urcite vynosi 😉

emode
6. apr 2009

zuzkad ano citala som, ze odhad plodovej vody je dost subjektivny, sme skoro na konci, takze uz sa asi da aj ratat s mensim mnozstvom vody

jamaat
6. apr 2009

No dievčatá, idem ja do postele, ešte trochu čítať budem. Tak dobrú noc. A nebehajte toľko po tých záchodoch! 🙂

emode
6. apr 2009

aj ja sa lucim, dobru noc, vy len pekne piste, co mate vydrz 😀

dannynka
6. apr 2009

ahojte babulky vy este nespite 😅

dannynka
6. apr 2009

ozaj ma napadlo ze ako sa ma monkap,kodada nemas na nu nahodou ciselko na fon?

dm1
6. apr 2009

danny mna to tiez dnes napadlo ze ako sa ma monkap... tusim by sme mali poucit vsetky nasich manzelikov ako napisat cez MK co sa s nami deje keby sme uz isli rodit aby boli vzdy cerstve info na MK 😉

dannynka
6. apr 2009

dm-ja nemusim pocit mangelika,lebo mamina mi sem chodi prispievat do inych tem 😀 takze ona da urcite vediet 😉

monkap-myslime na teba 😉 😉 😉 😉 😉

dannynka
6. apr 2009

akurat som dovarila polievku na zajtra,idem hodit sprchu a potom sem ked tak este nakuknem 😉

dm1
6. apr 2009

danny tak ja si neviem predstavit moju mamu sediet za internetom, to kym by ona nieco napisala uz by odrodili asi aj julovky a nie len my 😀 . Musim dat teda to skolenie len manzelovi...

dannynka
6. apr 2009

dm-no ja mam asi mladsiu maminu 😅 😅

dannynka
6. apr 2009

no nic akurat som vysla z vane a idem buvat,tak poprajem bruu nocku a sladke sny 😉 😔

sssimi
6. apr 2009

Babulky tak ja už mám všetko. Dnes mi mm doniesol vaničku a kopu oblečka, ktoré potrebuje už len ožehliť... A aj deku takú crngaciu sme dostali... Juj už to mám po kope-len tomu zase nájsť miesto 😀

zuzkaprofant
7. apr 2009

dobre ranko asi este spinkate mne sa neda uz od 4hod som hore a nie a nie zaspat maly sa mi vrti tak som si radsej isla sadut ku pocitacu ale lezat a kukat do plafona ja to dospim poobede aspon dufam 😀 😀

mamina558
7. apr 2009

ahojte dievčatá nevedela som kde sa zaregistrovať aby som pokecala s mamičkami ktoré to maju "za pár".dakujem zuz11 že mi ukázala tuto stránku.len tak priebežne som čitala a vidím že je tu aj mamička z NR.
Dupinka ja čakám bábo 19.5. a budem rodiť v NR.
Maminy posledný týžden mávam strach ako to všetko dopadne.Už viem čo ma čaká/prežila som to pred 14 rokmi/ale to už bolo predsa dávno tak nevie.Ležala som v 30 týždni v nemocnici tak som sa na to troška psychycky pripravila ale aj tak....

mystery7
7. apr 2009

dobre ranko kocky 🙂

zuzka: ja som hore od 4:30 a cumela som do stropu, lebo sa mi nechcelo zapinat komp. Dnes budem asi cely den z toho vymleta 😅

mamina: vitaj medzi nami. Nic neboj my ta tu povzbudime 😉

dualcore
7. apr 2009

Pekne rano tehulky 🙂 Ja som spat nemohla dobre tiez celu noc..bolo mi hrozne zle od zaludka a aj som si to par krat odvracala...teraz sa bojim si dat aj cokolvek na ranajky ☹

mamaina ahoj medzi nami majovkami

mamina558
7. apr 2009

dakujem dievčence za privítanie 🙂
tuto noc sa mi aspom nesnívali sprostosti ale zato o 4.00 začal malinký kopať o stošesť,tak som odcupitala zo spálne a šla čítať do haly.Máme taký starší domček do štvorca takže ked zasvietim v kuchyni manžel sa hned preberie.Neviem ako to budem absolvovať s malinkým,ale nech si zvyká len neviem ako bude vstávať do práce

mamina558
7. apr 2009

pozerala som si vaše fotečky...ste krásne
dualcore ved ty si taká zlatučká aj s tvojim manželom....ste krásni 🙂
mystery povedali ti tiež že budeš mať clapčeka?lebo mám také bodobné bruško ako ty a niektorí vravia že to bude baba ale ja sa cítim inak ako pri Zuzanke/moja prvá dcéra/
dievčence ako ste si dali tam to odpočítavanie dní do konca.poradte ako sa to robí.

veronika1982
7. apr 2009

dobre ranko babenky... tak este par tyzdnov a mame tu drobcov. ja som si vcera povedala ze este velku noc mozeme prezit spolu s bruskom a potom sa uz nebudem zdrahat ked sa bude chciet maly narodit.

mamina vitame ta..

dualcore
7. apr 2009

dakujem mamina 🙂 Ako vidim aj ty budes mat teda chlapceka...isto sa ti to uz nezmeni...budes mat teda parik 🙂
mne tam to odpocitavanie dal moj muz tak aj ked by som ti rada poradila tak toto neviem ☹

mystery7
7. apr 2009

mamina j amam uz2x potvrdene ze to bude chlapcek 😉 tak sa snad neseknu, lebo mame vsetko modre a tyrkysove 🙂

brusko mi rastie zo dna na den (tak sa mi zda), musim sa odfotit 🙂

dualcore
7. apr 2009

myste tak sup sup fotky! 🙂 ja mam tiez pocit ze uz ani nema viac kam rast...ledva sa okolo seba osivam.zislo by sa mi mat aspon o 2 rebra menej-to by bola ulava 😀

lolaz
7. apr 2009

Ahoj mystery a tvoj maly kolko vazi?

mystery7
7. apr 2009

zatial asi 2,2kg - to je udaj z minuleho tyzdna 😉

dual, ok, posnazim sa 🙂

mamina558
7. apr 2009

aj ja som skušala dať nové fotky ale nejako mi to nejde,príde dcéra zo školy tak ju poprosím.
mne minulý týžden tak velmi vyskočilo bruško že sa až každý zlakol či už pôjdem rodiť.aj ja hovorím že aspom do 38 týždna nech malinký vydrží.
no dufam aj ja že to bude chlapec lebo aj kočiar modrý aj vecičky väčšinou modré.zajtra idem na pásy,na prietoky a na rizikovu poradnu na kontrolu tak dufam že znovu potvrdia chlapca a bude to všetko O.K.
mala som vysoký tlak tak dufam že tam neostanem ako pred mesiacom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre