Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
21. máj 2009

martina hlavne tomu ty musis 100% verit 😉
spolubyvajuca mala nejake homeopatikum na podporu stahovania maternice...ale aj tak jej museli pomoct aj injekciou...
mne pri prvom velmi pomohli homeopatika na podporu dojcenia...zrejme viac psychicky, ako skutocne 🙂

martinaxyz
21. máj 2009

siri- máš pravdu musím tomu veriť na 100% a preto to chcem vyskúšať, lebo mám dobré skúsenosti s homeopatikami pri chrípke 😉

monkap
21. máj 2009

kosska gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 prajeme vela zdravicka, mliecka a skore zotavenie 😵 😵 😵

mystery7
21. máj 2009

ahojte kocky,
tak ja stale nic
v noci a dnes rano mi asi odtiekla hlienova zatka
chcem sa dnes kupat v teplej vode, doktorka mi neodporucala schody

mozem si dat do vody aj penu?

martinaxyz
21. máj 2009

mys penu si radšej nedávaj pre iné PH a keď ti schody neodporúča tak sa niečo blíži...ja by som just išla poschodoch...

mystery7
21. máj 2009

po schodoch sa vraj nema velmi chodit, mozu byt nejake problemy s placentou. Myslim, ze mi nechce zle 😉

martinaxyz
21. máj 2009

to isté vravia aj o umývaní okien, ja si myslím, že je to individuálne...

mystery7
21. máj 2009

asi hej, dam si teraz poobede prechadzku a vecer kupel 😀 a uvidime

katarinka151
21. máj 2009

Ahojte babeny aj ja som ešte v akciovom balení 2 v 1 a dnes som ešte dokopala poslednú skúšku v škole. Už len popíšem práce a finito prázdniny a bábo, aj keď tomu môjmu sa tiež akosi nechce na ten svet. A prezradím vám tajomstvo, bude to princezná Petra, ale pst neprezraďte nás 😉 . Ináč veľmi rada tancuje hlavne keď večer pozeráme lets dance, alebo včera pri modrom z neba, keď tancovala tá hluchonemá babena. Tak aj my sme nacvičovali brušné tance, čo mojej mamine len tak behali oči po mojom brušku, že čo sa tam robí 😀. Ináč blahoželám všetkým maminkám a ich bábinám

snezzy7
21. máj 2009

Aj my sa pridávame ku gratulácií kosske 😀 však sa aj načakala na Mariku.
Tak teraz som sa tak dočítala, že stihnem v pôrodnici aj rybču a myslím že aj slnečnicu.
baby neviete, pôrod sa vyvolávatou tabletkou alebo je aj iný postup? 😕

katarinka151
21. máj 2009

snezzy netuším a vám sa ešte tiež nechce na svet?

snezzy7
21. máj 2009

akosi nie, ale aj my povedali že mám už zrelú placentu a menej plodovej vody, tak dúfam, že zajtra keď mám príjem, tak aj zajtra už budem mať malinkú pri sebe...už od pondelka my vravia, že malá už pôjde von a stále nič... 😠 tak som zvedavá, že ako zaberie to vyvolávanie

katarinka151
21. máj 2009

držím palce, ja zajtra idem do poradne tak som tiež zvedavá, čo mi povie, má nás pozrieť či sa chystáme na svet, alebo sa nám nechce

silvia.t
21. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tak to je foto malej chantal,a dnes jej kamoska pisala ze chantal nestihla dojst do nemocky,a odrodila ju jej mamka doma v spalni 😀

mystery7
21. máj 2009

porod sa vyvolava aj tabletkou aj injekciou, zavisi od doktora

Koska: gratulujeeeeeeeeeeeem

silvia: na nervy, ako to zvladli??

silvia.t
21. máj 2009

mys-ona tu vcera tiez pisala asi 2-3strany dozadu,ze bola v sprche a potom mala take bolesti kazdych 20min,volala mame ze asi rodi,ona prisla a bolo...ale to viem len od jej kamosky...ked pride z nemocnice rozpise nam to ...ale urcite to muselo byt napinave 😅
ja som dnes na pesi isla z domu do tesca a potom od tesca do dargova a spat domov,ale nic ani len ma nepichlo ☹ ako keby som ani tehotna nebola,tolko mam energie ☹

inac mna uz vsetky predbehli ☹ terezka kamoska z MK mala termin 10 juna a vcera porodila a chantal mala termin 30.maja a tiez vcera porodila .... a ja este stale nic,no co uz 😠 aspon som si dnes dala v optime fajneho MC donalda 😝 😝

mystery7
21. máj 2009

silvia, nic neboj my budeme rodit spolu 😀 😀 zajtra tiez pojdem pochodit tu okolo nas, mozno mi to rozbehne.
inac ani mne nic ine nie je, a ta zatka by mi nebola odtiekla, nebyt toho, ze sa vcera vo mne dr. trochu "pohrabala" 😎

iinuska
21. máj 2009

ahojte zienky, vsetky vas zdravim
Adamko spinka, tak som tu na skok, ako tak pozeram, niektore ste este v ocakavani, nebojte, aj na vas pride rad.
Koska, gratulujem
Sirinka, gratulujem

katarinka151
21. máj 2009

jááj babenky ja už dnes nemám miesto, nohy opuchnuté vonku na zdochnutie ☹

mystery7
21. máj 2009

kuk je tu niekto?
nase temy su teraz dost prazdne, maminky sa este zzivaju s babatkami a 2v1 je nas malo. Ja vacsinou beham po doktoroch, na poradnu a monitor.

martinaxyz
22. máj 2009

Dobré ránko 😉

ja mám dnes termín, tak idem čakať celý deň čo sa bude diať 🙂 ...čo máte dnes na pláne?

katarinka151
22. máj 2009

ahoj Mati

ja mám termín zajtra tak som tiež v očakávaní a ideme k doktorovi do poradne

mystery7
22. máj 2009

ahojky kocky, drzim vam palce, nech to vyjde ja mam pondelok-utorok

martinaxyz
22. máj 2009

katarinka potom sa ozvi po poradni...

sirinka
22. máj 2009

waw tak chantal sa narodila doma...teda to muselo byt fakt dobrodruzstvo a sikovna maminka jedna aj druha... 🙂

mystery7
22. máj 2009

snad pride potom popisat ako to cele prebiehalo, nedokazem si to ani predstavit 😅

sirinka
22. máj 2009

mys mne taky porod opisovala moja kolegynka, rodila tiez doma v kupelni s mamou a starkou...ale bola uz druhorodicka...no je to adrenalin....

kodada
22. máj 2009

ahojte babulky, aky mate nazor na 3D a 4D, ma to svoje opodstatnenie??? boli ste na tom?

sirinka
22. máj 2009

kodada pri prvej som bola, bolo to super, ale od porodu uz sme to viac nepozerali...
pri druhom mi to prislo zbytocne, pokial na klasickom usg bolo vsetko v poriadku...

ale v prvom tehu som si to proste vychutnala....len tak, pre vlastnu radost.

mystery7
22. máj 2009

ja som bola na 3D a bolo to super. Isla by som znova, ale video mi pride zbytocne. Fotka nas potesila ukazali sme rodine 😉
my sme isli koli zisteniu ci je vsetko ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre