Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

dannynka
8. apr 2009

mys-tak uz len posledne dni,sa tesis vsak?

siri-oki 😉

akurat sa mi Gabika zobudila po 40-min spanku ak sa to tak da nazvat... ☹ lebo cely cas prekaslala 😝

sirinka
8. apr 2009

aj klara je hore a reve ako pavian...a ja neviem preco 😠

dannynka
8. apr 2009

siri-sa na nas dohodli lebo asi vedia ze sedime za pc 😅 😝 😀 😀

mystery7
8. apr 2009

chudatka, mate to pestre, snad ich to do puberty prejde a potom pride dalsia vlna 😀

danny celkom sa tesim 😉

sirinka
8. apr 2009

mys ja myslim, ze to tak skoro neprejde...ale klarka je inac kludne dieta...to len obcas ma svoj den...

dannynka
8. apr 2009

mys no veru,ja uz teraz dakedy pri tej mojej nestiham neviem si poredstavit co to bude pri dvoch,ale vzdy si poviem nejako bolo nejako bude 😅 😝 😀

mystery7
8. apr 2009

nechapem preco sa cudujeme, ze zeny matky toho vedia tolko robit naraz, je jasne ze su cvicene detmi od narodenia 😉

dannynka
8. apr 2009

mys tak tak,a Gabika je dnes od rana akasi nesvoja este len pred chvilkou sa zobudila a uz ma stihla vytocit 😠 ,a navyse som teraz na nu sama lebo u manzela v praci maju vela roboty a tak tahaju dvanastky do konca tyzdna teda do zajtra lebo piatok je sviatok 😅 😝 😖

mystery7
8. apr 2009

mozno je taka aj koli tej chorobe. ale na fotkach vyzera ako anjelik 😉

mystery7
8. apr 2009

ok, na dnes uz koncim

pa

dannynka
8. apr 2009

mys-ticha voda brehy myje 😅 😅 😅 ,ale vazne moze to byt aj kvoli chorobe a neviem ci a jej aj posledne zubky netlacia 😝

pa pa a pekny dnik prajem 🙂

sssimi
8. apr 2009

Babuľky ja som taká nenažraná posledný týždeň 😝 Furt by som do niečoho ďobkala... Poráža ma z toho.

dupinka
8. apr 2009

Sssimi, nech ti to nevadi... babulka rastie, pyta si stale nieco papkat... 😉

dualcore
8. apr 2009

Ahoj babulky 🙂
simi bud rada ja uz 2dni nemozem do seba nic dostat.stale mi je zle od zaludka a pali ma zaha.cele tehu mi nic nebolo a takto na koniec mi maly zacal tlacit ☹

jamaat
8. apr 2009

Ahojte.
Ja som dnes tiež do martinského Tesca vpálila, majú tam lepší výber ako u nás v BB, no a ešte aj zľavy na všetko detské oblečenie. Ešte aj na nové kolekcie. Tak som musela bohove odolávať, aby som nenakúpila zbytočnosti, ale aj tak som toho pokúpila dosť. Už aj na také jednoročné dieťa 🙂 ....Ale mám takú skúsenosť, že tie väčšie veci potom dobre padnú, keď nemusíš kupovať, len zo skrine vytiahneš, lebo bude menej peňazí a ani darov už nebude toľko ako na začiatku.

sssimi
8. apr 2009

Dual a tebe platí termín na 11.5?alebo ti ho posunuli na skôr? Mňa páli záha od prvého mesiaca, tak som už zvyknutá....

Dupi týmto stýlom by mala mať malinka 4kg pri pôrode... 😀

dupinka
8. apr 2009

sssimi, neboj, nebude mat... A nejaku tu energiu spalis pri porode, tak potrebujes do zasoby 😀 😀 😀
Ja som za tieto dva dni schudla skor 2 kg, co vobec nemam chut jest. 😒 iba MM by ma najradsej vykrmoval.

kodada
8. apr 2009

ahojte babulky ... mam ohromnu radost .... uz sa to rozbehlo a mame na svete prve majovciatko 2009, teda sa trosku poponahlala, ale je tu 😀 😀 😀

Stastnou mamickou je Didi83
Volam sa Terezka, vazim 2950 g, 49 cm. Popytala som sa na svet skor, ale som ok. Maminu som dlho netrapila, len teraz je unavena. Plakala som po 1x o 15.50. Didi83

zuzkad
8. apr 2009

ahojte 🙂 🙂

kooonecne som sa dostala dnes k PC....a celkovo konecne som domaaaa, lebo som do teraz behala kade tade...este som aj EPI prednasku absolvovala, tak mam dost.

Jamaat ty si taka zlatucka, ze si na mna myslela, len skoda, ze som si IP citala az teraz..aj ked som tu na MK rano bola na chvilku ani som si nevsimla, ze mi svieti IP, ale nevadi...aj tak na teraz ma oblecka maly dost...ale dakujeeeeeeeeeeeeem este raz 😉 😉 😉

dadiiiiiiiiiiii :: jeeeeeeeeeeeeej to faaaaaaaaaaaaakt ??? Ze jej gratulujeeeeeeem 😅 😅 😅 😅 ...tak a uz sme to rozbehli ...kto dallsi ??? Danny ?? 😕 😕

sssimi
8. apr 2009

Kodada mne až slzičky vyhrkli... To je krásne... Ani som si nemyslela, že to budem takto prežívať. Takže sme sa rozbehli 😀 😀 😀 Juj to ma teší a hlavne, že je Ok... Inak prvé som si myslela, že monkap 😅

sssimi
8. apr 2009

A že som taká zvedavá-kedy mala mať termín???

kodada
8. apr 2009

simi neviem, udaje da tabulky neposlala, tak ani TP neviem ...
aj ja som si poplakala, doslo mi, ze uz aj ja by som za chvilku bola maminou .... ale nevadi, trosicku som si to posunula a v oktobri to pride, myslim ze by som to horsie prezivala, keby som nebola tehu

ja som prvu tipovala kossku alebo bambi 😀

sssimi
8. apr 2009

No teraz to bude zaujímavé... Možnože aj naše Zuzičky budú ďaľšie 🙂

kodada
8. apr 2009

kto vie 😀 😀 😀

kodada
8. apr 2009

simi tak som to kukalaspatne, didi83 mala termin 6.5

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sssimi
8. apr 2009

Boooožinku tak to je sila... Ja mám termin podľa PM 4.5... tak mm hneď poznamenal, že začína byť v maximálnom strehu, keď som mu povedala o Didi 😀

jamaat
8. apr 2009

Zuzkad - Nevadí, aj tak tam neboli. Je to len taká domácka výroba, manželka asi šije a manžel chodí so stánkom predávať. Nemajú ani stránku.

sssimi
8. apr 2009

Písala som už aj naším koleginkám českým-oni ešte nemajú majovčatko, takže sme to rozbehli my 😀 ...

jamaat
8. apr 2009

kodada - Ty už máš výbavičku do postieľky? Našla som akciu na tento mesiac http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5458861

dupinka
8. apr 2009

Jeeej, prve majovciatko na svete!! Didi GRATULUJEME!! 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre