Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

jamaat
25. apr 2009

Ahojte a dobré ránko.

Poraďte mi, ako sa dostanem najrýchlejšie do albumu kodady? Alebo hocikoho iného konkrétneho, ktorý práve nepíše a neviem ani rýchlo nájsť jeho príspevok?

lasenka
25. apr 2009

dobre ranko 😉
prisla som kuk na novopocenu mamicku... ziadna? 😕
dnes je krasne pocasie, tak sa chystam do zahrady.. MM prevzal varenie obedika, vecer grilujeme a ja sa budem vyzivat v zahrade 🙂

krasny den vam vsetkym zelam 😵

dupinka
25. apr 2009

jamaat: chod do fotoalbumov a daj si vyhladat podla autora, klik na prve pismeno nicku a mas to 😉

zuzkaprofant
25. apr 2009

cafte ja som spala tuto noc ako netehotna len maly ma sem ta pritlacil ale zaliezol do bruska rano sme sa smamou smiali ze dako mam brucho do kocky vobec ho nemam gulate ale spastene a maly sa mi nehybe vobec nekope tak uvidiem dnes to isti ikey ovsem ked ma martin zobere 😝 😀 😀
ja uz rodim najmenej 2 tt a furt nic stale to prejde boj maly bude betar poriadny inac stymi padnutymi bruskami tak ja by som mala prva rodit a vidite asi to nie je az taka pravda ked ti padne brusko o chvilu rodis ja ho mam dost dlho padnute a furt nic 😀 😀 😀

atima
25. apr 2009

ahoj zuzka a bola si všera v nemocke? čo ti povedali?

zuzkaprofant
25. apr 2009

no boli sme no ze nic cakat mame bo co maly je tak ze kazdu chvilu alebo mozem aj prenasat to uz je na malom kedy pojde vonku ja sa mam len pozorovat co vam poviem uz pojdem do nemocky az ked od bolesti sa budem plazit po dlazbe inac nepojdem bo stale plane poplachy a ze zistim sama ze uz idem rodit 😀 😀

co dnes budete porabat

dupinka
25. apr 2009

zuzka: ja sa chystam upratat byt a cakam na spravy od rodiny, ako zvladaju krstiny mojho krstniatka. Je mi dost smutno, kedze oni su tam vsetci spolu a ja som sama doma. Navyse aj susedia su cez vikend prec... ☹
A akosi mi nie je dobre, nespala som dobre. Najprv ma boleli krize a klb, no a potom ma spanok presiel. Vypila som pohar nezdravej coly a nemyslim, ze som urobila dobre.... 😖

atima
25. apr 2009

mňa čaka žehlenie ☹ , takže žiadna slava ale poobede pojdeme opekať takže aspon niečo dobre na dnešnom dni.

dupinka
25. apr 2009

a typ na obed? ci vsetky idete grilovat - opekat??

zuzkaprofant
25. apr 2009

dupinka ja pijem colu stale kazdy den si dam tak 2dc mne to robi dobre na zaludok 😉 ja cakam kym mamina a mm vstanu bo mamina uz o 4 starsila a teraz si lahla spat 😀 😀 a tak uvidime ci ma zoberu do tej ikey alebo budem doma kukat telku ale by som isla niekam aj ked sa ledva postavim zo stolicky ale uz mi sibe doma vkuse 😀 😀 uz som sa naranajkovlaa zbastila medovy rez a idem si vlasy vyzehlit 😀

zuzkaprofant
25. apr 2009

ja mam paradajkovu polievocku a asi budu francuzske zemaciky a kolace covcera mamina piekla a zajtra asi grilovane kurca a zelen. salatik

dupinka
25. apr 2009

juj, Zuzka, tak takuto kucharku by som brala... Mnam. Ja rada varim, ale nie pre seba samu.

rybca
25. apr 2009

ja budem mat to co vcera, cesnakova polievka a zemiaky s tvarohom...🙂

emode
25. apr 2009

ahoj
dupi a ty si preco nesla s nimi?
my tiez grilujeme na narodky svagrinej drahy chcel konecne robit zabradlie na nase schody, lebo ked budem nosit malu, aby som sa nezgulala ☹
a ja by som chcela aj upratat aj kvietky posadit ... no zas nerealisticke plany 😉

henka76
25. apr 2009

ahojte tehulky.ja som dnes prvý krát spala do desiatej,ale že by som mala síl navyše,tak to nie.bolí ma klb a dáko aj chrbát.ja na obed dnes urobím rajčinovú polievku a cestoviny s omáčkou.dala som prat,tak teraz čítam,čo je tu nové.

emode
25. apr 2009

idem sa hybat ... pa vecer nakuknem rozprudia sa tu zaujimave debaty 😉

dupinka
25. apr 2009

emode: krstiny su na vychode, to by som taku cestu uz nezvladla... 😖

Rybca, tie zemiacky s tvarohom vyzeraju dobree, nemas niekde recept?

kodada
25. apr 2009

ahojte babulky, mi budeme mat zapekane cestoviny so zeleninou

kosska3003
25. apr 2009

ahojte tehule tak ja stale 2v1 ja mam na obed jahodove knedlicky s tvarohom mnam mamina robi a vecer mame ist na gulas ku kamaratovi ma meniny tak mam veget tak povediac dneska ale je krasne vonku 😀

rybca
25. apr 2009

dupi - na to nepotrebujes recept, len uvaris zemiaky pokrajane nakocky, potom do nich zamiesas tvaroch a oprazenu slaninku..🙂

henka76
25. apr 2009

rybca-to ma celkom zaujalo 🙂 musím to vyskúšať,lebo ja už fakt neviem,čo variť ☹

sssimi
25. apr 2009

Ahojte Kočky!

Zuzkaprofant prvorodičkám padá bruško už v 36tt, takže by malo byť padnuté 4tt.... No a ja mám 36tt už dááávno za sebou a bruško mám tak ako som ho aj mala....

Ja idem do sprchy a za pár hodín do školy 😖

sirinka
25. apr 2009

my mame brokolicovu kremovu a palacinky s lekvarom a tvarohom... 😎
ja som sa vratila po pedikure...to bolo prijemne aj babo sa stale krutilo....asi sa mu pacilo 😝

kodada
25. apr 2009

kde ste kinderka???

henka76
25. apr 2009

ja som tu kodada 🙂 ale asi sama ☹

kodada
25. apr 2009

ako heni, este sa maly nepyta na svet?

henka76
25. apr 2009

jaj ešte nie.bolesti mám také,že neviem ani sedieť ani ležať.bolí ma chrbát a podbruško,ale stále nič.

kodada
25. apr 2009

nemam skusenosti ... ale nie je to dobre znamenie?

henka76
25. apr 2009

ale ja som takto už 3 dni.boli sme na nákup a po pol hodinke sme museli prísť domov,lebo som nevládala stáť na nohách 😢 ...a teraz malý kope o106...ja by som už rada išla,ale jemu je tam asi moooc dobre

sssimi
25. apr 2009

Ja som sa zbytočne pretrepala do školy, ale čo už narobím... Bola tam aj holka čo má mesačnú dcérku... Kokso dobre vizerá-mala len také decentné bruško... No a mňa sa spýtala že či som v 7mom alebo 8 mesiaci... Keď som jej povedala, že už som v termíne skoro odkvacla... Som sa zasmiala aspoň....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre