Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

monkap
28. apr 2009

sssimi: akurat pozeram, ze kosska mala dnes monitor ... ano, budeme rodit v tej istej porodnici ... ak ju tam nahodou nechali urcite je na prvom poschodi, kde su tehotne a mozno som jej uvolnila postel 😔

monkap
28. apr 2009

pozeram, ze kosska ma termin zajtra ... u nas v den terminu zvyknu hospitalizovat (samozrejme su aj vynimky)

sirinka
28. apr 2009

monkap vitaaaj...a ako sa mate? a uz nechaj niekomu na seba ciselko... 😉

monkap
28. apr 2009

ahoj siri ... mam cislo na dadu, tak keby cosi poslem jej sms 😉

sirinka
28. apr 2009

monkap ok...lebo nikdy nevieme ako sa mas... 🙂 a ako sa citis?

monkap
28. apr 2009

siri ved keby som mala babo, dala by som vediet .... mam sa OK .... este ma pustili domov, v pondelok idem k dr. ak dovtedy neporodim a potom uvidime .. ty ako??

monkap
28. apr 2009

inac, prave vybalujem a periem veci z nemocnice ... a zajtra budem opat balit do porodnice 🙂

zuzkaprofant
28. apr 2009

ahojte co porabate ja som sama doma nasi isli nakupit potraviny tak ja lustim krizofky a cakam uz na ordinaciu

monkap ako bolo v nemocke to si len lezala alebo si mohla aj troska pochodit

sirinka
28. apr 2009

monkap ja dobre...dnes som to trosku prehnala v zahradke, ale inac mam pocit, ze by som to mohla dotiahnut az do terminu...

monkap
28. apr 2009

zuzkaprof: mohla som chodit ... ale moc nebolo kam 😖 ja som mala len miernu poruchu v prietokoch jeden-krat a to netreba lezat ... ale vsetky vysetrenia boli v poriadku, tak ma este pustili domov

siri: tak super .... ja uvidim, zatial to u mna na porod nevyzera

kosska3003
28. apr 2009

monka ahoj a ty si uz doma ja tam idem zajtra lezat tak zase sa striedame hej

monkap
28. apr 2009

zuzkaprof: v nemocnici je nuda ... kedze tam nemas moc co robit, tak vacsinou iba lezis a potom ta z tolkeho lezania boli cely clovek 😒 mne tam akurat robili 2-krat denne monitor a za cely tyzden 2krat prietoky a to je vsetko, cize nic moc ... iba nuda a nuda ... ale bola som pod dohladom keby cosi ...

monkap
28. apr 2009

kosska: ahoj, ano dnes ma pustili ... tak opat na striedacku 😔 .... ty uz pojdes na porod, ze??

mystery7
28. apr 2009

ahojte kocky,
tak ja som mala vcera hororovy den. z toho jogurtu na ranajky mi bolo totalne zle. cele poobede hnacka a zvracanie.
dnes som bola na ster, tlak a krv - to bolo ok
a cez obed na monitor, tak som mala dokonca slabe konrakcie ☹ tak mi dali nejaku injekciu na ukludnenie maternice, nastastie sa neotvaram. zajtra mam kontrolny monitor

kodada
28. apr 2009

ahojte ... mame dalsie majovciatko ... stastnou maminkou je dannynka

Ahojte. Volam sa Dominik a narodil som sa dnes o 16.06 s mierami 52 cm a 3750 g.

mystery7
28. apr 2009

tak sa danny dockala, srdecne jej gratulujem 😉

kosska3003
28. apr 2009

monka no ja som s toho chora v pondelok som bola na poradni a dr mi povedala ze mam ist uz zajtra do nemocky ak neporodim ze treba vyvolat porod ze mam vela vody a bere si aj dovolenku tak mozno aj preto nevies kolko nechavaju prenasat dufam ze mi ho vyvolaju lebo ma urve alebo nech to do rana porodim to by bolo lepsie ale uz mam vyse hodky tvrde brusko tak uvidim hodim sprchu a idem skakat na lopte

kosska3003
28. apr 2009

danny super gratulujem dufam ze budem po tebe aj ja uz coskoro

monkap
28. apr 2009

kosska: neboj, zvladnes to .... je to tu tak, ze ked mas termin, tak ta hospitalizuju ..... nechavaju prenasat rozne - ako koho ... ale vacsinou tak zo 3-dni ... potom daju tabletku, ak nezaberie na druhy den druhu ....

mystery7
28. apr 2009

koska: ty to mas o chvilu za sebou, ja musim este mesiac cakat 😉

kosska3003
28. apr 2009

monka diky to si ma potesila uz som sa bala ze ma nechaju prenasat aj 10 dni ako dobre ja uz to chcem mat za sebou lebo v nemocke sa zblaznim ked tam budem cakat to neni nic pre mna a asi pre nikoho a ked dr povedala vyvolat tak hadam vyvolaju
takze dufam ze kodade zajtra aj ja napisem sms ze to mam za sebou
mystery to ti nezavidim ale dockas sa keby som mala v mojom stave polorozpadnutia este mesiac cakat tak by ma trafilo asi

sirinka
28. apr 2009

jeeej tak dannynke predsa len cosi zabralo...a uz je dvojnasobna mamina 🙂

mystery7
28. apr 2009

a co prersne skusala? 🙂

monkap
28. apr 2009

kosska: 10 dni urcite nenechaju ... do konca tyzdna mas babatko urcite na svete 🙂
ja dufam, ze uz na prve poschodie lezat nepojdem ... ale to musim do tyzdna porodit, lebo inac tam opat skoncim 😝

sirinka
28. apr 2009

mys spominala tusim behanie po schodoch...ak si dobre pamatam...

dupinka
28. apr 2009

Jeeej, Dannynka GRATULUJEEEEEM!!!!

Tak vcerajsi poplach predsa len napovedal, ze Dominik je na ceste 😉
Kosska: drzime palce. Nech sa to rozbehne prirodzene a mas Mariku co najskor pri sebe. (Mohla by si mala zobrat priklad z bambinej Dominiky 🙂 )

atima
28. apr 2009

dannynka blahoželáme tak dalšie babatko je na svete
kosska rad je na tebe, tak šup ho 😵, tušim že už tu nieje žiadna mamina s aprilovým terminom okrem teba

kosska3003
28. apr 2009

danny aj sprchy si davala aj schody skusala ale ved uz bola aj otvorena vravela vsak uz mala po termine
monka diky to si ma potesila no ja mam teplu sprsku zasebou a teraz skakat na tej lopte moc sa mi nechce ale co uz chcem rodit

sssimi
28. apr 2009

Dannnýýýýýýýýýýý Gratulkooooooooo! Konečnéééé. Už mi bolo divné, že sa neozýva... Dominik má krásne miery....

Monkap a maličké podrástlo?

sssimi
28. apr 2009

Kosska a už sa aj otváraš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre