Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kvetinkaaa
30. apr 2009

DM1
danka ahoj, tak este takto oficialne vsetko dobre do noveho zivota s drobcom, nech sa vam dari a mate sa aspon tak skvele ako my 😉 a dufam ze uz prides aj s adom na navstevu a aj s drobčekom! zoznamime ho s miskou : )
naskor sa samozrejme zotav, uz sa moc tesim! pa

evita6
30. apr 2009

martinkaxyz a to je len zlomok z toho čo všetko musíš po pôrode obehať a aké tlačivá vypísať.

kackabrcka
30. apr 2009

evita6 dakujem 🙂
no ja som tak ci tak v nemecku takze behat bude otec..

tu je to chvalabohu uz tak - nemecko ze ked ti po tyzdni vydaju rodny list tak vsetko mam nachystane /ZP,RP a ine/ a potriedene s tlacivami len vsetko vypises a posiela sa to postou

martinaxyz
30. apr 2009

veď ja viem a už teraz sa na to "teším" ☹ ...dúfam, že všetko sa dá vybaviť u nás ináč budem musieť letieť do Zvolena

henka76
30. apr 2009

kočky mne sa dnes vôbec nedarí ☹ všetko čo chytím do ruky mi vypadne...ešte aj vodu som si vyliala na podlahu... 🙄

evita6
30. apr 2009

Jeej martinkaxyz je som si až teraz všimla, že ty si s Krupiny. 🙂 Nie toto všetko vybavíš v Krupine na ÚPSVaR. Len neviem či v Krupine máte pobočku sociálnej poisťovne pretože pár vecí treba vybaviť aj tam.

henka76 tak si len sadni vylož nôžky a niečo pekné si prečítaj - prosto pri relaxe nič nepokazíš. 🙂

martinaxyz
30. apr 2009

henka76 tak máš dnes zlý deň ☹ ...radšej nič nerob a venuj sa oddychu 😎

henka76
30. apr 2009

veru babule...už sedím a čítam... 😎

martinaxyz
30. apr 2009

babenky a čo idete robiť cez predĺžený víkend?...my ideme opekať a troška pojdeme do prírody 😵

kodada
30. apr 2009

ahojte, tak som konecne tu ... mam za sebou navstevu dokyho aj zubara... osmicka jer vonku - au-au-auuuuu, boli, akurat to odtrpuje
a na gynci ... vsetko je OK? zobrali mi krv na triple, male ma 97 mm, som 15+3 tt .... ak to pojde aj dalej takto a na kazdej kontrole mi uberie tyzden, budem rodit na vianoce 😠 a pohlavie nebolo vidno, ze je skoro, ale hlavne ze pred 2 tt tam videl pipika 😀

iinuska
30. apr 2009

Ahojte,

dm, gratulujem a prajem vela zdravicka

kodada, hlavne, ze je vsetko v poriadku, ja som sa dozvedela pohlavie az okolo 17 tt. Ono to este nie je tak dobre vidiet, zalezi jak je drobcek otoceny. 😉

kackabrcka
30. apr 2009

dadka ja som dozvedela naisto pohlavie az v 32tt 😒 a zaroven 🙂 hlavne ze ste OK a babatenko tiez 🤐

a koska sa nehlasi nikto nerodi ......

kodada
30. apr 2009

ale rodilo sa, aj ja mam novinky, len som vas musela spatne docitat ...ň
mne vobec nevadi ze nebolo vidiet pohlavie, mna stve ze mi ubera na tyzdnoch 😀

konecne mame dve dietatka za den, a je to parik, dalsou mamickou je Emode

Ahojte, volam sa Sofia, dnes o 9:12 ma vybrali z bruska, mam 3120 g a 53 cm, rodicia su stastni ... dost to boli, ale vydrzime, pozdrav prosim vsetkych, pa

aj Dannynka sa ozvala, su OK, v sobotu by mali ist domov ...

iinuska
30. apr 2009

Tak teda emode, gratulujem k malej Sofinke, nech ste zdrave 😉

Dannynka, vseeetko dobre 😉

iinuska
30. apr 2009

Jaaj, tie male fazulky v nasom majovom albumiku su take milene. 🙂 Uz aj ja chceeem

kodada
30. apr 2009

inuska aj ja, lenze ty budes mat adamka v naruci co chvila, ja az na vianoce takymto cinom 😀 😀 😀 😀

sssimi
30. apr 2009

Emode supééér a tak si sa bála. gratulujééém moc.

Dm taktiež veľká gratulácia.... Tíško závidím 😉

sssimi
30. apr 2009

Kodada ja som sa pohlavie dozvedela až na 3D v 26tt 😀

iinuska
30. apr 2009

Kodada, len si pekne uzi brusko 😉

Simi, a ty stale nic?Sarah sa paci v domceku 😉

sssimi
30. apr 2009

Inuska veru nič... Dnes som bola v meste od 12tej do 16tej a jediné čo ma pobolieva je chrbát a nohy, ale žiadne kontrakcie... Dnes ešte dáme sex, vaňu a naši mi fúkajú fit loptu... No a ak si do večera oddýchnem, tak si pred vaňou dám ešte schody... Tak som zvedavá... Moja mamča zajtra oslavuje 41 rokov, tak dúfam, že maličká nechce počkať ešte na grilovačku 😀

iinuska
30. apr 2009

Simi, no pekny plan este na dnes 😀 Na sex mam strasnu chut uz tak dlho, ale nemozeme, mam nizko placentu. 😖 Ale po sestonedeli to rozbehneme. 😀

monkap
30. apr 2009

emode, dm gratulujeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

sssimi: fuha, ty mas este na dnes narocny program 😨

ja som prave OPAT pobalila tasku do porodnice ... uz aj keby som sla opat lezat do nemocnice, tak tam ostanem do porodu, takze uz tu tasku nebudem musiet "prebalovat" hore-dole ...

monkap
30. apr 2009

sssimi: tvoja mamca bude mlada babka 😨 😨

ja zacnem asi zajtra schody, loptu, dlhsie prechadzky ... len ked mne sa moc neda, bo potom ma vsetko boli 😝

iinuska
30. apr 2009

Simi, no veru, to by mohlo byt este aj maminine babo 😀 😀

zuzkaprofant
30. apr 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej dnes 2 babatka gratulujem ja som si pospala tak az mi je lepsie 😀

kosska3003
30. apr 2009

ahojte babenky hlasim sa stale 2V1 lezim ale v nemocke furt ide ma tu urvat nepaci sa im moj monitor inac sme ok zavrata som ako dvere a ani na porod to nevyzera aj datum mi posunuli o 2tt tak uplne super do pondelka som tu isto a ak bude vsetko ok alebo neporodim idem domov
inac gratulujem novim maminkam super

monkap
30. apr 2009

cau kosska,
coze?? datum posunuli o 2 tyzdne?? to kto a preco???

iinuska
30. apr 2009

kosska, jaaj, to ti nezavidim, ale drz sa. Ved Marika by sa mala uz hlasit. Drzim palce

monkap
30. apr 2009

kosska: a co mas zle na monitore?? malo sa hybe babo? ci vela? ci kontrakcie?? ci co??

kosska3003
30. apr 2009

monka no rano kopala ako blazon po ranajkach som ju niako ukludnila a teraz mi ju budili ale primar povedal ze cosi tam je zle a kontrakcie nemam ziadne rovna ciara tak budem mat predlzeny vikend tu super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre