Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

henka76
19. apr 2009

ahojte tehulky🙂....vonku je tak krásne,ale ja dnes zostávam doma.mám tak opuchnuté nohy,že nič neobujem ☹ takže knižka do ruky a idem oddychovať...vám všetkým prajem pekný dník 😉

iinuska
19. apr 2009

Ahojte babulky, je tu nejako ticho. Chcela som si pospat, ale akosi sa mi nedari. Dnes mi nejako tvrdne brusko ked nieco viacej robim. Ledva som urobila obedik. Ale manzelik mi pomohol.

iinuska
19. apr 2009

Bambi, to lehatko je velmi pekne. My nekupujeme nove, budeme mat pozicane od sesternice.

sssimi
19. apr 2009

Ahojte!
My sme dnes boli pozrieť švagra v nemocnici a trošku sa flákame.
Bambi to lehátko je super... My ho kupovať nejdeme 😒 ... Máme kolotoč a takú deku na ktorej je zrkadielko, psík-tomu šuštie uši a také blbinky... A mama mi chce kúpiť ešte hrazdičku...

bambi7
19. apr 2009

ahojte babulky som rada za lehatko svokrovci kupili 😉 my sme si vybrali v kike mali na neho akciu tu na nete je drahsie o 700sk .....ale je fakt krasne aspon ked nebud chciet byt v postielke bude pri mne a mozem napriklad varit a takkkk 🙂 a dakujem za pochvaluuuuu

co ste dnes robkali?

bambi7
19. apr 2009

ja som teda nebola ale moj 😉 ja som bola poradca na telefone 😀

kosska3003
19. apr 2009

ahojte ako mate uz je niaka nova mamina ci nie od vcera
ja som doteraz robila poriadky s mm sme skladali postielku a doniesla mi svagrina aj veci niake tak super uz len vegetim aj kocik uz mam zajtra pofotim a dam do albumu
idem nieco zjest lebo umrem 🙂

iinuska
19. apr 2009

Ja uz teraz poobede len oddychujem, dnes mi akosi tvrdne brusko, tak sa snazim oddychovat.

henka76
19. apr 2009

tehulky,aj ja len tak posedávam,čítam 🙂 mám akosi viac opuchnuté nohy

bambi7
19. apr 2009

cafte babulky aj ja mam opuchnute nozicky ☹ ale dako to uz doklepeme .....zajtra idem na sono tak sa tesim kolko vazi princezna nasa tak na nas mysliteeee

dupinka
19. apr 2009

Bambi: pekne lehatko 😉 A samozrejme, ze na vas budeme mysliet. Drzte sa!!

My sme nakoniec usudili, ze namiesto lehatka postaci hudobna hrazdicka, a babatko sa da do vajicka. Ved viac ako pol rocne ho v lezme neudrzime....
Dnes som zbalila tasku do porodnice a vecicky pre drobca som skompletizovala na jednu kopku, tak je MM kludny. Chceli sme este postielku poskladat, ale pekne pocasie nas vytiahlo von.
Vo stvrtok ideme po kocik, uz sa tesim 😵 😵 😵

Mne nohy nastastie nepuchnu, aj ked vidiet, ze som v tele "naliata".

kosska3003
19. apr 2009

bambi jasne budema na teba mysliet ja mam poradnu tak som zvedava co my povie musim jej zaniest aj prepustaciu spravu z nemocky
ja som akurat dozehlila a som skapata tak mam vylozene nohy na stole a idem si vas pocitat

dannynka
19. apr 2009

ahojte 🙂 tak hlasim sa stale ako kinderko,tiez idem zajtra k dr.bo sice by som mala ist az utorok ale nema mi kto byt z malou tak snad ma zajtra zoberie 😅 .Veru tieto posledne dni sa citim ako velryba a viac menej prezivam 😅 😅 😅 😅

kosska3003
19. apr 2009

dannny ańi mi nevrav ja som ako slon hadam ja idem aj v utorok to mam zase monitor a prietoky 🙂

sssimi
19. apr 2009

Ja som tiež práve dožehlila 😝 ... Idem asi do sprchy, ale sa mi nechce... Musím sa odlepiť od TV.... Bože Bartoška sa pri rumbe usmieva ako tela... Pri tomto tanci sa nesmie tak škeriť 😖

kosska3003
19. apr 2009

no aj ja sa chystam do sprchy ale vobec vobec sa mi nechce idem ulozit veci co som pozehlila 😀

zuzkad
19. apr 2009

bambi krasne lehatko mate 😅 😅 ...zajtra na vas myslime 😉 😉 😉 kedy idete na sono o ktorej ??

monkap
19. apr 2009

dnes nijake babo?? ja som nejaka unavena zase, o chvilku asi zalahnem

zuzkad
19. apr 2009

monka majovky mame pauzu dnes 😉 😉 😉 ale zas do pol noci mame cas....kto sa dlhsie neozval ??? idem pokukat u dadky fotky kto tu nebol dlhsie 😉 😉

zuzkad
19. apr 2009

dnes tusim nepisala ani jamaat ani sirinka..ale dlho tu nebola ani slnecnica..a lady tu dlhsie nebola...hmmm mozno niektora pracuje na maminkovskom titule 😉 😉 😉

monkap
19. apr 2009

siri tu dnes nebola ...

monkap
19. apr 2009

inac, to je zlate, niekto sa tu neobjavi a uz myslime, ze rodi 😀

dupinka
19. apr 2009

a Zuzkaprof odpociva?? ci utekala do nemocky?? 😉

Nebojte nic, my sme informovania mafia, chichi 😀 😀

emode
19. apr 2009

Ahoj babenky, zuzkad na mna si zabudla 🙂
som tu oficialne mame 2 tyzdne do porodu takze uz sme donoseny 😉 a trosku mi kleslo brusko
zajtra mam aj ja zas poradnu so vsetkym co k tomu patri 😒 som zvedava, co si tentokrat na mna ti dokori vymyslia 😠

emode
19. apr 2009

aky ste mali den? nestihla som citat ...

emode
19. apr 2009

jej bambi my sme kupili z ruky lehatko peg-perego presne zo serie k vasmu kociku mm sa pacilo, lebo ma pevnu konstrukciu a mozeme ho polozit aj na terasu alebo na travu ... ked sme vonku okolo domu 🙂 ale nevedela som, ze aj kocik maju taky

ale to vase lehatko je tiez krasne a vyzera byt kvalitne 🙂

monkap
19. apr 2009

emode: drzim palce zajtra, nech je vsetko OK .. a hlavne nech su dr. ochotni 😉

dm1
19. apr 2009

baby teraz ked som uz 38 tt moze brusko tvrdnut aj castejsie? dnes mi tvrdne teda statocne tak neviem ci je to OK alebo nie...

jamaat
19. apr 2009

Ahojte.
zuzkad - tu som, nakúkala som aj cez deň trošku, len som nepísala 🙂

emode
19. apr 2009

monkap dakujem ale uz som akasi zmierena, normalne ma vycvicili ... urcite na mna zas nieco vytiahnu ale zajtra tam idem poslednykrat, potom uz si dohodnem poradnu vo Zvolene zoberiem si vysledky KO na EPI a zdrhnem im 😀 😀

dm aj mne tvrdne hocikedy ked sa zohnem prudsie alebo len tak niekedy aj v noci a vcera ma nenormalne bolelo brusko okolo pupka, ani predklonit som sa nemohla nie to este sa pupka dotknut dnes uz lepsie a to sme robili poriadky okolo domu 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre