Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kackabrcka
15. máj 2009

lasenka 😀 😀 😀 no alebo ako niektore cakaju na vyplatny termin 😀 lenze MM ma vyplatu az zase okolo 25. ☹
a lady - mala termin 8.5. ako ja.. este neporodila vcera pisala.. ide do nemocky pondelok ak dovtedy nic ..

atima
15. máj 2009

vyzera tak že už v pondelok resp. v utorok tu bude viacej májových babatiek 😵

sssimi
15. máj 2009

Ahojte!
Ja som doma z poradne. Stále na 2cm otvorená. Ak sa maličká do pondelka nerozhodne, tak v pondelok nástup do nemocky... A to už dúfam vyvolajú.

Mimi aj ja už teraz citim slabšie pohyby. Len sleduj, aby boli aspoň nejaké...

lasenka
15. máj 2009

dadka - ahojky 😉 no ani sa nepytaj... uz by sme rady porodili aj my, co mame este cas do terminu, nehovoriac o babach, co to riadne prenasaju... 😖

mata1978
15. máj 2009

ahojte babulky: ako tak citam, tak nas v pondelok do tej nemocnice nastupi dost ak sa babatka nerozhodnu dovtedy prist na svet 😀 a potom sa to tu zase rozbehne s majovcatkami

kackabrcka
15. máj 2009

pondelok utorok pojdeme konecny my s terminami este 4.-8.5. konecne 😵 + koska hadam uz

atima
15. máj 2009

no už by ste mali tie čo prenášate, ved mate toho dosť, a potom už chceme isť aj my terminové

mimi21
15. máj 2009

no mne včera prišla prvá materská, tak mám peňazíííííííííííííí 😀 😀 😀

no sssimi pohyby sú, len také slabšie 😒

jamaat
15. máj 2009

Lady sa ozýva kacke do IP, ak sa nemýlim, a kacka vravela, že ešte nemá.

lasenka
15. máj 2009

sssimi - tak ja pevne verim a dufam, ze do pondelka Sarah vyskoci... bol by v tom cert kebyze nie! 😠

kackabrcka
15. máj 2009

ladywitch este neni mamina

zuzkaprofant
15. máj 2009

dobre ranecko no ako zadne nove baby
sa musim pochvalit mi sme kojili celu nocku a nesla vobec flasticka tak so rada ze mu stacilo malemu aj ked ja som jak vybluty pomaranc s ocinom ale sme stastny 😀 😀

lasenka
15. máj 2009

kacka - pozdrav ju 😉

lasenka
15. máj 2009

zuzka - zatial nic 😒 takze aj ocino pamaha? 😉

zuzkaprofant
15. máj 2009

hej dobrehuje ked maly zajojci ale efekt nema zadny len ma znervozny co nespi 😀 😀 😀 ale pomaha maleho naucil na rucky a vie uz prebalit aj flasku mu dat dnes bude mamika poobede ja si pojdem lahnut spat a on bude bavit 😀 😀 sna podspim aspon 3 hodky 😅

kackabrcka
15. máj 2009

lasenka oki 😉

sssimi
15. máj 2009

Lasenka bodaj by si mala pravdu. V podelok máme 42tt ukončeny, tak už je fakt na čase.

Zuzi super. Len tak ďalej 😉

lasenka
15. máj 2009

zuzka - bud rada, ze ti tak pomaha aj v noci aj cez den 😉 ja som svojho naucila na kazdodenne kupanie Matuska, je to jeho robotka 😉 vie, ze vecer si nic neplanovat - maleho okupat, osisit, precitat rozpravku a pokecat, ako bolo v skolke 😉 o chvilku mu pribudne dalsi 😉 ale tesi sa velmi 😉

lasenka
15. máj 2009

nie osisit - ale osusit 😀

kackabrcka
15. máj 2009

sssimi ja mam utorok 41+4 co viem tak test oxotycin sa robi po 41+3 tak preto az utorok ☹

kodada
15. máj 2009

lasenka to mate super zariadene, aj ja by som to potom tak chcela ... starostlivost trochu podelit 😉

mimi21
15. máj 2009

no baby dobre ste si mužíčkov naučili 😉
môj sa strašne len bojí ako potom malú chytí, že je to také jemnučké a ja by som bola rada keby on kúpal

lasenka
15. máj 2009

dadka - 🙂 len musis ocinka odchytit na tu cinnost hned na zaciatku 😅 je pravda, ze je cely den v robote, ved len on teraz zaraba... no vecer mam pre seba 😉 a on si pri malom oddychne 😉 nic ine mu nekazem robit 😵

lasenka
15. máj 2009

mimi - neboj sa, aj moj sa bal 😉 a potom chcel uz len on 😉 spociatku aj masiroval, spieval, uspaval... bol to krasny pohlad na tych dvoch 😉

sssimi
15. máj 2009

Kačka aspoň sme si to tehotenstvo riadne užili 🙂

kackabrcka
15. máj 2009

aj moj sa boji ked vidi tie najmensie plienky a bodynka, je tiez pravda ze je cele dni v praci ale myslim ze to aj tak nejako zvladneme 🙂

martinaxyz
15. máj 2009

Ahojte babulky...
vidím, že nervozita stúpa...aj ja som nejaká podráždená...asi z toho pochmúrneho počasia 😖 my sme sa s mm dohodli, že pri kúpaní bude jeden držať a druhý umývať...to bude srandy 😀

kodada
15. máj 2009

ved to, ze on sa male bude bat zobrat do ruk a pritom ma vacsie skusenosti ako ja, ma neter, ktoru obcas kupal, staral sa o nu .. a ja nic take ...

kodada
15. máj 2009

jedine co som umyvala synovca minuly tyzden, a to ma hned ocikal a okakal ... ale ten ma uz 8. mesiacov 😀

micva
15. máj 2009

Ahojte, pozdravuje Vas Kosska: Ahojte, este nerodim, bola som dnes na zatazove testy na porod, vsetko OK, vysledky OK ale na porod to vraj este nevyzera, tak uvidime, kolko este potiahneme :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre