Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkaprofant
14. apr 2009

a top boli ked v nemocke prepichuju plodovu vodu, ja ma najvacsi strachstych kanil co davaju do ruky na infuziu ja so stoho mala zapal co som lezala v nemocke tak od vtedy mam jazvicky na ruke a toho sa bojim ze zase daku infekciu dostenem ☹

dannynka
14. apr 2009

som zvedava ako dopadneme my...hi hi ale veru to moje uz by aj mohlo von,som dnes aj myslela ze cis a daco nestane lebo po tom ako ma vysetril som mala take zvlastne pocity v podbrusku ale do vecera to preslo...a teraz uz len citim ako sa mimi natahuje a kopka si 😀

mystery7
14. apr 2009

danny vdaka za link, zatial najlepsia cena. zajtra omrknem est enejake obchodiky a ked lepsiu nenajdem, tak si skusim objednat. dufam, ze ich ma dostatok 😉

zuzka, simi: uz spite na nepremokavych plachtach?? ja z esi len kupim taku podlozku pod plachtu. ale opchybujem, ze mi voda sama odtecie. ja si myslim, ze urcite prejdem celou skalou bolesti 😅

dannynka
14. apr 2009

zuzka-mne ked prepichovali tak to nebolelo zrazu len nieco vysplechlo a bolo to,ale tie kontrakcie potom sa hned rozbehli....ale mne okolo 11-30 prepichli vodu a malink sa narodila o 15-46 takze ma moc netrapila 😉

saskarisko-ved ta tetusa tam ma pisane ze zozenie aj atpicky rozmer tak drzim palceky 😉

zuzkaprofant
14. apr 2009

hej ja spim bo som mala pred par tt daky mokry pocit v kuse tak pre istotu so si to dala bo mame nove madrace tak by bola skoda vyhodit ich po tom 😀 😀 ale rada by som bola nech mi vytecie na podlahe v pbyvacke tam mae kachlicky to sa pozmyva............xixixiii,,,,,,,,,dievcata mne rit strpla stoho sedenia co tu kukam telku dopozeram panelak a idem sa narovnat a pospat si dako ma taha naspanie

dannynka
14. apr 2009

mys-do konca tyzdna by mi mala prist tak potom dam vediet aka je,ak sa osvedci tak si od nej zoberiem este jednu 😉 Lebo u nas podlozky pod pacienta nezaberaju,precura aj tie 😅 😝 😝 😀

dannynka
14. apr 2009

zuzka-napodobne,aj mna uz zadok boli od tolkeho sedenia dnes,dokukam panelak hodim sprchu a idem tiez do hajan 😉

mystery7
14. apr 2009

ale kocky, nic nebojte, zadky vydrzia 🙂 musime na nich sediet kym sa nam da 😎

zuzkaprofant
14. apr 2009

idem dievcata dobru nocku rano som tu zas 😀

dannynka
14. apr 2009

tak panelak skoncil tak hlasim odchod do sprchy a do hajan,pa pa a prajem bruu nocku 😔

mystery7
14. apr 2009

ok, papa

saskarisko
14. apr 2009

Zuzka - povedz im, aby ti tu kanylu po porode vytiahli, alebo dali na ine miesto. ja mam obdobny problem, a minule som ich o to prosila, a aj mi vyhoveli. alebo nech ti ju pichnu na miesto, kde nemas lozisko

a mna prepichnutie teda nebolelo

mystery7
14. apr 2009

takze dnes nikto netrpi nespavostou? 😉 ok rano sa prekvapim kolko sa nas tu v noci zide 😀
dobru noc

jamaat
14. apr 2009

Ahojte.

sssimi, gratulujem k skúške.

kackabrcka
15. apr 2009

pekne ranko 😀

dannynka
15. apr 2009

pekne slnieckove ranko prajeme 🙂 😉

henka76
15. apr 2009

ahojte kočky🙂sme tu ešte všetky?

zuzkaprofant
15. apr 2009

cafte co nove mna zase boli brusko tak dole tak uvidime co to bude ale celu noc som spala iba raz som bola na zachodiku takze som rada aj poobede si zdriemnem bo som taka unavena ze spanok mi len pomoze

kackabrcka
15. apr 2009

zuzkaprofant riadne oddychuj a spinkaj ked ti je treba 🙂 my ideme dnes s MM do nemocnice kvoli porodnemu planu tak som zvedava.. inak neviem ci si sa pytala ale ze v nemecku nedavaju klistir..

zuzkaprofant
15. apr 2009

hej davaju ked si to poziadas co som sa ja pytala alebo si ho mozes aj doma urobit , ja si ho dam bo aj tak cele tehu mam zapchu tak budem rada ked stym schudnem dake 3kg........xiixixi

a co viem tak neholia a nenastrihuju co je dobre bo ja by som to ani nechcela a pocuvaj masirujes si tu hradzu ja nie bo aj tak uz je neskoro

lasenka
15. apr 2009

ahojte 🙂
ja som prave pirsla z nemocky, bola som na prietoky a sono - vsetko je uplne super v poriadku - klop klop, len nerouzmiem tym pismenam a cislam v sprave 😒

mystery7
15. apr 2009

Ahojte kocky
prave som vstala 😀

dupinka
15. apr 2009

Ahojte!

lasenka, posli to do IP. V casopise Mama a ja je teraz zoznam skratiek sono, tak sa na to mozem kuknut... 😉

lasenka
15. apr 2009

dupinka - si moj pokladik 😵 😵 😵 hned ti posielam IP

henka76
15. apr 2009

ahojte...Dupinka si priamo z NR?ja som bola včera na prietoky,mám hodnotu 0,49,povedal,že to zodpovedá týždňu.....a ty sa ako máš?

sssimi
15. apr 2009

Ahojte!

Ja sa dnes neviem dovolať na sociálku 😖 ...

Kočky ako dlho trvajú tie prietoky? A môže tam byť so mnou aj mm?

henka76
15. apr 2009

Sssimi...ja som bola včera,bolo to za pár minút a boli sme spolu z mm.

lasenka
15. apr 2009

sssimi - ja som bola asi 20 minut a MM nebol, pracuje 😉

dupinka
15. apr 2009

toto som nasla k prietokom: (PI/RI hodnota na sone)

tt hodnoty
28 0,701 – 0,943
30 0,657 – 0,882
32 0,637 – 0,791
34 0,623 – 0,963
36 0,545 – 0,628
38 0,539 – 0,653
40 0,497 – 0,572

Henka, ano, som z NR 😉

lasenka
15. apr 2009

cize ja zodpovedam 38tt 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre