Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkaprofant
9. apr 2009

cafte co tu je nove ja so teraz vstala 😀

klomi
9. apr 2009

ahojte,ja len mrk na vas a gratulujem didinke 😵 😵 😵

iinuska
9. apr 2009

Jamaat, treba, aj ja som bola minuly tyzden a zas mam na pol roka pokoj. 😅

iinuska
9. apr 2009

Zuzka, ahoj je tu klud, asi su vsetci vonku alebo uz sviatkuju. Moji chlapci isli hrat tenis, tak ja som tuuu.Vecer ideme s kamosmi na pivko, taku mam chut, ze neviem ci si aj jedno male rezane nedam... 😲

zuzkaprofant
9. apr 2009

ta super mas klud inus ja by so mniekam isla ale neda sa ked chodim cvrkat tak neriskujem ze by ma chytilo niekde po ceste.ix.i........uz vydrzim tie tyzdne doma a jedine tak poulici sa prejdem s martinom zajtra, dnes cakam uz na ordinaciu a panelak 😉

iinuska
9. apr 2009

Zuzi, jasne, ved to ubehne ako voda, potom sa budes prechadzat a prechadzat uz pekne s kocikom a malym drobcekom,bude krasne teplucko, este si to uzijeme. 😉

sssimi
9. apr 2009

Babuľky aj sa vám ťažko dýcha? Ja keď ležím na chrbte a dýcham len nosom tak sa dusím.... Žabka už musí byť veľka 😀 ... Ozaj a aké počasie hlásia na sobotu? Neviete?

zuzkaprofant
9. apr 2009

simi ja ani nemozem tak sediet akoby po leziacky bo mi chrapci dako a lezat co si hned mi pride zle ja len na boku spim

mystery7
9. apr 2009

ahojky kocky, som tuuu 😀

iinuska
9. apr 2009

Ja lezim len na boku, na chrbate len obcas. Ja som zadychcana, ked idem po schodoch, inak to ide.

mystery7
9. apr 2009

ja ked sa rano zobudim ze spim na chrbte tak si musim sadnut a nadychat sa, co mam malo kyslika

iinuska
9. apr 2009

Dievcata, ja sa s vami lucim, idem sa pomaly chystat, ideme na to pivko s kamosmi.pa

mystery7
9. apr 2009

inuska aj ja by som si dala, male cierne.... mnaaaaaaaam 😀

mystery7
9. apr 2009

zuzka, simi, kde ste zmizli?

zuzkaprofant
9. apr 2009

som tu som si pisla acez s kype s kamoskou z bj

mystery7
9. apr 2009

ja len, ze ci tu cakat na niekoho alebo sa ist vyvalit do postele 🙂

kosska3003
9. apr 2009

ahojte pekny podvecer prajem ja som akurat dosla domov a davam si kolu taku chut som na nu dostala aj mala kope ako blazonko s nej aspon viem ze ju mam 😀 co mate nove

mystery7
9. apr 2009

teraz vegetim a cakam kedy pojde poirot, popijam kavicku

kosska3003
9. apr 2009

ja cakam ako zuzka na ordinaciu a panelak ale este pojdem hodit pred tym hadam sprchu nech mam pokoj potom

mystery7
9. apr 2009

ja dufam, ze nezaspim 🙂 pri tv, nejako sa mi oci zatvaraju

zuzkaprofant
9. apr 2009

ja som spala pol dna som sa nasillu prebudila bo do teraz by som spala ja len spim cez den taka som unavena 😀 keby som tak v noci vedela spat od 4 som vkuse hore

mystery7
9. apr 2009

zuzka na spanok na MD sa ja tesim najviac. tiez mam neustale pocit ze zaspim, ale teraz ked budem doma, tak to bude snad lepsie

zuzkaprofant
9. apr 2009

jasne si pospis este ides do robotky kedy to vlastne nastupujes na md

mystery7
9. apr 2009

uz do prace neidem, teda ked to nebude nutne

len ma trochu stve ze veci okolo socialky sa vybavuju tam, kde ma zamestnavatel sidlo a v mojom priade je to PO, takze budeme pendolovat medzi uradmi v ke a po 😅

kosska3003
9. apr 2009

mys no to nemass boh vie co tie urady to je o nervy
a neboj pospis si aj cez den teraz kedy chces vtedy lahnes a spis 🙂

mystery7
9. apr 2009

ja cely tyzden pridem domov, najem sa a spim

taka unavena som bola nieked okolo 3 mesiaca 🙂

zuzkaprofant
9. apr 2009

zto mas dobre uz budes odychovat , moj maritn vybavuje papere co je suepr a na sk bude mama ja neznasam urady ja sa snimi len tam natahujem bo nevedia poroiadit len poselaju ma hore dole 😠 tak mama zariadi prevola kamosky a hotovo a tu martin tu aspon tak neposielaju hore dole bo sa da vsetko aj cez net vybavit co je super

inac idete niekam cez sviatky

kosska3003
9. apr 2009

ja budem doma no pojdem ku mame ale ta byva kusok odo mna 5 minut pesi takze doma lezkad a odychovat ja sa nikde inam nechystam iba ak by do porodnice keby ma to chytilo 🙂

mystery7
9. apr 2009

cez sviatky budeme v ke, chcem si pospat a trochu si oddychnut. mama pride na vylet 😉 nemusi byt stale doma

zuzkaprofant
9. apr 2009

aj ja budem len doma lezkat, koska no teba to moze chytit hocikedy uz 😀 😀 co ste papali na veceru ja cely tt len somarinky jem vobec nejem varene mi nechuti ta som si dala bananik a taky maraqua pudincek a mi je tak sladko ze az 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre