Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

bambi7
4. máj 2009

babulky ako sa mi mate?

bambi7
4. máj 2009

no superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr uplne parada ja som taka stastnaaaaaaaaaaa

foto je v albume

kosska3003
4. máj 2009

bambi no chceme to mat zasebou ako ty a stale nic

jamaat
4. máj 2009

zuzkad, kosska - veď sirinka poslala linky....tak ten prvý hlavne

jamaat
4. máj 2009

bambi ahoj. Malá je krásna. Vidno, že nemusela prejsť pôrodnými cestami 🙂

kackabrcka
4. máj 2009

koska a zuzkad - tak keby idem v SR do nemocky taham fakt velky kufor.. tu nemame mat ani zupany a ze skor elastaky ci teplacky .. dokonca aj zubne kefky som tam videla jednoraz. zabalene.. a podlozky ci plienky a ine veci pre babo tiez nehrozi.. len zakl. hyg. potreby pre seba+pyzamo asi tak..
nam to v SR bude trvat kym sa im dorovname.. 😖

cipka
4. máj 2009

SSSimi,

tak vám ani sex nepomáha? Tak to je sila! ...ale asi je pravda, že ked sa bábätku nechce, tak mu nič nepomôže...musí jednoducho chcieť.

bambi7
4. máj 2009

no tak moj vam pisal mala som ist teda na ten cisarsky ale mala sa pytala sama ........tak som prisla do nemocnice vysetriul ma moj lekar ,zaviedli mi kateter do mocoveho lebo potom musis po spinalke llezat 24h rovno a nedvyhat hlavu......na drruhy den som pomaly stala bolet to bolelo ale aj primar ma chvalil ze ako mi to ide super ze ako hned 😀 ale ked som videla malu tak som musela nedalo mi to je taka krasna babulky som stastna ako blcha ze je ok a je to nas poklad

a co tu nove kto porodil po mne?piste ako sa mi mate?

kosska3003
4. máj 2009

kycka no tu to pride tak hadam uz bude mala tehu

cipka
4. máj 2009

Bambi,

pripájam sa ku gratulácii...ku krásnej dcérke.

kackabrcka
4. máj 2009

koska to dufam ze to hadam aj v SR bude tak.. lebo nase zdravotnictvo je teda sila 😒

mystery7
4. máj 2009

cauky bambi: este raz gratulujem 😉

mystery7
4. máj 2009

bambi oprav si pas 😉 ked si uz mamicka 🙂
danny ma chlapceka, zuzkaprofant ma chlapceka, ja som 2v1 🙂

zuzkad
4. máj 2009

tak ja tu cakaaaaam celuuuu dobu na bambi a na koniec ked sa ukaze..tak ja som mimo PC 😠 😠 😠 ....tesiiiiiiiiiiim sa, ze ste v poriadku idem hned pozerat fotky sa tesiiiiiiiiiiiim a som zvedava na porod aky bol, co mliecko, ako spinkate vseeeeeeeeeeeetkoooooooooooo !!!

kosska3003
4. máj 2009

akurat som si pocitala termin podla dna ked sme mali s mm sex to si pamatam lebo potom siel do roboty hned tak mi to vychadza na 10maja tak dufam ze je to tak

bambi7
4. máj 2009

zuzka ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj keby som mala cislo napisem ti skor....vsetko sa dalo ,najprv mi zaviedli ten kateter do mocoveho ,dali infuzku a pichli spinalku prisiel tak doktor arab 😀 ale pichol to uplne super ,moj lekar mauz cakal moj mu v noci volal......a isli na cisarsky citila som len take tlak nic ine a potom placccccc bolo to superrr ked som videla maluuu moj ju pestoval ako prvy 😉 je taky stastnyyyy
potom som po spinalke lezala 24h vodorovne a potom pomaly stavat boliet to boli ale vsetko sa daaaaa

a vy ako babulky ?zuzka ako to este si tu?

zuzkad
4. máj 2009

Bambiiiiiiii sa tesiiiiiiim s vami...mala je kraaasne babika 😅 😅 gratulujem a zela vam obom velaaaa zdravicka 😉 😉

ako vidis ja som stale 2v1 ☹ ☹ som zvedava kedy pride rad na mna...

zuzkad
4. máj 2009

Tak to mas za sebou, vidis som ti hovorila, ze Dominka pride na svet raz dva a nemusis sa bat, zeby si mala nejaky problem 😉 😉 tak mooc som na vas myslela, aky ste mooc urcite stastny, ze ju mate na svete 😅 😅 ...ja som bola v nemocke a aj by som ta isla pozriet...tak ma to lakalo, bola som a 5.p. na sone ...len som nevedela tvoje meno..tak som nesla ☹ ☹ strasne som as chcela ist pozdravit...ale nevadi uz som da dockala fotiek...super.

Ja som dnes mala poradnu, aj mi doki pootvorila krcok na silu ...bolelo to dost, ale nezabralo zatial ani to...vo stvrtok idem rano zase na sono a je mozne, ze uz aj nastupim do nemocnice...mozno by som v piatok mohla rodit....asi bude vyvolavacka, tak dufam, ze to zvladneme 😉 😉

a co kontrakcie ake boli ?? Moc to bolelo ??

bambi7
4. máj 2009

zuzka musi to prist a ako to vidi lekar?

a dakujem babulky ste zlate ja som taka stastna ze sme sa dockaliii konecneeee

zuzkad
4. máj 2009

no moja doki to vidi na vyvolavanie, lebo este dnes som bola riadne zatvorena...cize preto mi otvarala na silu krcok...aj krvacam ale v pohode malicko len 😉 ...asi to bude v piatok...vo stvrtok sa rozhodne..uvidime 😉 😉 ...

kosska3003
4. máj 2009

bambi to ti verim ze si stastna ved si si odtrpela kym to prislo ja som si pocitala ten termin co siri poslala linka tak podla jedneho 10maj a podla druheho 11maj tak som zvedava ci to vinnde bola by som rada

bambi7
4. máj 2009

no super tak drzkam moc palceeee a este niekto tu porodil? babulky moc drzkam palce nech ste cim skor mamce je to uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

bambi7
4. máj 2009

zuzi a cakala som ta na antolskej a teba nikde 😀

kosska3003
4. máj 2009

zuzka sranda ze mne ten chmat nespravili v nemocke iba mi povedali ze to nejde vyvolat porod ked som zavrata ze to nieje dobre pre babo tak neviem ale neboj dockame sa ale nech je to tu aj ja uz chcem mat malinku pri sebe od zajtra som sama tak nech som dlho neni

bambi7
4. máj 2009

zuzkad tie kontrakcie sa daju prezit .....nebojkaj vsetko zvladnes urciteeeeeeeeeeeeeeeeeee

sssimi
4. máj 2009

Bambi ešte raz gratulujem. Dominika je úúúúplne nádhernááááá!!!!!!!

bambi7
4. máj 2009

ked mi odtiekla voda moj chuda mal strach a ja v pohode 😀 este som si zabalila aj kozmetiku 😀 mala som strach z toho katetru do mocoveho ale nic to nebolo 😀

bambi7
4. máj 2009

ssimiii dakujemmmmmmmmmmmmmm

bambi7
4. máj 2009

moj cakal na chodbe tak mal o nas strach aby bolo vsetko ok a ked pocul malu a viel ma tak bol stastn ako sme to zvladli

zuzkad
4. máj 2009

bambi ja som malemu hovorila, ze Dominka caka v nemocnici, ale vidis nezabralo 😀 😀 😀 ...ale snaaad uz sa popyta ved zajtra mame termin 😉 😉

kosska...mozno preto ti to nerobili, lebo ti posunuli termin, ale mne zodpoveda termin presne na 5.5. cize na zajtra...troska mi chcela dopomoct ako dannynke...len u nej to zabralo...pricom u mna niic 😉 😉 ...je mozne, ze som bola na spicku prsta otvorena, ale netusim ...ja som si aj myslela, ze mi to bude robit...ale vidis noc z toho 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre