Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kackabrcka
28. apr 2009

nikinka28 dala som sa pred mesiacom na tehu gymnastiku a predporodnu pripravu v nemecku.. medzitym som bola v SR zameskala 4hodky tak ked to chcem mat od zdravotky zaplatene este musim dohnat 4-5hodin tak som sa vrhla na to.. no ved mozno mi to napomoze k porodu.. dnes este hodka tehu plavania a buduci tyzden este cvicko+plavanie ak neporodim dovtedy 😀

dupinka
28. apr 2009

Nika - neprevokuj so sladkostami! 😀 😀 Ja som sa za posledne dni, co som sama, doslova rozozrala, samozrejme, sladkosti.
A dnes dojde MM domov s kolacmi z krstin, mamka mi posiela este zopar moravskych kolacikov a svokra vraj piekla babovku. Uf, to bude vecer 😝 😝 😝 😝

nikanika28
28. apr 2009

Kacka - tak to klobuk dolu...neviem, aky system v Nem. je, ale ja by som to fakt asi nezvladala... Ale zas na druhej strane, po porode budes rychlo fit...Ty byvas v Nemecku? Mozem sa spytat kde presne?
Dupinka...hehe, kto tu provokuje??? 😀 😀 Ja by som mohla momentalne existovat len na sladkostiach 😅 😅 😅 . Dnes som uz zozrala dve Deli tycinky, Fidorku, nakukla som do nanukovej torty... 😅 😅 . Kurnik, to som toho tolko uz pozula..joj..No, take moravske kolaciky...tie milujem, posli dake 😀 😀

henka76
28. apr 2009

ja som si teraz urobila pukance 😝 ...slané..a to mi doktor kázal nesoliť ☹ ..ale musela som...

rybca
28. apr 2009

ja som si kupila jahodky, uz su fajne sladke..🙂 a psravila som si k nim varenu cokoladku so slahackou..🙂 dopijem a pojdem s mojou psicou na prechadzku..🙂

nikanika28
28. apr 2009

Henka..to poznam, ked musis, tak musis .. 😅 😀 😀 . Ja si tiez hovorim, ze uz nesmiem sladke...ale ked musim, tak musim.. 😀

henka76
28. apr 2009

nika-a to si zakaždým poviem,že už nebudem ☹ ja som už 40tt a stále priberám,už mám aj strach,či toho môjho drobca vytlačím 😒

klomi
28. apr 2009

Ahojte babeny,
Tak nas uz vcera pustili domov z nemocnice.Takze nasa Leuska uz spokojne buvka vo svojej postielke 😉
Co nove je tu, kolko babatiek pribudlo?

nikanika28
28. apr 2009

Henka, neboj, nejako toho drobca vytlacis. Kolko si pribrala? Ja uz taku dvacku mam 😖 😅

klomi
28. apr 2009

nikde nikto, tak idem het,spapat nieco, kym sa mala zobudi.A aj pospat cosi, lebo od porodu som asi este ani nespala 😀

henka76
28. apr 2009

klomi-len pooddychuj,potrebuješ to 😉
nika-už 18kg,na moju výšku 150cm dosť

iinuska
28. apr 2009

Ahojte tehulky, som si podriemkala.Ako dobre

klomi, ahoj, tak Leuska poslucha? jooj, zavidim ti, ale v dobrom, ze uz to mas za sebou. 🙂

iinuska
28. apr 2009

henka, nika ja som pribrala 12 kg.

henka76
28. apr 2009

kočky idem trošku von..zatial sa majte krásne 😉

nikanika28
28. apr 2009

iinuska..hm...tak to skoro ako my 😅 😀 . To mas super, ze len tolko..Ja som len zvedava, ako to zas zhodim 😠 😅

nikanika28
28. apr 2009

baby, dnes hokej s Kanadou...fandite 😀 😀 Ja si myslim, ze nas rozmecu jak hnile hrusticky 😀 😀 😀

iinuska
28. apr 2009

nika, nic sa neboj, vybehame, budeme kojit. Ja som po Petkovi za chvilku schudla tak, ze som mala menej kil, ako pred otehotnenim. Tak dufam, ze teraz to bude podobne. 🙂

nikanika28
28. apr 2009

iinuska, no to dufam..mne sa podarilo pred otehotnenim tak super schudnut - 15kg, ale to som chodila pravidelne do posilky..teraz uz asi nebudem stihat, jedine, zeby som si malu zo sebou brala 😀 😀

iinuska
28. apr 2009

nika, posilku budes mat doma 😀

nikanika28
28. apr 2009

😀 no to hej... ALe mam orbitrek, tak mozno obcas zabehnem aspon 5min 😀 😀

jamaat
28. apr 2009

Ahojte.
Ja som s jedením OK, už mi tak nechutí. Ale mala by som dostať zákaz chodiť do mesta, lebo furt nakuknem do nejakého detského obchodu a furt niečomu neodolám. Včera dupačky, dnes košieľka s čiapočkou. Dnes mi došiel aj balík z mmb aukcie. Balíčisko skoro ako keby v ňom Bambuľka bola. Takže vecičiek mám na mraky.

Dnes som bola na prietokoch v súkr. gyn. ambulancii, keďže v nemocnici človek doktora nezastihne. Tak pán doktor je stále veľký fešák, aj som sa mu priznala, že ho z gympla poznám.Aj mi všetko poukazoval, čo kde je - obličky, srdce - normálne 4 časti bolo vidno, mechúr, chrbtica...no proste všetko. Prietoky sú OK, len maternicu mám už III. prezretú. Váhu neviem, zabudla som sa spýtať.

iinuska
28. apr 2009

Jamaat, tak pokukujes po doktoroch???? 😀 😀 😀
To je fajn, ze je vsetko OK.Ja mam zajtra poradnu, tak som zvedava

dupinka
28. apr 2009

nika: vraj su nejake zmeny v hokejovej zostave, ale aj tak tipujem natresk to strany Kanady...

Ja mam + 15kg a nastastie, dalej uz nepriberam. Ale aj tak dost, pri mojich skoro 160cm som chodiaca buchta. 😀
Ja by som sa strasne rada vratila k indoorcyclingu, ale ked budem kojit, tak to asi tak skoro nebude. No ale sidliskove prechadzky do kopca to hadam istia... 😉

iinuska
28. apr 2009

Dupinka, prechadzky urcite, ved to ja super ze budeme mat letne deticky 😉

sirinka
28. apr 2009

martinka co sa tyka zbytocneho udrzovania do 40tt... nepoznam pripad, ze by chcel niekto zastavit rozbehnuty porod po ukoncenom 37tt... a vtedy vacsina dr. aj odporuci pacietkam vysadit magnezko...takze t nie je az take hroze a sk s tym urziavim az do 40tt.
na druhej strane, priroda to tak zariadila, ze najoptimalnejsia dlzka tehu je prave tych 40 tyzdnov...
na druhej strane dnes casto pocut o porodoch vyvolanych este pred terminom z roznych, nie zdrav. dovodov...a to je trochu smutne...

zuzkaprofant
28. apr 2009

co porabate ja sa tu rehlim od obeda bola tu kamoska tak sme kecali a jedli kolacik co mamina napiekla, dnes mi rychlo presiel den co je super
kacka ty sikulka moja ze 2 hodky cvicenia ja na zachodik a spet uz poobede len zvladam 😀

monkap
28. apr 2009

ahojte,
ja som opat doma ... a stale sme 2v1 😉

jamaat
28. apr 2009

sirinka, máš môj súhlas.

monkap - to je nejaké divné. Ty im určite utekáš odtiaľ. 🙂 .....A ako sa máte teda?

monkap
28. apr 2009

prave pozeram dadinu tabulku s babatkami, nech viem, co je nove ... gratulujem moc, moc vsetkym maminkam k babatkam, prajem vela zdravicka, mliecka a pokoja

sssimi
28. apr 2009

Monka super, že ťa pustili... Len teraz sklameš Kossku ak sa nemýlim 😀 Tešila sa, že ak ju nechajú v nemocnici, tak ťa pôjde kuknuť.... Budete rodiť v tej istej pôrodnici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre