Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kackabrcka
9. máj 2009

dobru noc kocky..
evita mas pravdu myslim ze vydrzime len aby sme kojili..

mimi21
9. máj 2009

no ahojte tehulky
tak som sa vratila zo stretavky, vypocula som si hrozostrasne pribehy z porodov od mojich spoluziacok a tak...

inac uz som si myslela ze nikam nepojdem, pretoze o jednej mi prislo strasne zle, utekala som na wcko a trochu som si aj myslela, ze by mohlo zacat nejake to "cistenie" pred porodom
ale odvtedy uz nic, len ma zase trochu boli v podbrusku

no pozeram, ze budeme mat mozno dalsiu maminku, dupinku - ale ona mala este cas do terminu, tak co sa predbieha 😵

kosska3003
9. máj 2009

mimi no tie pribehy pocuvam aj ja kazdy den ale uz si z toho nic nerobim no to ako naschval mi co prenasame sme tu a tie co maju este cas rodia ako naschval 😠 😠

mimi21
9. máj 2009

fuj ale som riadne unavena, pojdem aj ja za chvilku do postele
no ja tiez dufam, ze mliecka bude dost
kamoska co ma 2mes. dievcatko zacala uz pomaly stracat mliecko a potom jej niekto poradil homeopatika a krasne sa jej to zase rozbehlo

kackabrcka
9. máj 2009

mimi21 - kazda to ma ine nemaj strach dobre to dopadne .. no veru dupinka uz asi isla 😉
koska - to je asi tou mrchou vseliakou.. ☹

kosska3003
9. máj 2009

kacka no isto je to nou mrcha jedna 😠

kackabrcka
9. máj 2009

no ved vies aj u mna nebola 28 ale 38 tak preto sa drobulka nepyta na svet ☹ 😠

kosska3003
9. máj 2009

viem viem ta priroda je proste taka neokabatis ju aj ked chces

mimi21
9. máj 2009

a ani amusy tu uz inac aspon dva dni nebola, mozno uz rodit isla aj ta ...

kosska3003
9. máj 2009

no ta tu nebola 2 dni isto to uz ma za sebou a ani vediet nedala 🙂

kackabrcka
9. máj 2009

mausy nerodi pisala IP, tiez pondelok poradna..

mimi21
9. máj 2009

no pekne, dalsia co sa predbieha 😀 😀 😀
no idem ja do postele, lebo sa naozaj necitim najlepsie
tak dobru nocku vsetkym

kosska3003
9. máj 2009

mimi dobru noc aj ja idem pa

kackabrcka
9. máj 2009

mimi dobru .. koska tiez.. 😔

monkap
9. máj 2009

kym som sa sem dostala, uz ste tu neni 😒 tak dobru nocku tehulky, dobre sa vyspite, mozno prave zajtra bude vas velky den 😉

monkap
10. máj 2009

dobre ranko,
prave odstriekavam mliecko, tak som sem nakukla a tu stale nikto 😨

monkap
10. máj 2009

maminky, ktore mate uz babatka, este nemame svoju temu?? ci som len prehliadla??

monkap
10. máj 2009

mliecko odstriekane, tak pekny den prajem zatial 🙂 a tesim sa na nove babatka ...

a aby som nezabudla, dakujem vam vsetkym za gratulacie 😵

atima
10. máj 2009

ahojte
tak ako stale sa trapime 2v1? Žiadna nova mamulka na obzore, dnes sme mali niekolko adeptiek, tak šup šup

kackabrcka
10. máj 2009

pekne ranko 😉 a tak ja zatial bez bolesti 😖 stale 2v1 😒 zle som spala zase od 4do6hore 😠

mata1978
10. máj 2009

Dobre ranko bambulky, prajem Vam vsetko naj naj k dnesnemu dnu maminiek,uz Vas tu velmi dlho citam a tesim sa, ze sa v dnesny krasny den a datum chystate niektore rodit, budem si pamatat, ze v den mojich narodenin sa narodia nove a nove babatka. Chcela by som sa Vas spytat, ci mate niektora skusenosti s tym, ze Vas zo spanku prebudi krc v nohe, ja ich najcastejsie dostavam do stehien a bojim sa toho ak ma to chyti aj pri porode. Je to neskutocna bolest. Niekedy ten krc dostavam do oboch stehien naraz a vtedy naozaj neviem ako sa toho zbavit. Dakujem za rady ak to niektora poznate a viete ako sa toho zbavit.

mimi21
10. máj 2009

dobre ranko vsetkym 😎

ani ja som nespala nejako velmi dobre, a zase nic co by nasvedcovalo tomu, ze dnes by mal byt den D 😖 😖 😖

nevieme nieco o Dupinke, ci uz moze veselo oslavovat den matiek ? 😉

mata ja som krce mavala hlavne zo zaciatku do lytok, uz mi to preslo, ale pokial to mas casto, tak pomaha magnezium
a zelam vsetko naj k narodeniam, nech mas coskoro v naruci vonave babo 😉

kackabrcka
10. máj 2009

mati - ja krce nemam teda mala som hadam 2x ..
mimi - ved hadam teda dupinka uz porodila vcera ked to tak vyzeralo.. myslim ze kodada sa ozve neskor ked ano..

a u mna to teda dnes vobec nevyzera na porod 😠

mata1978
10. máj 2009

Mimi dakujem velmi pekne, mame skoro spolocny termin, tak verim, ze aj ty sa uz coskoro budes tesit z vonavuckeho babatka, tie krce mavam kazdorocne na jar ale tiez boli doteraz iba v lytkach ale tieto do stehien su ovela horsie, kamaratka ktora rodila pred dvomi rokmi tak jej bolest pri porode vystrelovala do stehien, bolo
to nieco podobne ako tieto krce, no ak ma to chyti pri tlaceni tak neviem co spravim ale snad ma to nechyti. Magnezium uzivam tak budem verit, ze ma to prave v den porodu obide lebo to sa neda na nohy ani postavit. 😵

mata1978
10. máj 2009

kackabrcka: tym nasim drobcom ako keby vobec nechcelo na tento svet, ja uz som sa tesila, ze to budem mat dnes za sebou ked doktori tvrdili, ze porodim o tyzden skor ako mam termin a vobec nic sa nedeje.

bambi7
10. máj 2009

no cafte babulky ako sa dari co nove?

kackabrcka
10. máj 2009

mata co ty ale ja ved som 41tt .. ja uz som tiez dufala.. a to mi lekar povie ze az ked neporodim do 15.5. tak potom vyvolavacka nemocka.. akoze super ked piatok zacnem uz 42tt ☹

mata1978
10. máj 2009

kacka: nechcela by som zazit vyvolavacku, radsej by som bola keby to priroda zariadila sama a prislo to samo, ja nemocnicu vobec nemusim, nikdy som v nej nelezala a preto by som chcela radsej spontanny a co najrychlejsi porod, ale to by chcela kazda z nas len ci sa nam to tak podari. ☹

kackabrcka
10. máj 2009

mati no tak to chcem aj ja nech to priroda zariadi 😉 ani ja nechcem velmi vyvolavacku.. najlepsie je ze cisaraky tu robia uz v 38tt a tehule tu nechavaju do zac. 42tt ked prenasa, to mam nervy 😠

mata1978
10. máj 2009

kacka a to posledne co by som chcela je cisarsky,mne pada hlava uz len pri injekciach a nie to este aby mi povedali, ze mi spravia cisarsky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre